آمریکا می‌خواست بال و پر جمهوری اسلامی را در منطقه از بین ببرد
عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی جهادی که وسط میدان ایستاد و توطئه‌های آمریکا را خنثی کرد،‌ سپاه پاسداران بود که این امر علت دشمنی آمریکا با سپاه را نشان می‌دهد.
رئیس مجلس شورای اسلامی:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هرگز شروط 12 گانه ترامپ را نمی‌پذیرد زیرا این ۱۲ مورد حقوق ملت ایران را به ذلت می کشاند.
امید به آینده رمز ایستادگی و پیشرفت
امید نقش مهمی در پویایی زندگی دارد. ضرب المثل انسان به امید زنده است گویای این نکته است. روح اصلی بیانیه گام دوم نیز امید به آینده است.
گام دوم انقلاب و لزوم مبارزه جدی با فساد
مبارزه نکردن با فساد باعث گسترش تبعیض در جامعه شده و به مرور با کاستن از سرمایه اجتماعی _ رابطه میان مردم و حاکمیت_ اقتدار و عزت ملی را زیر سؤال می‌برد.
چرا همه دولت ها پس از دفاع مقدس در اوایل مسئولیت، توانمند در غلبه بر مشکلات اقتصادی و تحریم ها هستند، اما در دوره دوم خدمتشان ناکام در استمرار وضعیت دوره اول خود هستند.
مسئولیت پذیر باشید!!!
قدیری ابیانه:
عضو شورای بین الملل پژوهشکده فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: تصور نادرست از منابع درآمدی کشور و اختلاس ها و همچنین واقعیت ها به عنوان ام المسائل مشکلات جامعه چنانچه برای مردم تبیین نشود زمینه ساز هرج و مرج خواهد شد.
پایان عمر انقلاب اسلامی کی خواهد بود؟!
تربیت نسل انقلابی مرهون روح بلند و جاودانه دردانه جهان تشیع، بانو حضرت زهرا است و فراموش نکنیم که کارت بیمه انقلاب و چهل ساله شدن آن به چنین سرچشمه ای متصل است.
جریان های تکفیری برای مقابله با موج اسلام گرایی در دنیا ایجاد شدند
حجت الاسلام رئیسی در دیدار با شیخ عیسی قاسم در حرم رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: جریان‌های غربی و ضد اسلامی تکفیری هیچ نسبتی با آموزه‌های دینی ما ندارند و تنها برای مقابله با موج اسلام گرایی در دنیا ایجاد شدند.
پربیننده ترین