همان روز اول استعفا می‌دادم!
«یائیر لاپید» رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی نیز مطرح کرده است، اگر حادثه هفتم اکتبر در دوره نخست‌وزیری من اتفاق می‌افتاد، همان روز اول استعفا می‌دادم. این اظهارات را می‌توان با مواضع شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «دان حالوتس» رئیس اسبق ستاد کل ارتش این رژیم که گفت «جنگ با حماس را باختیم و پیروزی ما با برکناری نتانیاهو خواهد بود» در یک راستا ارزیابی کرد.
شایسته‌سالاری نه مردسالاری
درحالی که رهبر انقلاب در بیان خود به مرد شیعه ایرانی میگویند در عین اینکه باید غیرت داشته باشد و از کیان نوامیس جامعه محافظت کند باید بستر رشد و پیشرفت همسر، بانوان خانواده و جامعه‌اش را هم فراهم نماید تا جایی که اگر در مشاغل و جایگاه‌های اجتماعی بانویی توانمند‌تر از خود دید بدون تعصب مردانه عرصه را به او واگذار نماید.
درس‌های بصیرتی و امید آفرینی ۹ دی
بازخوانی فتنه ۸۸ نیاز هر روز انقلاب است. برخی به دورغ بازخوانی فتنه ۸۸ را باعث کاهش انسجام ملی می‌دانند؛ در حالی که اثبات مجدد جایگاه مردمی نظام و قدرت بسیج‌گری آن و نوع مواجهه با دشمنان، شاخصه نهم دی است که می‌تواند انسجام ملی را در برابر دشمنان در پی داشته باشد.
میراث مشترک
یکی از میراث‌های مشترک مسلمانان، تسبیحات حضرت زهرا (س) است.
غزه و اوکراین دو پیچ تاریخی مهم
جنگ اوکراین و غزه منطقه و جهان را آبستن حوادث مهمی کرده است. این دو جنگ دو پیچ تاریخی مهم برای جبهه مقاومت در مقابل جبهه استکبار است.
امید، مهم‌ترین سرمایه نظام حکمرانی در هر جامعه است
در زیر آتش سنگین دشمن، یکی از عوامل بسیار مهم موفقیت، اداره مدبرانه و هنرمندانه کشور با خودداری مسئولان کشور از ورود به حاشیه‌ها به‌صورت آگاهانه و غیرآگاهانه است
الأحزاب
«رَجَفَ» به معنای ایجاد تشویش، ترس و اضطراب در جامعه است و مرجفون کسانی هستند که شایعات تشویش‌آور و اضطراب‌آفرین را در جامعه نشر می‌دهند
راهکار‌های امیدآفرینی مدیران
تلاش نظام جمهوری اسلامی، افزایش امید در دل مردم است. در مقابل، دشمنان ملت ایران با همه توان به میدان آمده‌اند تا امید ملت را به ناامیدی بدل سازند. این سناریو با شگرد‌های مختلفی دنبال می‌شود. در این میان امیدآفرینی یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های مدیران است.
تضاد هویتی در یک جامعه
امروزه بحران هویت مساله جدی است که جامعه بشریت با آن دسته و پنجه نرم می کند و زنان جوامع به واسطه فطرت و نوع نگاه به آنان بیشتر در معرض این بحران می باشند. از این رو جامعه ما هم تاحد زیادی دست خوش این بحران شده است.
سفر بایدن به منطقه:پیامدها و رویکردها
احساس خروج کشورهای حاشیه خلیج‌فارس از سیطره آمریکا مخصوصاً در همراهی نکردن کامل با تحریم‌ها علیه روسیه
آخرین مطلب
پربیننده ترین