انقلاب اسلامی؛ فرصت ها و تهدیدها
ایران اکنون با تهدید های گوناگونی در عرصه های داخلی و بین‌المللی مواجه است و در صورتی که این تهدید ها جدی گرفته نشوند ممکن است هزینه‌ها و خسارات جبران ناپذیری را برای انقلاب اسلامی به بار آورند.
مقام معظم رهبری: "محافظه‌کاری و اکتفای به آنچه که داریم و نداشتن همت و بلندپروازی در همه زمینه‌های فکر و فرهنگ، قتلگاه انقلاب است."
چرایی مقاومت فعال در راهبرد جمهوری اسلامی
دشمن در حالی سیاست فشار و مذاکره را در قالب راهبرد ترکیبی جنگ روانی، تهدیدات نظامی و فشارهای تحریمی به پیش برده و با همراهی جریان مرعوب داخلی، ترکیبی از دوگانه جنگ و سازش را به افکار عمومی القاء می نماید؛ مقام معظم رهبری مقاومت فعال را توصیه و تدبیر فرموده اند.
روایت داستانی خاطرات علی ثابتی رزمنده دوران دفاع مقدس استان از گرمای طاقت‌فرسای جنوب تا سرمای استخوان‌سوز قله‌های شیخ‌محمد است که با مشارکت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه فتح و حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد توسط انتشارات سوره مهر چاپ شده است.
میز خدمت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد صاحب الزمان (عج) بخش دیشموک برگزار شد
معاون اجرایی سپاه فتح:
سرهنگ برومند زاده: آن چیزی که برای مردم قابل قبول نیست و باعث فاصله گرفتن مردم از نظام و انقلاب است،احساس فاصله مسولین با مردم می باشد.
برخی کشورهای اسلامی در قبال جنایت بر علیه شیعیان نیجریه سکوت می‌کنند
امام جمعه یاسوج:
«شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه مدت چهار سال است که توسط دولت این کشور و به دستور صهیونیست‌ها و وهابی‌ها در زندان است. و هم‌ اینک ۷ میلیون شیعه در نیجریه زندگی می‌کنند که همه به برکت تلاش‌ها و تبلیغات شیخ زکزاکی بوده در حالی که قبل از آن تعداد شیعیان نیجریه حدود ۵۰۰ نفر بود.» امام جمعه یاسوج اظهار کرد: به برکت نظام و انقلاب ایین
شروع فعالیت مجدد گروه‌های بسیج دانشجویی در روستاهای محروم استان
به گزارش سایت بصیرت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی، گروه جهادی یاران مهر دانشگاه یاسوج متشکل از  ۳۷ دانشجو برای سومین سال متوالی به بخش لوداب، اعزام و در روستای "نسه کوه" مستقر شدند.