اقتصادی >>  اقتصاد مقاومتی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵  ، 
شناسه خبر : ۳۱۶۸۷۹
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پرویز فتاح از اهدای بیش از ۸۴ هزار تن سیمان توسط بنیاد مستضعفان به ۱۴ استان آسیب دیده از سیل ابتدای سال ۹۸ خبر داد و گفت:این مقدار سیمان به صورت کاملا رایگان و در دو مرحله به مناطق آسیب دیده ارسال شده است و سیلزدگان استان‌های گلستان، مازندران، خوزستان، ایلام، مرکزی، لرستان، همدان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، اصفهان، فارس، کردستان و قزوین تاکنون از بنیاد مستضعفان سیمان رایگان دریافت کرده‌اند.
او با اشاره به اینکه بیشترین سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان به مردم شریف استان لرستان اختصاص یافته است؛ افزود: با توجه به حجم آسیب‌ها و اعلام نیاز مناطق سیل زده بیش از ۲۲ هزار تن سیمان به استان لرستان اهدا شد و استان خوزستان نیز با ۱۹ هزار تن دومین مقصد ارسال سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان بوده است.
رئیس‌بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ادامه داد: کارخانه‌های سیمان تهران، پیوند گلستان، نهاوند، ایلام و هگمتان، سیمان مورد نیاز ۱۴ استان هدف را تولید کرده‌اند و در مرحله اول ۳۱ هزار و ۷۵۵ تن و در مرحله دوم ۵۲ هزار ۶۴۰ تن سیمان به استان‌های هدف ارسال شده است.
فتاح تاکید کرد: بنیاد مستضعفان به تمام تعهدات خود درخصوص مناطق سیل زده عمل خواهد کرد و جای هیچ‌گونه نگرانی برای هموطنان عزیز وجود ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات