مدال ننگین امارات
یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی منطقه در ماه های اخیر آشکارسازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی است که در برخی محافل و رسانه ها  به اشتباه از آن به عادی‌سازی روابط یاد می‌شود .
سناریوهای مطرح در خصوص اعتراضات ضدنژادپرستی آمریکا
واقعیت جامعه امریکا نشان می‌دهد که مسئله امروز معترضین تنها به تبعیض‌های نژادپرستانه دولت امریکا مربوط نمی‌شود، بلکه انواع تبعیض‌های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی و سطح‌بندی طبقاتی موجود در امریکا توان نفس کشیدن را از بخش زیادی از مردم امریکا گرفته است.
افول موریانه‌ای
هنری کیسینجر: «به نظرم، ترامپ شاید یکی از همان چهره‌هایی در تاریخ باشد که گاه گاه برای اعلام پایان یک عصر سر برمی‌آورند»
احتضار ابرقدرت
در بیانیه گام دوم آمده است: «اکنون با گذشت چهل جشن سالانه انقلاب و چهل دهه فجر، یکی از آن دو کانون دشمنی نابود شده و دیگری با مشکلاتی که خبر ازنزدیکی احتضار میدهند، دست‌وپنجه نرم می‌کند.»
عوامل شورش و دومینوی آشوب در نظام لیبرال دموکراسی آمریکا
شکاف‌های اجتماعی موجود در امریکا ازیک‌طرف نگرانی سردمداران این کشور را در تشکیل کشور‌های مستقل از بین ایالت‌های کنونی را دوچندان می‌کند و از سوی دیگر دوگانگی شدید میان گروه‌های اجتماعی تشکیل‌دهنده ملت امریکا با رأس هرم قدرت در این کشور، پیش‌بینی روبه‌زوال و افول بودن امریکا را بیش‌ازپیش قوت بخشیده است.
عملکرد ایالات متحده آمریکا در مقابل ایران زمینه نابودی‌اش را فراهم می‌کند
مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع):
مسؤول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) افزود: مردم ایران زمینه‌ساز تحولی عظیم در جامعه بشریت خواهند بود، عملکرد ایالات متحده آمریکا در مقابل ایران زمینه نابودی‌اش را فراهم می‌کند.
بحران کرونا، فرصتی برای معرفی مدل حکمرانی نظام اسلامی
تجربه نشان داده است در بحران‌‌‌‌های پیش‌‌‌‌آمده، بیشتر از آنکه تدبیر و ظرفیت‌‌‌‌های دولتمردان به مدیریت و عبور از بحران‌‌‌‌ها کمکی کند، ظرفیت‌‌‌‌های مردمی و فعالیت‌‌‌‌های داوطلبانه‌‌‌‌ی گروه‌‌‌‌های مردم‌نهاد و با نیت الهی و خداپسندانه است که به کمک دولت‌‌‌‌ها آمده و کشور را از شرایط سخت عبور می‌‌‌‌دهد.
اولویت بندی تولید در تحقق جهش تولید
کدام کالا و محصول باید در اولویت تولید قرار بگیرد؟
نقش مردم و مسئولین در تحقق جهش تولید
زمانی که رهبر انقلاب دستور جهش تولید دادند به این معناست که ما در بحث تولید عقبیم و نیاز به کار مضاعف و ابتکار عمل و پیدا کردن میانبرها داریم تا هم عقب ماندگی جبران شود و هم مشکلات کشور مرتفع گردد وگرنه همان رونق تولید کافی بود.
کرونای منحوس سیاسی
مشکل ساز شدن کرونا برای مردم ایران برای حاکمان آمریکایی خوشحالی را رقم زد که آنها را تا حد کروناستایی پیش برد، لکن این خوشحالی دوامی نیاورد.
فرمانده سپاه امام رضا(ع): در طرح کمک مؤمنانه، مستأجرین را فراموش نمی‌کنیم
رزمایش کمک مومنانه توسط سازمان بسیج در خراسان رضوی شروع شد.
محمود اکبرزاده از پیرغلامان و شاعران اهل بیت (ع) مشهد که بر اثر بیماری در کما بستری بود، در ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
آخرین مطلب
پربیننده ترین