ايران را چندپاره مي‌خواهند!
اينجا همه جامعه نيازمند تامل و آرامش و بصيرت و هوشمندي و کنترل خشم و احساسات خود هستند، تا دشمن نتواند از اين آب گل آلود فتنه، ماهي خود را صيد کند! و فراموش نبايد کرد که دشمنان "ايران را چندپاره مي‌خواهند!"
جنگ جمعيت‌زدايانه آمریکایی
سناريوي امپرياليستي براي قتل عام آفريقا
جمعيت کشورهاي در حال توسعه داراي منابع غني با ضريب رشد فعلي افزايش يابد موجب بالا رفتن شديد انتظارات عمومي در ميان مردم در مورد آموزش، اشتغال، بهداشت و مسکن خواهد شد که به دنبال آن ناپايداري‌هاي اجتماعي و سياسي در اين کشورها به وجود خواهد آمد و اين ناپايداري‌ها در کشورهاي داراي منابع غني به منافع آمريکا ضربه خواهد زد.
حفاظت از ساحت سپاه
عواملی سبب شده تا واضع دکترین رفتار سیاسی سپاه به این موضوع ورود کند که مهمترین آنها عبارت است از حفاظت از ساحت سپاه از اتهام و پرداختن هزینه برای کاری که نکرده است.
الگوهاي مواجهه با برجام پس از انتخاب بایدن
دکتر سیامک باقری در گفتگو با بصیرت
تجربه نشان داده که هر جا قاطعیت مبتنی بر عقلانیت بکار رفته، منافع ملی جمهوری اسلامی بهتر حفظ شده است. نباید از درون پیام های ضعف ارسال شود. نباید گذاشت اروپایی ها از اختلاف دیدگاه های جریانی در داخل برای تحمیل دیدگاه های غیرمنطقی شان بر ما استفاده کنند.
ملاحظات داخلی ترور دانشمند برجسته کشور
مچنان که شهادت سردار سلیمانی تبدیل به نقطه وفاق همه گروههای سیاسی و آحاد مردم شد،شهادت دانشمند برجسته کشورمان در حوزه پژوهشهای نوین دفاعی نیز بایستی به عامل انسجام بخش تبدیل شود و نه آغاز انشقاق داخلی.
اتهام زنی ادامه دار ضد انقلاب
گروههای ضدانقلاب و منافقین همچنان خواب آشفته سرنگونی نظام جمهوری اسلامی را می بینند و هر روز با مشاهده رخدادها و اتفاقات بسیار ناچیز در داخل کشور، آرزوی برهم زدن امنیت را داشته و اغتشاش همگانی را طلب می کنند
خروارها القائات بي اساس
مروری بر خط تخریبی رسانه های ضدانقلاب در مهرماهی که گذشت
گروه‌ها و جريانات مخالف نظام در راستاي القاء ياس و نااميدي از هر فرصتي استفاده نموده و سعي دارند ضعف مديريت در بخش‌هايي از کشور را به مديريت کلان نظام ربط داده و چنان وانمود نمايند که نظام در آستانه فروپاشي است.
اينک نوبت شارمهد است
همه اين تناقضات نشان دهنده استيصال ضد انقلاب و اپوزيسيون خارج نشين در برخورد سريع و قاطعانه نهادهاي امنيتي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است. برخوردي که بيش از 40 سال است خواب را از چشمان آنها گرفته است.
چند درس شیرین از کرونای پلید
4ـ یکی از پیام‌های مقابله با این ویروس، پیام تولید بازدارنگی در داخل کشور است؛ زیرا این تلاش ملت ایران جهانیان را بیدار خواهد کرد که نه تنها نمی‌توانند با تهدید با این کشور مقابله کنند، بلکه این کشور ظرفیت‌هایی دارد که می‌توانند تهدیدها و تحریم‌ها را هم به فرصت تبدیل نمایند.
موشک ضامن معيشت
عناصري از اصلاح‌طلبان تندرو و افراطي، هرگاه نظام اسلامي و جريان انقلابي، کشور و ملت ايران را به موفقيت‌هاي بزرگ مي‌رساند، آنان با توسل به اين دوگانه‌هاي بي‌اساس، از يک سو به‌دنبال کم‌ارزش نشان دادن موفقيت‌ها و از ديگر سو به دنبال بدبين کردن و بي‌اعتماد ساختن مردم نسبت به سياست‌ها و رويکردهاي نظام، نيروها و نهادهاي انقلابي هستند.
داستان تشکيل سپاه
موسسین سپاه روایت می کنند!
اينكه پس از پيروزي انقلاب چه نيازي به تأسيس سپاه بود را هنگامي مي‌توانيم پاسخ دهيم كه بدانيم روزهاي اول پيروزي انقلاب كه سپاه متولد گرديد، جامعه انقلابي در چه وضعيتي بود و چه ضرورت‌هايي ايجاب مي‌كرد كه انقلابيون نسبت به تأسيس آن اهتمام جدي كنند.
دروغ‌هاي کرونايي منافقين
بررسی خط تبلیغاتی گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی
گروهک منافقين از اواخر بهمن ماه سال گذشته با شروع ماجرای کرونا، بصورت روزانه در اين زمينه در بستر فضاي مجازي فعاليت تبليغاتي خود را عليه نظام اسلامي شروع کرده است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین