ویروس هالیوودی
اوضاع کنونی بی شباهت به سناریو فیلمهای هالیوود نیست همه جا حرف از ویروسی ا‌ست ناشناخته و خطرناک ، که دارد باسرعتِ غیرمجاز، در دنیا پخش می شود و جان انسانها را می‌گیرد. مردم به شدت می ترسند ، اقتصاد تعطیل می شود ، شهرها قرنطینه می‌شوند ، روابط فردی و اجتماعی و بین‌المللی آرام آرام محدود و محدودتر می شود.
درگذشت رئیس عقیدتی سیاسی ناجای خراسان رضوی بر اثر کرونا
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان رضوی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
کرونا و پایگاه‌های بسیج
کرونا آمده است و بر شهرها سایه انداخته ، بسیاری از رفتارها و سبک‌زندگی‌های ما را دچار چالش کرده است؛ پایگاه‌های بسیج که در طول این سالها در تمامی عرصه‌ها و جبهه‌هایی که مردم و کشور نیاز داشتند( از امنیت محله تا امنیت کشور در دفاع مقدس تا سیل و زلزله) نقش آفرینی کرده‌اند، حالا چکار می‌تواند بکنند؟
فرصت سازی در دوران کرونایی
در اصفهان در کاخ چهل ستون، تصویر جنگ چالدران بین شاه اسماعیل اول صفوی و سلطان سلیم کشیده شده است. در این جنگ شاه اسماعیل اول از سلطان سلیم شکست خورد. دلیل این شکست این بود که شاه اسماعیل اول دستور داده بود لشکریان از سلاح گرم استفاده نکنند و با همان روش سنتی بجنگند... لذا شکست سنگینی خوردند.
ویژگی های مجلس قوی و کارآمد
مقام معظم رهبری در ۱۶ بهمن سال جاری در دیدار اقشار مختلف مردم فرمودند: انتخاب ما اگر یک انتخاب قوی و درست و عمومی باشد، به نظر من همه‌ی این مشکلات بتدریج حل خواهد شد.... علاج مشکل ما با دشمنان قوی‌پنجه‌ی بی‌رحمِ بین‌المللی این است که باید قوی بشویم؛ یکی از مؤلّفه‌های قوی شدن این است که مجلس قوی داشته باشیم.
لزوم مشارکت حداکثری، کلید واژه انتخابات ۹۸
مقام معظم رهبری: اینکه بعضی‌ها راجع به انتخابات حرف می زنند، هر چه دلشان می خواهد می گویند، مردم را دلسرد می کنند، نباید انسان به‌ آسانی از این عبور بکند؛ انتخابات برای کشور ما یک فرصت بسیار بزرگی است… انتخابات اگر پُرشور انجام بگیرد و مردم به صورت کامل پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند، این تضمین‌کننده امنیّت کشور است.
منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود
سردار یوسفعلی زاده:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: منطق ۹ دی منطق باطل کردن فتنه و فتنه گران بود، منطق به میدان آمدن بصیرت امت، منطق به میدان آمدن افراد باغیرت به میدان و ۹ دی منطق تنها نگذاشتن امام امت و منطق یاری خدا بود.
حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش کرد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع):
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا(ع) گفت: حضور به موقع و منسجم مردم چراغ فتنه را خاموش، و چشم فتنه گران را کور کرد.
هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام بود
فرمانده سپاه خراسان رضوی:
فرمانده سپاه امام رضا (ع) در اجتماع وحدتی و بصیرتی ۹ دی مردم تربت‌جام با تأکید بر بصیرت افزایی اظهار داشت: هدف دشمن در فتنه ۸۸ اعتبار زدایی از ماهیت نظام اسلامی بود که مردم به حضور به‌موقع این توطئه عظیم را خنثی کردند.
پربیننده ترین