صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶  ، 
شناسه خبر : ۳۲۸۲۷۵
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وزیر ارشاد که برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان به کمیسیون فرهنگی آمده بود نتوانست نماینده سوال کننده در باره نظارت بر ساخت و تولید فیلم‌ها و سریال‌های خانگی را قانع کند.

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شد.

وی افزود: در یکی از موارد نماینده سؤال کننده در باره نظارت بر ساخت سریال و فیلم‌های خانگی سؤال کرد که پاسخ وزیر برایش قانع کننده نبود و از پاسخ وزیر قانع نشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در موارد دیگر نمایندگان سؤال کننده در باره بیمه خبرنگاران و هنرمندان، یارانه مطبوعات و همچنین حمایت وزارت ارشاد و مجموعه دولت از یکسری رسانه‌ها سوالاتی را مطرح کردند که در نهایت پس از پاسخ وزیر به وی برای ارائه پاسخ دقیق و جامع‌تر فرصت‌های دو هفته تا یک ماه دادند.

نصیرایی خاطرنشان کرد: همچنین در یک مورد هم نماینده سؤال کننده سوالی را در رابطه با سرانه مطالعه در کشور مطرح کرد که از پاسخ وزیر در این باره قانع شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات