دریادار سیاری: انتخابات در بازدارندگی اثر مستقیم دارد
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با تاکید بر اینکه انتخابات در بازدارندگی اثر مستقیم دارد، گفت: حضور در انتخابات و انتخاب اصلح خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان است و جایگاه کشور را در سطح جهان بالا می‌برد.
سرلشکر باقری طرح ملی مقابله با ناقلین مهاجم زیستی را ابلاغ کرد +متن
طرح ملـی مقابلـه با ناقلیـن مهاجـم زیستـی و دستورالعمـل عملیاتی واپایش تهـدیدات ناشی از ناقل مهاجـم زیستی (آئدس) با امضای سرلشکر باقری، رئیس کارگروه دائمی پدافند غیرعامل به تمام دستگاه‌ها ابلاغ شده است.
روایت دریادار ایرانی از فرار ناو هواپیمابر آمریکا
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: روزی ناوهواپیمابر به منطقه وارد میشد، در حالت آماده باش قرار می‌گرفتیم، ولی امروز به تأسی از انقلاب اسلامی، ناوهواپیمابر به انتهای دریای سرخ فرار کرده و جرئت نزدیک شدن به ما را ندارد.
سرلشکر موسوی: قوه قضاییه حرکت پرشتابی برای اقامه عدل و تأمین امنیت در پیش گرفته است
فرمانده کل ارتش در پیامی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، اظهار کرد: قوه قضاییهِ مردمی به برکت وجود گران‌مایه شهیدان عزیز، آیت‌الله بهشتی و آیت‌الله رئیسی و پیشگامان، حرکت پرشتاب برای اقامه عدل و احیای حقوق عامه و تأمین امنیت روحی و روانی مردم را درپیش گرفته است.
سردار سلیمانی: مردم رئیس‌جمهوری انتخاب می‌کنند که مسیر خدمت کم‌نظیر شهید‌ رئیسی تداوم پیدا کند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت بزرگ ایران از هم‌اکنون آماده حضور در انتخابات روز جمعه هشتم تیرماه شده است، گفت: مردم با حضور پای صندوق‌های رأی، رئیس‌جمهوری را انتخاب می‌کنند که مسیر حضرت آیت‌الله رئیسی و زوایای این خدمت کم‌نظیر و استثنایی تداوم پیدا کند.
انسداد ۲۹۷ کیلومتر از مرزهای شرقی کشور به همت ارتش
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: انسداد حدود ۲۹۷ کیلومتر مرز در خراسان رضوی در حال انجام است و در مرز سیستان یکی دیگر از گروه‌ها در حال ادامه طرح است.
سرلشکر موسوی: مردم یک رئیس‌جمهور پای کار و مردمی انتخاب کنند
فرمانده کل ارتش اظهار کرد: امیدواریم به برکت این ایام، در روز جمعه انتخابات پرشور و باشکوهی داشته باشیم و مردم یک رئیس‌جمهور پای‌کار، ولایی و مردمی انتخاب کنند؛ همان گونه که در این سه سال شاهد مجاهدت‌های شهید رئیسی بودیم.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اکثر نیازمندی‌های صنعت پدافندی را با بهترین کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی تولید می‌کنیم و در این عرصه کاملا خودکفا هستیم.
در آیین بهره‌برداری از پروژه آبرسانی کهنه جلگه خراسان شمالی تاکید شد:
با اقدام قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه علیه‌السلام نیروی زمینی سپاه, پروژه آبرسانی کهنه جلگه در خراسان شمالی به بهره‌برداری رسید
فرمانده نیروی زمینی سپاه: تاکنون تنش آبی ۷۰۰ روستا را رفع کرده‌ایم
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: سهم نیروی زمینی در جهاد آب‌رسانی روستایی تعداد ۳ هزار روستاست که از این تعداد تاکنون عملیات آبرسانی به ۷۰۰ روستا در سخت‌ترین مناطق جغرافیایی کشور انجام شده است.
برگزاری مسابقات پینت بال قهرمانی نیروی زمینی سپاه
سرهنگ پاسدار حسین امامی مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی سپاه در گفت و گویی از برگزاری مسابقات پینت بال قهرمانی این نیرو خبر داد.
ایرانی: به پهپادهای پیشرفته دست یافتیم
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود، گفت: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافت.
پربیننده ترین