صفحه نخست >>  عمومی >> اخبار ویژه
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶  ، 
شناسه خبر : ۳۱۳۸۲۳
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: مسؤولان و کارگزاران در همه بخش‌ها خدا را شاکر باشند که توفیق نوکری ملت انقلابی ایران را دارند.
به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبداله حاجی صادقی‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع عظیم راهپیمایان در میدان امام(ره) اصفهان اظهار کرد: قدردانی از امت اسلامی برای چهل سالگی انقلاب اسلامی امری ضروری است.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: مردم ایران حاکمیت طاغوت را از بین بردند و حاکمیت دین خدا را برپا کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز در حالی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته‌اند که دشمن اعلام کرده بود نخواهیم گذاشت ایرانیان چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند؛ ملت ایران نشان داد در برابر همه مشکلات ایستاده و این انقلاب را پاسداری می‌کند.
 
حاجی صادقی‌زاده با بیان این که مرگ استکبار و رژیم صهیونیستی قطعی است، گفت: ولایت فقیه و ایستادگی امت دو عاملی است که این انقلاب را در برابر همه حوادث حفظ کرده است.
 
وی بیان داشت: مادامی که با ولایت هستیم استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ مردم ایران دارای استقامت بصیرتی هستند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: ملت ایران همواره در میدان عمل استقامت کرده و سختی‌ها و بی‌عدالتی‌ها را تحمل می‌کنند اما در برابر استکبار ایستاده است.
 
وی با بیان این که امتی که اهل استقامت و ایستادگی است، شکست‌ناپذیر است، یادآور شد: آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که ملت ایران در برابر آنان ایستاده‌اند و هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آیند.
 
حاجی صادقی‌زاده اذعان داشت: بمب اتمی که استکبار را می‌ترساند بمب اتمی شیمیایی نیست بلکه استقامت و شجاعت ملت ایران است.
 
وی با بیان این که مرگ بر آمریکای ما یقیناً تا 2 دهه آینده تحقق پیدا خواهد کرد، ابراز کرد: دلیل دشمن داشتن انقلاب اسلامی این است که این انقلاب اثرگذار و زنده است و اگر تأثیرگذار نبود این همه هجمه نداشت.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: جبهه استکبار جبهه‌ای وسیع، متجاوز و با نیروی تبلیغاتی زیاد ساخته تا با انقلاب اسلامی مقابله کند.
 
وی ادامه داد: پیام 22 بهمن امسال این است که در برابر جبهه استکبار جبهه‌ای محکم تشکیل داده‌ایم و امروز بیش از همیشه باید در این جبهه واحد بایستیم.
 
حاجی‌صادقی‌زاده با بیان این که که بزرگترین تکلیف ما اتحاد در برابر دشمن است، متذکر شد: محور اتحاد ملت ایران ولایت فقیه است و ایستادگی می‌طلبد.
 
وی با بیان این که راهپیمایی 22 بهمن امسال از هر سال دیگری باشکوه‌تر است، گفت: راهپیمایی امسال 3 پیام دارد، یکی این که مردم با تحمل سختی‌ها آماده ظهور امام زمان خود خواهند بود و صحنه را خالی نمی‌کنند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: پیام دیگر راهپیمایی 22 بهمن امسال است که ملت ایران نخواهند گذاشت فتنه‌های گذشته تکرار شود و پیام سوم آن به مسؤولان و کارگزاران در همه بخش‌هاست تا خدا را شاکر باشند که توفیق نوکری ملت انقلابی ایران را دارند.
 
وی اضافه کرد: ای مسؤولان، مطالبه مردم بابصیرت و قدرشناس از شما این است که روحیه خدمت صادقانه داشته باشید؛ شما باید خود را نوکر مردم بدانید و با روحیه جهادی عمل کنید چراکه صاحب اصلی این کشور مردم هستند.
 
حاجی‌صادقی‌زاده بیان داشت: خواسته این مردم این است تا مسؤولان مطالبات مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشانند؛ به لطف الهی این فشار اقتصادی پایان می‌پذیرد، مسؤولان باید همراه با مردم تلاش کنند تا این مشکلات برطرف شوند.
 
وی با بیان این که امام زمان(عج) اجازه نخواهند داد تا ملت ایران سختی بکشند، تأکید کرد: وعده امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی نابودی رژیم صهیونیستی است و این وعده به زودی محقق می‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: 40 سال است که دشمنان و به خصوص آمریکا فریاد جنگ‌طلبی سر می‌دهد؛ دست از دشمنی و توطئه با ملت ایران بردارید چراکه در برابر این ملت خدایی شکست خواهید خورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات