منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود
سردار یوسفعلی زاده:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود، منطق به میدان آمدن بصیرت امت، منطق به میدان آمدن افراد باغیرت به میدان و ۹ دی منطق تنها نگذاشتن امام امت و منطق یاری خدا بود.
حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع):
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) گفت: حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش، و چشم فتنه گران را کور کرد.
هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام بود
فرمانده سپاه خراسان رضوی:
فرمانده سپاه امام رضا (ع) در اجتماع وحدتی و بصیرتی ۹ دی مردم تربت‌جام با تأکید بر بصیرت افزایی اظهار داشت: هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام اسلامی بود که مردم به حضور به‌موقع این توطئه عظیم را خنثی کردند.
مهدی طائب: برای دفاع از نظام، شبکه عظیم اجتماعی تشکیل می‌دهیم
فرمانده قرارگاه فرهنگی بصیرتی عمار گفت: امیدواریم با فعالیت‌ها و اقداماتی که انجام می‌دهیم یک شبکه عظیم اجتماعی برای دفاع از نظام اسلامی و ولایت فقیه در سراسر کشور تشکیل دهیم.
عمران خان به خوبی از اثرات مخرب چالش‌ها و درگیری‌های داخلی و خارجی بر سر مسیر پیشرفت کشورش باخبر است؛ از این رو، در مناقشات داخلی و خارجی تلاش دارد از در دیپلماسی و روابط حسنه با کشور‌های همسایه و منطقه‌ای وارد شود.
یارگیری از داخل؛ استراتژی جدید امریکا برای رویارویی با ایران
بنیاد امریکایی کارنگی: "دولت ترامپ میتواند فشار شدیدی را بر ایران اعمال کند، اما نمیتواند ناآرامیهای داخلی عظیمی را به وجود آورد که باعث فروپاشی نظام و یا تغییر اساسی در سیاستهای منطقهای آن شود، مگر با کمک و زمینه سازی داخل"
دفاع مقدس درس مقاومت و تبعیت از ولایت بود
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در جنگ هشت ساله بسیاری از قدرت‌های شیطانی دنیا در برابر ایران صف آرایی کردند، اما مقاومت مردم ایران و تبعیت آن‌ها از ولایت، این جمعیت اندک را بر دنیا پیروز کرد.
بسیاری از خانواده‌ها به سختی فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند
قالیباف در اجتماع عظیم بسیجیان شهرستان کلات:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز تاسف گفت: بسیاری از خانواده‌ها به سختی و با درآمد کارگری فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستند.
پربیننده ترین