کرمانشاه >>  عمومی >> اخبار ویژه
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷  ، 
شناسه خبر : ۳۱۳۸۲۸
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
به‌ فضل خدا از سختی‌ها خواهیم گذشت و در دهه‌های آینده جزء ابرقدرت‌ها خواهیم بود.
به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد قمی پیش از ظهر امروز در جمع پرشور راهپیمایان ‌22 بهمن کرمانشاه، با اشاره به سختی‌های پیش روی کشور، اظهار داشت: از سختی‌ها خواهیم گذشت و به فضل خداوند در دهه‌های آینده جزء ابرقدرت‌ها خواهیم بود.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: به گردنه مهمی از انقلاب رسیده‌ایم و هر چند مسیر دشوار است، ولی تا قله راهی نمانده است.
 
وی با اشاره به چهل سالگی انقلاب، افزود: امام مصداق عینی کلمه استقامت در راه خدا بودند و مهمترین توصیه ایشان در همه حال قیام در راه خداوند بود.
 
قمی با اشاره به دستاوردها و پیروزی‌ها زیاد انقلاب، تصریح کرد: هر جا مردم در وسط میدان بودند ما پیروز شدیم و دشمن با همه خباثت‌ها و فشارهایش نتوانست کاری از پیش ببرد.
 
وی افزود: هر کجا نگاه به داخل داشتیم و جوانان را جدی گرفتیم پیش رفتیم، البته شکست‌هایی هم داشته‌ایم که باید علت آن‌ها بررسی شود.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  ادامه داد: مردم علی‌رغم همه مشکلات استقامت می‌ورزند و در مقابل، توقع دارند که مسؤولان انقلابی و ساده‌زیست باشند و انقلابی نیز عمل کنند.
 
وی به عمق استراتژیک جمهوری اسلامی و سنگربندی‌های نیروهای نظامی ما در ورای مرزهای کشور اشاره و بیان کرد: این امر، مایه امنیت و ثبات استان‌هایی چون کرمانشاه است.
 
گفتنی است، در پایان مراسم راهپیمایی و گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن قطعنامه‌ای در هشت بند بدین شرح قرائت شد:
 
1- ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام راحل و بیعت دگر باره با مقتدای عظیم‌الشأن عزیزتر از جانمان، مقام معظم رهبری التزام عملی همگان به اصل‌مترقی ولایت مطلقه فقیه و تقویت روحیه مقاومت، انقلابی‌گری و بسط ارزش‌های معنوی نظام جمهوری اسلامی به‌عنوان یک نظام سیاسی مقتدر در عرصه جهانی و امید مستضعفان عالم و عامل اصلی رشد و توسعه حقیقی و تحقق عدالت اجتماعی را خواهانیم.
 
2- ملت مقتدر و سلحشور ایران اسلامی همچنان رژیم سفاک آمریکا را طاغوت اعظم و تجسم عینی شرارت، خشونت، رذالت، بحران‌سازی و جنگ‌آفرینی در دنیا دانسته و به‌عنوان یک مطالبه جدی از مسؤولان و مقامات اجرایی کشور، عبرت‌آموزی از مذاکرات موسوم به برجام و بدعهدی‌های شیطان بزرگ در طول چهار دهه گذشته، بی‌اعتمادی به وعده‌ها و برخورد قاطع با مطالبات وقیحانه کشور‌های اروپایی را خواستاریم.
 
3- تقویت روزافزون بنیه دفاعی- موشکی و راهبرد‌های بازدارندگی ایران اسلامی و ضرورت توسعه فزاینده فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای را یک اصل اساسی دانسته و از مقامات گرانقدر کشوری تبعیت بی‌چون و چرا از منویات مقام عظمای ولایت، مقاومت مقتدرانه و ایستادگی با صلابت در برابر زیاده‌خواهی شیطان بزرگ آمریکا، تیم ضد بشری ترامپ ابله و اذنابش را خواهانیم.
 
