آمریکا در حال فروپاشی است
معاون سیاسی سپاه در مراسم 13 آبان
ملتی که‌ 40 سال ایستادگی کرد و شکست به خود راه نداد امروز در فضای متراکم ساختن قدرت است و این توانایی را پیدا کرده تا شکست های راهبردی را نصیب دشمن کند.
شباهت آمدنیوز و مجاهدین خلق!
دیر آمدنیوز احتمالا همچون رجوی، اطرافیانی نداشته که برایش کف بزنند؛ لذا به تنهایی به این نتیجه رسیده بود که در اوج فهم و شعور و کمالات قرار دارد و اراده‌گرایانه وارد سیاست می‌شود.
دستگيري زم و استيصال اپوزيسيون
پس از اعلام خبر دستگيري روح الله زم شاهد مواضع عجيب و غريب رسانه‌ها و مخالفان نظام جمهوري اسلامي بوديم.
راهبردهای ملی پرونده آمدنیوز
مهمترین بعد این پرونده شناسایی سر شبکه های داخلی آن است و برخوردها با این افراد و جریان‌ها به گونه‌ای مستند، قاطع و مورد حمایت افکار عمومی است که هیچ قارچ سمی دیگری با هر پشتوانه ای در داخل و خارج قدرت رشد و سم پراکنی علیه جمهوری اسلامی را نداشته باشد.
تبریک «حاجی صادقی» به «طائب»
عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه طی پیامی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب ریاست سازمان اطلاعات سپاه، دستگیری سرشبکه کانال "آمدنیوز" را تبریک گفت.
سردار جوانی: ایران از بازدارندگی عبور کرده و به توان ضربه متقابل رسیده است
ا امروزه از قدرت خنثی‌سازی تهدیدات برخوردار هستیم و در پرتو این قدرت دفاعی می‌توان بدون امتیاز دادن به بیگانه باتوجه به داشته‌های خودمان، داخل کشور این مشکلات را حل کنیم.
شوراي گذار، توهم ديگر اپوزيسيون
مخالفين نظام از برخي اشخاص مطرح اپوزيسيون مي‌خواهند تا بر اساس توانايي که دارند نقش پدر را بازي کنند و در تجميع افراد مختلف اپوزيسيون نظام مؤثر باشند.
متغیرهای مؤثر در راهبرد توسعه صنعت دفاعی کشور
آنچه پس از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه صنعت دفاعی درخشندگی خیره‌کننده‌ای داشته، توسعه کمی و کیفی این صنعت در عرصه کارآمدی و خودکفایی و تلاش بی‌وقفه جهادگران این میدان بوده است که در حوزه امنیت و دفاعی برای نظام اسلامی آورده‌های خوبی را به همراه داشته است.
ترس از هلاکت 5 هزار سرباز آمریکایی!
فرماندهان نظامی آمریکایی به خوبی می دانند که  اگر قرار باشد در حمله نظامی به ایران هزاران جوان ایرانی در این میدان مبارزه به شهادت برسند، بدون شک پیش از آن هزاران سرباز آمریکایی به درک واصل شده اند! همین مساله است که ژنرالهای پرادعای آمریکایی را به ترس از تقابل با ایران وا داشته است.
دزدان دريايي در دو راهي
اقدام ايران باعث غافلگيري بريتانيا شد و اين کشور در شرايطي که به شدت با موضوع برگزيت درگير است ترجيح مي¬دهد که هر چه سريعتر و آبرومند از ماجرا خارج شود.
منافقين در تل‌آويو
بررسی مهمترين فعاليتهاي گروهک منافقين در روزهای پایانی تیرماه 1398
رودي جولياني شهردار سابق نيويورک و وکيل فعلي دونالد ترامپ رئيس‌جمهور آمريکا که در هفته جاري مهمان ويژه "مريم رجوي" در تيرانا پايتخت آلباني بود، نقش اصلي را در هماهنگي و انجام اين سفر داشته است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین