الاغ‌ها یا فیل‌ها، مسئله این است
پروپاگاندای رسانه‌ای غرب در حال القای تصویر دیگری از آمریکای بحران زده و انتخابات در حال وقوع است. ستاد انتخاباتی بایدن در ایران در روز‌ها و ماه‌های اخیر با نزدیک شدن انتخابات آمریکا بار‌ها با ایجاد تصویری خیالی و مهربانانه از دموکرات‌ها و نامزد این حزب، حل مشکلات اقتصادی ایران را منوط به پیروزی بایدن و مذاکره مجدد با آمریکا می‌دانند.
گل‌واژه‌های همت و امید در کلام رهبری
آخرین مواضع رهبری انقلاب در اولین دیدار مجازی با نمایندگان دوره‌ی یازدهم مجلس شورای اسلامی نشان از بزرگی و ایستادگی سرو گونه در برابر ناملایمات می‌داد، که سپاهیان را آرام، دل‌ها را طمأنینه، جوانان را امید، کشور را ثبات و مردم را همت بخشید. و از این نظر جوشنده و بانشاط و کوبنده و سرافراز آنچه را تکلیف بود، انشاء نمود تا مشق مدیران شود.
اعلام پیش نویس سند راهبردی استراتژیک ایران وچین از همان روزهای اول دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را چنان عصبانی و خشمگین نمود که با استفاده از همه ی ظرفیتهای رسانه ای، هجمه سنگین و همه جانبه ای را با هدف جنگ روانی و ایجاد شبه در جهت اختلاف افکنی بین حاکمیت و مردم شروع نموده و پروژه دروغ سازی،القاء شبه،تحریک احساسات و غرور ملی، کلید واژه ی نقشه پلید استکبار جهت بهم زدن نظم ،آسایش عمومی و امنیت ملی است
از «جنگ شناختی» غافل نباشیم
این نوع جنگ شکل تکامل‌یافته‌تر، پیشرفته‌تر، عمیق‌تر و وسیع‌تر جنگ روانی است که مبتنی بر جامعه شبک‌های (با زیرساخت رسانه‌های نوین) بوده و با مدیریت ادراک و برداشت انجام می‌گیرد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین