تدبیر برای بی تدبیری
باید پذیرفت که باعث‌وبانی ضرر بر مردم لازم نیست حتماً اختلاس یا فساد باشد، گاهی یک تصمیم اشتباه می‌تواند این نقش را فراتر از اختلاس و فساد ایفا نماید.
راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات 1400 در بیانات اول فروردین مقام معظم رهبری
«رییس‌جمهور مطلوب باید با کفایت، با ایمان، عدالت‌خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان به‌عنوان پیشران حرکت عمومی کشور و امیدوار به آینده باشد.»
نکاتی در رابطه با فضای سازی های رسانه ای در باره روابط راهبردی  ایران و چین :
یکی از راههای مرسوم برای توسعه یک کشور ، سرمایه گذاری کشورهای بزرگ و قدرتمند اقتصادی در دیگر کشورها می باشد.
راه های خنثی سازی تحریف
انقلاب اسلامی ایران از ابتدای پیروزی با وجود تحریم های ناجوانمردانه  پیشرفت های شگرفی را رغم زده است.
ملت ما ، بلکه ملتهای اسلامی و مستضعفان جهان مفتخرند به اینکه دشمنان آنان که دشمنان خدای بزرگ و قرآن کریم و اسلام عزیزند ، درندگانی هستند که از هیچ جنایت و خیانتی برای مقاصد شوم و جنایتکارانه خود دست نمی کشند و برای رسیدن به ریاست و مطامع پست خود دوست و دشمن را نمی شناسند . 
« معجزه اخلاص »
یک سال از فراق سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می گذرد و این روزها این سؤال در میان مردم مطرح می باشد که چرا سردار شهید سلیمانی محبوب دلها شد و " سردار دلها " لقب گرفت ؟
مرد میدان خودسازی
یکی از ویژگی های بارز شهید سلیمانی مرد میدان بودن است، خصلتی که شعار منتخب سالگرد ایشان شده است. ایشان علاوه بر این که مرد میدان در هشت سال جنگ تحمیلی و جبهه مبارزه با داعش و تکفیری ها بودند، مرد میدان در عرصه جهاد اکبر و خودسازی نیز بودند. یکی از این آثار خودسازی در وجود حاج قاسم، آگاهی از لحظه شهادت و ترک دنیای فانی است که از آن در متون دینی تعبیر به آگاهی از مرگ می شود.
عوامل موفقیت انتقال پیام نرم افزار و قدرت نرم  مکتب مقاومت
مقام معظم رهبری در هر سخنرانی  با موضو ع شهید سلیمانی وی را با خصلت جدیدی معرفی می­کنند. اخیرا در دیدار اعضای ستاد برگزاری سالگرد سردار دلها از ایشان با عنوان نرم افزار مقاومت و الگوی مبارزه  در میان ملت های اسلامی یاد کردند.
حسین (ع) بعد از ۱۴۰۰ سال دوباره روشنگری کرد        
نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است. نهم دی پایان کننده فتنه هشت ماهه در سال ۱۳۸۸ بود، فتنه ۸۸ فتنه‌ای با سابقه طراحی ۱۰ ساله عوامل خارجی و نفوذی‌های داخلی بود که حدود ۲۴۰ روز ایران اسلامی را درگیر خود کرده بود.
وحدت حقیقی
تخصص به همراه تعهد کارساز است و در هر سازمان یا فردی جمع شده باشد، دشمن از آن هراس دارد. جمع این دو خصیصه دشمن را وا می­ دارد که دست به ترور شهید فخری­زاده بزند؛ چنان­که در گذشته حوزویان و دانشگاهیان بسیاری را به شهادت رساند.
پربیننده ترین