وحشت اسرائیلی‌ها از توسعه کاربرد سلاح‌های ایرانی
روزنامه وال استریت ژورنال مطرح کرد
تارنمای شبکه آی24، رسانه بین‌المللی رژیم صهیونیستی نیز در گزارشی به این می‌پردازد که توسعه صادرات نظامی ایران، باعث نگرانی آمریکا شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت‌های دنیا مسیر ایران را دنبال خواهند کرد. ملت ایران مفهوم شهادت را به جهان عرضه کردند. گرایش به اسلامی که در جهان به وجود آمده، نتیجه خون شهیدان ایران است.
فارن افرز: چگونه جنگ غزه محور مقاومت را احیا نمود
نشریه تخصصی فارن افرز که تحت حمایت شورای روابط خارجی آمریکا فعالیت می‌کند در گزارشی به تاثیر جنگ غزه و تحرکات یمن بر توسعه محور مقاومت پرداخته است
مراسم تشییع سه تن از شهدای حمله اسرائیل برگزار شد
صبح امروز پیکر شهیدان صادق امیدزاده، محمدامین صمدی و حسین محمدی در شهرک شهید محلاتی تهران از مقابل مسجد حضرت علی‌بن ابی‌طالب(ع) برگزار شد.
موشک خیبرشکن در قلب تروریست ها
موشک بالستیک خیبرشکن در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ همزمان با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار سرلشکر باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح و سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در یکی از پایگاه‌های زیر زمینی راهبردی سپاه رونمایی شد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به صورت جهادی تلاش می‌کنند و اقدامات بنیاد در حوزه فضای مجازی قابل تقدیر است.
قرارگاه محرومیت‌زدا و امیدآفرین
راز موفقیت قرارگاه خاتم علاوه بر خداباوری، خودباوری بوده است. ضمن اینکه توانسته خود را در ارتباط مستمر با بخش علمی و فن‌آوری کشور در قالب دانشگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان قرار دهد.
پسر شهید محسن فخری‌زاده گفت: پدرم جزو دانشمندانی بود که طی ۴۰ سال کار علمی در کشور، در همه زمینه‌ها فعالیت‌های نوآورانه، محصولات و ابداعات فراوانی داشت و همین موضوع دیگر برای دشمن قابل تحمل نبود.
ضرورت تشکیل و کارکردهای امروز بسیج
امام خمینی (ره) در نهضت متعالی خود گفتمانی نو و قرائتی اصیل از اسلام را ارائه داد. این گفتمان نو و اصیل برای رسیدن به اهداف خود نیازمند ساختارها و بازوانی بوده و هست که بتوانند گفتمان و رسالت انقلاب اسلامی را تحقق بخشند
نقش بسیج در هویت‌سازی
عظمت انقلاب اسلامی را باید در چهار نقطه اصلی آن شامل «عظمت حادثه‌ی انقلاب از لحاظ وقوع و ماندگاری»؛ «عظمت راه طی‌شده و کارکرد انقلاب تا امروز»؛ «عظمت چشم‌اندازی است که باید به آن برسیم»؛ «عظمت نقش نیروی جوان متعهّد» بیانات رهبری، ۱/۳/ ۹۸) مورد تاکید قرار داد.
آخرین حلقه از زنجیره پدافند بومی سپاه با «مهران» تکمیل شد/ رونمایی از S-۴۰۰ ایرانی در حضور رهبر انقلاب
تکمیل حلقه‌های پدافندی هوافضای سپاه در کنار دو سامانه کوتاه برد ۹ دی و میانبرد سوم خرداد، نیازمند طراحی و توسعه یک سامانه برد بلند جدید بود که امروز به شکل رسمی به نمایش درآمد.
اولین تصاویری که از آرمان علی‌وردی، از شهدای اغتشاشات پاییز 1401، در فضای مجازی پخش شد، تصاویر چهره خونین او بود؛ تصاویری که هیچ انسانی نمی‌توانست از کنار آن‌ها بی‌تفاوت بگذرد و قلبش به درد نیاید؛ اما تصاویر او قبل از ۴ آبان ۱۴۰۱، چهره دیگری از او نشان می‌دهد.
پربیننده ترین