4- در عمل به آیه شریفه «فَاستَقِم کَما اُمِرتَ وَ مَن تابَ مَعَکَ وَ لا تَطغَوا» دفاع همه‌جانبه از ستمدیدگان جهان خاصه جبهه مقاومت و مردم متدین عراق، سوریه، یمن، بحرین و فلسطین در مقابل مثلث شوم شرارت، تروریسم، جنگ‌افروزی و دهشت‌افکنی آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آل‌سعود و اهتمام برای آزادی قبله اول مسلمین، قدس شریف را عمل به وظیفه دینی، انقلابی و انسانی خود می‌دانیم.
 
5- تحقق اقتصاد مقاومتی را تنها راهکار اساسی حل مشکلات اقتصادی کشور دانسته و ضمن مطالبه جدی و تأکید بر ضرورت چاره‌اندیشی عاجل توأم با تلاش مضاعف و عملی دولتمردان محترم در راستای رونق کسب و کار، برخورد قاطع با پدیده شوم گرانی، تورم، کاهش بی‌سابقه ارزش پول ملی و رفع مشکلات معیشتی مردم در سایه وحدت و انسجام؛ به سردمداران جنایت‌پیشه نظام سلطه خاصه مصداق اتم استکبار و شرارت، آمریکای خبیث هشدار می‌دهیم که جنگ ترکیبی و مزوّرانه رسانه‌ای - روانی و ظالمانه‌ترین تحریم‌های اقتصادی آن‌ها با هدف ناامید کردن مردم به آینده و سلب اعتماد آن‌ها از نظام اسلامی محکوم به شکست بوده و با پایبندی به پیوند ناگسستنی خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی و الهام از فرهنگ غدیر و عاشورا، دشمن زبون را به خاک مذلت کشانده و هرگز در برابر ظلم و توطئه ضد بشری جنایتکاران تسلیم نخواهیم شد.
 
6- همگان را به لحظه‌شناسی، حضور آگاهانه در صحنه‌های انقلاب اسلامی و مقابله جدی با شایعه‌سازی به‌عنوان فعال‌ترین شگرد‌های دشمن کینه‌توز، کمک به دولتمردان در راستای حل مشکلات اقتصادی، حمایت از کالای ایرانی و حفظ وحدت و انسجام ملی دعوت نموده و در آستانه گذار به دهه پنجم انقلاب اسلامی، مصرّانه افزایش اقدامات مؤثر و سنجیده مسئولان کشور و اتخاذ تدابیر لازم جهت مدیریت فضای مجازی ایمن و شبکه اینترنت ملی و مقابله با موج نفوذ و رخنه دشمن را خواهانیم.
 
7- فریب‌خوردگان داخلی را به تفکر و تعقل نسبت به دستاورد‌های بی‌بدیل انقلاب اسلامی و کارنامه افتخارآمیز چهل ساله نظام مقدس برآمده از انقلاب، همانند عزت، آزادی و استقلال مایه مباهات و پیشرفت‌های بی‌سابقه علمی و خوداتکایی، اقتدار ملی، روحیه ایثارگری و فداکاری فراخوانده و ضمن توصیه خیرخواهانه به اصلاح رفتار با پرهیز از بازی در زمین دشمن عنود و هر نوع تحرک فتنه‌انگیزانه و بازگشت به آغوش ملت، به فتنه‌گران، منافقان خون‌آشام و سلطنت‌طلبان مزدور آمریکا، آل سعود ملعون و رژیم کودک‌کش اسرائیل هشدار می‌دهیم که آرزوی شیطانی شکست نظام اسلامی، این یادگار گرانسنگ احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی(ره) و امانت صد‌ها هزار شهید گلگون‌کفن و تسلط بر کشور و تسلیم دوباره آن به آمریکا را همانند اسلاف خود به گور خواهند برد.
 
8- با تأکید بر ضرورت شجاعت، عقلانیّت و نهراسیدن از توپ و تشر و یاوه‌گویی‌های دولتمردان آمریکایی و اروپایی از سوی مسؤولان کشور، پایبندی عملی مقامات محترم اجرایی و تقنینی به رعایت دقیق مصالح و منافع ملی به‌عنوان وظیفه مسلم شرعی و قانونی خود در بررسی معاهدات و کنوانسیون‌های بین‌المللی که اغلب در راستای تأمین سیاست‌های خصمانه و زیاده‌خواهانه قدرت‌های بزرگ و شیطانی است را خواهانیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات