آخرین مواضع رهبری انقلاب در اولین دیدار مجازی با نمایندگان دوره‌ی یازدهم مجلس شورای اسلامی نشان از بزرگی و ایستادگی سرو گونه در برابر ناملایمات می‌داد، که سپاهیان را آرام، دل‌ها را طمأنینه، جوانان را امید، کشور را ثبات و مردم را همت بخشید. و از این نظر جوشنده و بانشاط و کوبنده و سرافراز آنچه را تکلیف بود، انشاء نمود تا مشق مدیران شود.
اعلام پیش نویس سند راهبردی استراتژیک ایران وچین از همان روزهای اول دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را چنان عصبانی و خشمگین نمود که با استفاده از همه ی ظرفیتهای رسانه ای، هجمه سنگین و همه جانبه ای را با هدف جنگ روانی و ایجاد شبه در جهت اختلاف افکنی بین حاکمیت و مردم شروع نموده و پروژه دروغ سازی،القاء شبه،تحریک احساسات و غرور ملی، کلید واژه ی نقشه پلید استکبار جهت بهم زدن نظم ،آسایش عمومی و امنیت ملی است
از «جنگ شناختی» غافل نباشیم
این نوع جنگ شکل تکامل‌یافته‌تر، پیشرفته‌تر، عمیق‌تر و وسیع‌تر جنگ روانی است که مبتنی بر جامعه شبک‌های (با زیرساخت رسانه‌های نوین) بوده و با مدیریت ادراک و برداشت انجام می‌گیرد.
مهم ترین عامل ورود جوانان و نوجوانان به آسیب‌های اجتماعی
فقر عاطفی موجب می شود شخصیت انسان در نزد خود حقیر و پست به نظر رسد و فرد کرامت و عزت خود را از دست بدهد و چنین انسانی آبرو و عزت خود را بر باد رفته پنداشته و به هرکاری دست می زند.
این آخرین رومینا نیست که به این شکل قربانی می‌شود، زیرا تا زمانی که مشکلات، کمبود‌ها و کم‌کاری‌ها و غرض‌ورزی‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی وجود دارند و به‌جای علاج موضوعات اجتماعی با سلاح تدبیر، این موضوعات ضرایب سیاسی و رسانه‌ای خورده و به حواشی کشیده می‌شوند، این میانه همچنان قربانیانی بر جای خواهند ماند.
رمضان و خط پر ترافیک ارتباط با خدا (3)
ماه رمضان ،یعنی ماه خود سازی و آشتی و کنار آمدن با خود حقیقی،یعنی ماه خود سوزی آن خودِ کاذب و بدلی، یعنی فرصتی هرساله برای احیاء و رویش دوباره خویشتن خویش که از بزرگترین الطاف حضرت حقّ بر بنده اش است
رمضان و خط پر ترافیک ارتباط با خدا (۲)
رسول خدا (ص) فرمود: اِنّما يُسَمّيَ الرمّضانُ لِاَنَّهُ يَرْمَضُ الذُّنوبیعنی: «رمضان از آن سبب رمضان ناميده شد كه گناهان را مي سوزاند».
از اولیاء عظام نقل است که: اگر اين در مرتب كوبيده و اين شماره مدام گرفته شود، بالاخره دري باز و جوابي داده خواهد شد، كه آن صادق الوعد خود فرمود: اُدعوني اَستجب لَكم
پربیننده ترین