امیر آشتیانی: حضور مردم در انتخابات قطعا بازدارندگی بزرگی ایجاد خواهد کرد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به انتخابات آتی گفت: حضور مردم در انتخابات قطعا بازدارندگی بزرگی ایجاد خواهد کرد.
خطیب: آمریکا و رژیم صهیونیستی از داعش برای انجام اقدامات تروریستی در منطقه بهره‌برداری می‌کنند
وزیر اطلاعات گفت: نکته مهمی که وجود دارد این است که داعش که از حکمرانی مایوس شده است در منطقه سرگردان است و آمریکا و رژیم صهیونیست و عوامل آنان نیز در جهت اقدامات تروریستی از آنها بهره‌برداری می‌کنند.
فرمانده کل ارتش:
حضور پُر شور در انتخابات چشم بدخواهان را کور می‌کند
امیر سرلشکر موسوی گفت: قطعاً با حضور پُر شور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی، چشم بدخواهان این مرز و بوم، کور خواهد شد.
بیش از ۲ هزار محصول غیرنظامی با کمک فناورانه وزارت دفاع در حال تولید و عرضه است
سخنگوی وزارت دفاع با اشاره به اقدامات دو منظوره وزارت دفاع، گفت: در جریان حمایت از بخش خصوصی تولید بیش از ۲۰۰۰ محصول با کمک وزارت دفاع و بهره برداری از دانش دفاعی صورت می‌گیرد و این کار با انتقال دانش به بخش غیرنظامی صورت می‌گیرد.
سرلشکر باقری: ۴۰ هزار سرباز در دستگاه‌های دولتی مسئولیت‌هایی را آغاز می‌کنند
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حدود ۴۰ هزار نفر از سربازان در دستگاه‌های دولتی مسئولیت‌هایی را آغاز می‌کنند که مبنای استخدام بعدی آنها در آن دستگاه‌ها قرار می‌گیرد.
الحاق ۲ ناو رزمی شهید صیاد شیرازی و شهید حسن باقری به نیروی دریایی سپاه
شناورهای گشتی رزمی شهید صیاد شیرازی و شهید حسن باقری با حضور رئیس ستادکل نیروهای مسلح به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شدند.
سرلشکر باقری: هیچ قدرتی نمی‌تواند سرنوشت جنگ غزه را تغییر دهد
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بازدارندگی دفاعی جمهوری اسلامی سپر پایداری برای امنیت ملی و دفاع ملی کشور ما ایجاد کرده است اما نیروهای مسلح مکلفند که کوچکترین تهدید را کاملا جدی تلقی و احتمال آن را بالا فرض و خود را برای این شرایط آماده کنند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آنچه امروز در غزه می‌گذرد حتما باعث شده تا دنیا و جهانیان به این باور برسند که مسئول این نسل کشی بر عهده آمریکایی‍ها است، بنابراین باید آمریکایی‍ها در برابر این ‌جنایت‌ها پاسخگو باشند.
سرلشکر باقری:
حضور پُر شور مردم در ۲۲ بهمن نقش مؤثری در اقتدار کشور دارد
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور پُر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نقش به‌سزا و مؤثری در اقتدار و امنیت کشور دارد.
رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس:
رژیم صهیونیستی بازنده اصلی جنگ غزه است
رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با اشاره به پیامدها و دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی گفت: رژیم صهیونیستی هم در جبهه نظامی و امنیتی و هم در جبهه رسانه ای شکست خورده و امروز بازنده اصلی جنگ است.
حجت‌الاسلام طائب: دشمن می‌خواست ۲۲ بهمن را ناامن کند تا تاثیر منفی روی انتخابات بگذارد
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در نشست با دانشجویان گفت: همه تلاش آمریکا و اسرائیل این بود ۲۲ بهمن را ناامن کنند که روی انتخابات اثر منفی بگذارد، اینکه در این همه نقاط مختلف کشور یک حادثه امنیتی هم نداشته باشیم دست‌مریزاد به سیستم امنیتی کشور دارد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه گفتمان اقتصاد دریا در اولویت کشورها قرار دارد، گفت: ناوگروه ۸۶ جایگاه ایران را به عنوان یکی از قدرت‌های دریایی غرب آسیا و جهان اسلام تثبیت کرد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین