دروغ‌هاي کرونايي منافقين
بررسی خط تبلیغاتی گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی
گروهک منافقين از اواخر بهمن ماه سال گذشته با شروع ماجرای کرونا، بصورت روزانه در اين زمينه در بستر فضاي مجازي فعاليت تبليغاتي خود را عليه نظام اسلامي شروع کرده است.
معناي پيروزي و شکست در مقابله با کرونا
دقيق تر اين است در جريان مقابله با ويروس کرونا به جاي استفاده از واژه پيروزي يا شکست، از واژه "مهار کم‌هزينه" يا "مهار پرهزينه" استفاده شود، زيرا در نهايت ويروس کرونا مهار خواهد شد و کشوري مي‌تواند خود را پيروز ميدان بداند که کمترين هزينه را در جريان دفع اين تهديد بهداشتي پرداخت کرده باشد.
قدرت واقعیت نمایی کرونا
این ویروس منحوس به رغم اینکه منشا خسارت‌های زیادی شده، اما می‌توان گفت که یک قدرت واقعیت‌نمایی داشته است؛ یعنی در واقع ماهیت‌ها را آشکار و پرده‌ها را کنار زده است.
توهمات آمریکایی پایان‌دادن به فعالیت جبهه مقاومت
گفتگو با سردار یدالله جوانی
اگر آمریکایی‌ها بخواهند فراتر از عملیات روانی، اقدامات نظامی انجام دهند و به‌خیال خودشان کار مقاومت را به انتها برسانند و تحولات در منطقه راهبردی غرب آسیا را تغییر دهند، با اطمینان خاطر می‌شود گفت که دچار یک خطای راهبردی می‌شوند و اشتباهاتی را که در 18 سال گذشته در غرب آسیا مرتکب شدند تکرار خواهند کرد و یک شکست بزرگتر از گذشته در کارنامه آنها ثبت خواهد شد.
جنايات رئیس جمهور دوران جنگ!
فرمانده کل سپاه به دولت آمریکا توصیه کرد تا به جای اینکه از نیروهای نظامی خود برای کشتن مردم منطقه غرب آسیا استفاده کند، از آنها برای حفظ سلامت مردم سرزمینش در مقابله با کرونا بکار گیرد.
این همان آرمانشهری است که آرزویش را داشتید
سالمندان باید بمیرند تا اقتصاد برای جوان‌ترها نجات پیدا کند! کابوسی بدتر از مرگ در انتظار مردم آمریکا است. درخانه‌های سالمندان جنازه هایی را پیدا کرده اند که کارکنانش، کارها را رها کرده و رفته‌اند و چند روزی است که سالمندان در کنار جنازه‌ها به زندگی ادامه داده اند.
عقده گشایی به بهانه کرونا
مروری بر خط خبری و مواضع ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی به بهانه شیوع بیماری کرونا
با ورود ویروس کرونا به ایران، ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج نشین در رسانه های وابسته به خود، خط تخریب جدیدی را علیه نظام جمهوری اسلامی آغاز کرده اند.
فضای مجازی و کروناهراسی
گفتگو با پژوهشگر فضای مجازی
پژوهشگر فضای مجازی گفت: فضای مجازی فعلی در کشور و سرویس ها و خدماتش مانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غربی در ایجاد نا امنی روانی و انتشار اخبار جعلی به عنوان بستر اصلی دشمن برای ضربه زدن به کشور و مردم هستند.
کروناهراسی در تداوم خط فشار حداکثری آمریکا
رئیس لابی صهیونیست FDD می‌گوید: «ویروس کرونا کاری کرده است که تحریم‌های اقتصادی آمریکا نمی‌تواند، آن قطع صادرات غیر نفتی ایران است.»
ويروس کرونا و ضدانقلاب
با تخريب ديوار اعتماد بين مردم و مسئولين، ايران اسلامي را در مديريت کرونا ناکارآمد جلوه داده و با به هم ريختن امنيت رواني جامعه به دنبال خشمگين ساختن مردم هستند.
ورود استکبارجهانی به مرحله جدیدی از تروریسم
واکنش معاون سیاسی سپاه به تهدیدات جدید تروریستی آمریکا
وقتی پهپاد گلوبال هاوک توسط هوافضای سپاه منهدم شد، آمریکایی‌ها در مرحله اول این موضوع را انکار کردند، اما وقتی جمهوری اسلامی گفت به‌زودی قطعاتی از این پهپاد را به نمایش خواهد گذاشت، آن وقت مجبور شدند انهدام پهپاد را بپذیرند... آمریکا با انکار کشته‌شدگان عین‌الأسد می‌خواهد ناتوانی‌اش را در برابر جمهوری اسلامی پنهان کند.
پربیننده ترین