همه اين تناقضات نشان دهنده استيصال ضد انقلاب و اپوزيسيون خارج نشين در برخورد سريع و قاطعانه نهادهاي امنيتي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است. برخوردي که بيش از 40 سال است خواب را از چشمان آنها گرفته است.
چند درس شیرین از کرونای پلید
4ـ یکی از پیام‌های مقابله با این ویروس، پیام تولید بازدارنگی در داخل کشور است؛ زیرا این تلاش ملت ایران جهانیان را بیدار خواهد کرد که نه تنها نمی‌توانند با تهدید با این کشور مقابله کنند، بلکه این کشور ظرفیت‌هایی دارد که می‌توانند تهدیدها و تحریم‌ها را هم به فرصت تبدیل نمایند.
موشک ضامن معيشت
عناصري از اصلاح‌طلبان تندرو و افراطي، هرگاه نظام اسلامي و جريان انقلابي، کشور و ملت ايران را به موفقيت‌هاي بزرگ مي‌رساند، آنان با توسل به اين دوگانه‌هاي بي‌اساس، از يک سو به‌دنبال کم‌ارزش نشان دادن موفقيت‌ها و از ديگر سو به دنبال بدبين کردن و بي‌اعتماد ساختن مردم نسبت به سياست‌ها و رويکردهاي نظام، نيروها و نهادهاي انقلابي هستند.
داستان تشکيل سپاه
موسسین سپاه روایت می کنند!
اينكه پس از پيروزي انقلاب چه نيازي به تأسيس سپاه بود را هنگامي مي‌توانيم پاسخ دهيم كه بدانيم روزهاي اول پيروزي انقلاب كه سپاه متولد گرديد، جامعه انقلابي در چه وضعيتي بود و چه ضرورت‌هايي ايجاب مي‌كرد كه انقلابيون نسبت به تأسيس آن اهتمام جدي كنند.
دروغ‌هاي کرونايي منافقين
بررسی خط تبلیغاتی گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی
گروهک منافقين از اواخر بهمن ماه سال گذشته با شروع ماجرای کرونا، بصورت روزانه در اين زمينه در بستر فضاي مجازي فعاليت تبليغاتي خود را عليه نظام اسلامي شروع کرده است.
معناي پيروزي و شکست در مقابله با کرونا
دقيق تر اين است در جريان مقابله با ويروس کرونا به جاي استفاده از واژه پيروزي يا شکست، از واژه "مهار کم‌هزينه" يا "مهار پرهزينه" استفاده شود، زيرا در نهايت ويروس کرونا مهار خواهد شد و کشوري مي‌تواند خود را پيروز ميدان بداند که کمترين هزينه را در جريان دفع اين تهديد بهداشتي پرداخت کرده باشد.
قدرت واقعیت نمایی کرونا
این ویروس منحوس به رغم اینکه منشا خسارت‌های زیادی شده، اما می‌توان گفت که یک قدرت واقعیت‌نمایی داشته است؛ یعنی در واقع ماهیت‌ها را آشکار و پرده‌ها را کنار زده است.
توهمات آمریکایی پایان‌دادن به فعالیت جبهه مقاومت
گفتگو با سردار یدالله جوانی
اگر آمریکایی‌ها بخواهند فراتر از عملیات روانی، اقدامات نظامی انجام دهند و به‌خیال خودشان کار مقاومت را به انتها برسانند و تحولات در منطقه راهبردی غرب آسیا را تغییر دهند، با اطمینان خاطر می‌شود گفت که دچار یک خطای راهبردی می‌شوند و اشتباهاتی را که در 18 سال گذشته در غرب آسیا مرتکب شدند تکرار خواهند کرد و یک شکست بزرگتر از گذشته در کارنامه آنها ثبت خواهد شد.
جنايات رئیس جمهور دوران جنگ!
فرمانده کل سپاه به دولت آمریکا توصیه کرد تا به جای اینکه از نیروهای نظامی خود برای کشتن مردم منطقه غرب آسیا استفاده کند، از آنها برای حفظ سلامت مردم سرزمینش در مقابله با کرونا بکار گیرد.
این همان آرمانشهری است که آرزویش را داشتید
سالمندان باید بمیرند تا اقتصاد برای جوان‌ترها نجات پیدا کند! کابوسی بدتر از مرگ در انتظار مردم آمریکا است. درخانه‌های سالمندان جنازه هایی را پیدا کرده اند که کارکنانش، کارها را رها کرده و رفته‌اند و چند روزی است که سالمندان در کنار جنازه‌ها به زندگی ادامه داده اند.
عقده گشایی به بهانه کرونا
مروری بر خط خبری و مواضع ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی به بهانه شیوع بیماری کرونا
با ورود ویروس کرونا به ایران، ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین در رسانه های وابسته به خود، خط تخریب جدیدی را علیه نظام جمهوری اسلامی آغاز کرده اند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین