راهبرد «وحدت»؛ رمز نجات جهان اسلام
منظور ما از وحدت چيست؟ يعني همه‌ي مردم يكسان فكر كنند؟ نه. يعني همه‌ي مردم يك نوع سليقه‌ي سياسي داشته باشند؟ نه. يعني همه‌ي مردم يك چيز را، يك شخص را، يك شخصيت را، يك جناح را، يك گروه را بخواهند؟ نه؛ معناي وحدت اينها نيست. وحدت مردم، يعني نبودن تفرقه و نفاق و درگيري و كشمكش. حتي دو جماعتي كه از لحاظ اعتقاد ديني مثل هم نيستند، مي‌توانند اتحاد داشته باشند؛ مي‌توانند كنار هم باشند؛ مي‌توانند دعوا نكنند.
رهبر معظم انقلاب: خطبه‌ی نماز جمعه و خطیب جمعه سخنگوی انقلاب اسلامی است
خطبه‌ی نماز جمعه و خطیب جمعه سخنگوی انقلاب اسلامی است؛ تمام! هیچ کسی غیر از این توقّع از خطیب جمعه نباید داشته باشد؛ سخنگوی انقلاب اسلامی است، تبیین‌کننده‌ی مبانی انقلاب است،‌ مطالبه‌کننده‌ی مطالبات انقلاب است، مال انقلاب است. مقام معظم رهبری (05/05/1401)
مرداني براي همه فصول
تقديم به بسيجيان مظلوم سرزمين من
چشمان تيزبين بسيجي بيش از هر چيز به حربه‌ها و نقشه‌هاي دشمن دوخته شده است تا با اقدام به هنگام، اجازه ندهد راهبردهاي دشمن در اين سرزمين عملياتي شود.
جنگ و نسل پرسشگر دهه پنجم
عزيزي مي‌گفت که نسل جوان امروز ما مي‌پرسد که چرا جنگيديد؟ و ما نسل اولي‌ها اگر پاسخي در خور براي او ارائه نکرديم ديگر حتي نخواهد پرسيد که چرا جنگيديد؟! جامعه بي‌سوال جامعه مرده و بي‌تفاوت است و خدا نکند که نسل امروز ما به گذشته خود بي‌تفاوت گردد. نسل امروز ما سخت به آن فرهنگ زلال محتاج است، چه خود بداند و چه نداند!
تداوم انقلاب، نیازمند عاشورا
تقويت روحيه عزت حسيني يكي ديگر از نيازهاي ملت ما در زمانه‌اي است كه مستكبران عالم براي به ذلت كشاندن ملت ايران دست به دست هم شده‌اند.
پاسدار نمونه
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه وظیفه اصلی سپاه پاسداران، پاسداری از انقلاب است و انقلاب اسلامی یک نهضت نمونه است. این نهضت برگرفته از مکتب عاشورا است.
ترامپ منتظر انتقام سخت باشد + دانلود فایل صونی
معاون سیاسی سپاه:
در زمانیکه عراق به ما حمله کرد در پشت سر او جهان ایستاده بود. ما با دست خالی با جنگی جهانی روبرو بودیم . اما امروزه ما در منطقه محور مقاومت متشکل از گروه های مختلف مثل حشدالشعبی و حزب الله لبنان را داریم. ما رهبری حکیم و هوشمند، ملتی مقتدر و نیروهای مسلح آماده به کارداریم و اگر دشمن بخواهد خطایی کند ذره ای درنگ نخواهیم کرد.
سقف کارمان را حاج قاسم قرار دهيم
بررسی ابعاد شخصیت حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با هادی محمدی
شخصيت حاج قاسم چيزي نيست که بگوييم محصول يک مرکز تربيتي مشخص است که ديگران بروند در آنجا آموزش ببينند تا بتوانند حاج قاسم‌ها بسازيم. اين حاج قاسم در يک مسير طبيعي کنش‌گري، تفکر، مداومت، باورهاي اعتقادي و آبديده شدن در کوران حوادث شکل گرفته است.
راه بی پایان حاج قاسم
حسن هانی زاده در گفتگو با بصیرت
راه شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی بی پایان است زیرا مکتب شهید سلیمانی می تواند الگویی قابل قبول برای جوانان ایران و جهان اسلام تلقی شود. رفتار، منش و ساده زیستی و پرهیز شهید سلیمانی از کاخ نشینی و مصلحت طلبی ها می تواند سرمشق همه ملت های مسلمان منطقه قرار گیرد و لذا باید این شیوه در کتب درسی مدارس در تمام مقاطع تحصیلی مورد توجه قرار گیرد.
مختصات بسيجي بودن
همه خادمان بی‌ادعا و گمنام اين ملت در هر پست و مقامي در جرگه بسيجيان اين سرزمين‌اند، چه به عضويت سازمان بسيج در آمده باشند، چه نيامده باشند!
ترامپيست‌هاي ايراني چه کسانی هستند؟!
بررسي تشابه ادعاهاي ترامپ و فتنه گران سبز رنگ سال 88
اخبار نقل شده از فضاي رقابت هاي انتخاباتي آمريکا براي مردم ايران و افکارعمومي آن آشنا به نظر مي‌رسد! و بار ديگر حال و هواي انتخابات 1388 را در ذهن ها زنده کرده است.
منازعه خط تحريف با منطق مقاومت
فرد يا جامعه مقاوم، آنگاه دست از مقاومت خواهد برداشت که يا دچار خطاي محاسباتي ناشي از عدم شناخت توان و وضعيت شود و صحنه منازعه را به درستي تحليل و ارزيابي نکند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین