سرلشکرسلامی:تاوان ترور «قاسم» فروپاشی نظام سیاسی آمریکاست
وقتی عین الاسد را زدیم بر مبنای این فرض زدیم که آمریکایی‌ها واکنش نشان می‌دهند و برای ادامه کار صد‌ها موشک آماده کرده بودیم. موشک بخش کوچکی از قدرت دفاعی ماست، اگر این شیر آرمیده به حرکت درآید هیچ قدرتی یارای ایستادگی در برابر آن را نخواهد داشت
ما از ابتدا به هیچ کشوری تهاجم نخواهیم کرد، اما در تاکتیک و عملیات کاملا تهاجمی هستیم
شهدایی که به ملت ایران و رشد علمی کشور آبرو بخشیدند
رهبر انقلاب: شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی دست یافتند.
چرا ایران قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت؟
رهبر معظم انقلاب: پذیرش قطعنامه، به خاطر ترس نبود، به خاطر هجوم دشمن نبود، به خاطر تهدید امریکا نبود، به خاطر این نبود که امریکا ممکن است در امر جنگ دخالت کند. چون امریکا قبل از آن هم در امر جنگ دخالت می‌کرد.
به یاد محمود بهشتی، شهید امنیت پرواز
«از همه فرزندانم راضی هستم، اما محمود واقعاً با بقیه فرق داشت.»
فرمانده نیروی دریایی سپاه چه موقع از سقوط هواپیمای آمریکایی خبر دارشد؟
اولین واکنش سپاه به سقوط گلوبال هاوک چه بود؟
در جاسک تماس گرفتم و از وی خواستم که به هر شکل ممکن تکه‌های این پهپاد سرنگون شده را از آب بیرون بکشند. * هوا در آن روز در محدوده سواحل کوه مبارک در محدوده تنگه هرمز و دریای عمان (مکران) به قدری طوفانی و مواج بود که حتی شناور‌ها یکدیگر را نیز نمی‌دیدند.
با دستان بسته هم می‌توان بر تمام دنیا پیروز شد
به مناسبت پنجمین سالگرد تشییع شهدای غواص؛
بیست و ششم خردادماه مصادف است با پنجمین سالگرد تشییع باشکوه و حماسی شهدای غواص. در این روز رهبر انقلاب در بخشی از پیام خویش به ملت شهیدپرور ایران، نوشتند: «سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستمدیده شما و سلام بر ارواح طیّبه و به رضوان الهی، بال‌گشوده شما»
از سربازان گمنام تا ژنرال‌های ملی
برای اینکه این مقاومت نتیجه بخش و اثرگذار باشد، شاه‌ کلیدی وجود دارد که به‌عنوان کیمیا می‌تواند مس وجود سربازان گمنام هر کشوری را به ژنرال‌های ملی آن کشور تبدیل نماید؛ کیمیایی با نام «مدیریت جهادی».
امروز بر کسی پوشیده نیست نقش سردار حاجی‌زاده در ارتقای توان موشکی نظام جمهوری اسلامی، نقشی بی‌بدیل و استثنائی است. سال‌هاست نام او پس از شهید تهرانی‌مقدم به عنوان پدر موشکی، بر سر زبان‌هاست و دوست و دشمن بر آن اعتراف می‌کنند
هواپیمای جت «یاسین» نه تنها ماهیت راهبردی علمی و فناورانه داشته و بر ارتقاء قدرت ملی تاثیر گذار خواهد بود، بلکه به عنوان نماد بارز و افتخار آمیز در شکست و بی اثر کردن تحریم‌­­ها، پیام بسیارروشنی را به نظام استکبار منعکس خواهد کرد.
دلایل بازداشت خبرنگار روس در ایران
بازداشت یک شهروند روسی در ایران به اتهام جاسوسی نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع خود با هیچ کسی رودربایستی ندارد.
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین