استقبال ۱۰۰درصدی مردم کهکیلویه و بویراحمد از زکات
مبشری مدیرکل امداد کهگیلویه و بویراحمد به درآمد جشن رمضان سال قبل اشاره کرد و گفت: ۸۹۹ میلیون تومان هزینه جشن سال گذشته بود که برای اطعام نیازمندان، آزادی زندانیان و همیان مولا هزینه شد.
اسماعیل آذری‌نژاد فعال اجتماعی و مشهور به روحانی قصه‌گو از سخاوت پیرمرد روستایی در یکی از روستاهای کهگیلویه نوشت.
امام جمعه یاسوج از رقاصی و اختلاط در دانشگاه یاسوج به شدت انتقاد کرد.
آبروی استان ما به آسانی به دست نیامده که به آسانی از دست برود. نباید اجازه دهیم عده‌ای که معلوم نیست چکاره هستند، سابقه استان و دانشگاه را خدشه‌دار کنند.
فرمانده معظم کل قوا در حکم سر لشکر سلامی، سپاه را نهادی انقلابی و جهادی و مردمی نامیدند که خود سرفصل جدیدی برای مأموریت های محوله است و در ابتدای امر، سپر دفاعی پاسداران در برابر هجمه های کج اندیشان و بدخواهان داخلی و خارجی است که قبلاً برخی مأموریت ها سپاه را برنتافته اند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی حضور تیم جهادی دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان و همچنین توزیع کمک های دانشجویی در این منطقه باعث شد تا با مسئول این گروه جهادی گفت‌وگوی ویژه ای داشته باشیم، تا از شرایط منطقه و اقدامات تیم های جهادی آگاهی بهتری پیدا کنیم.
در روز های گذشته در اقدامی مذموم رئیس جمهور آمریکا اقدام به قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی جمعی از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت این اقدام با فرمانه سپاه فتح دیدار و گفت وگو کردند.
اگر سپاه نبود، کشور هم نبود/ کاش من هم یک سپاهی بودم
امام خمینی‌(ره):
امام راحل(ره) به نقش ایمان در پیکره سپاه اعتقاد ویژه ای داشتند و همواره بر وجود و تقویت آن در سازمان های انقلابی بخصوص در سپاه تأکید می کردند.
استقرار موکب اربعین کهگیلویه در خوزستان/سیل خدمات‌رسانی ادامه دارد
حمایت و همدردی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم خوزستان:
موکب اربعین کهگیلویه برای خدمات‌رسانی به هموطنان سیل‌زده در اهواز مستقر شد.
پربیننده ترین