اقتصادی >>  اقتصادی >> نبض اقتصاد
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۰۸۵۱
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که حائز شرایط شناخته نشده اند از امروز می توانند نسبت به ثبت اعتراض در سامانه tem.mrud.ir اقدام کنند تا در صورت تایید اعتراض مراحل مراجعه حضوری و واریز آورده آنها طی شود.

ثبت اعتراض متقاضیان مسکن ملی آغاز شد/انصراف از 12 اسفند

برخی از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن پس از حذف از مرحله اول ثبت نام این طرح این روزها اگر خود را واجد شرایط می دانند می توانند از امروز با ثبت اعتراض خود در سامانه tem.mrud.ir مجددا درخواست تجدیدنظر در این باره شوند.

برخی از متقاضیان مسکن ملی علیرغم اینکه خود را واجد شرایط دریافت مسکن ملی می‌دانستند، اما از این طرح حذف شدند، به همین دلیل با برنامه‌ای که وزارت راه و شهرسازی پیاده کرده می‌توانند با ثبت اعتراض و در صورت موافقت با اعتراض آن‌ها با مراجعه حضوری و بارگذاری مدارک لازم و واریز آورده متقاضی واقعی مسکن ملی شوند.  

آن دسته از متقاضیانی که به دلایلی همچون اشتباه در سامانه‌های موجود، اعلام اشتباه قرمز بودن فرم «ج»، اشتباه در استعلام از بانک مسکن، ثبت نشدن سرپرست خانوار بودن و… از ثبت نام در سری نخست حذف شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور، اعتراض خود را همراه با مدارک لازم ثبت کنند.

*انصرافی‌های مسکن ملی از ۱۲ اسفند 

وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد، تا متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که تمایل به انصراف از این طرح را دارند نیز از ۱۲ اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف اقدام کنند.

خاطرنشان می‌شود، متقاضیان می‌باید پس از بالا آمدن سایت مذکور، از قسمت «ورود به پروفایل متقاضی» اقدام به درج اعتراض خود کنند.

در اجرای طرح اقدام ملی مسکن که مهمترین مولفه آن تولید مسکن یعنی تامین زمین از سوی دولت است قرار است با ساخت ۴۰۰ هزار مسکن به کمک افشار میان درآمدی جامعه بیاید.

در این طرح متقاضیانی که اقدام به ثبت نام کنند در مرحله اول باید آورده‌ای در حدود ۳۰ میلیون تومان تا ۴۰ میلیون تومان داشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات