مختصات بسيجي بودن
همه خادمان بی‌ادعا و گمنام اين ملت در هر پست و مقامي در جرگه بسيجيان اين سرزمين‌اند، چه به عضويت سازمان بسيج در آمده باشند، چه نيامده باشند!
ترامپيست‌هاي ايراني چه کسانی هستند؟!
بررسي تشابه ادعاهاي ترامپ و فتنه گران سبز رنگ سال 88
اخبار نقل شده از فضاي رقابت هاي انتخاباتي آمريکا براي مردم ايران و افکارعمومي آن آشنا به نظر مي‌رسد! و بار ديگر حال و هواي انتخابات 1388 را در ذهن ها زنده کرده است.
منازعه خط تحريف با منطق مقاومت
فرد يا جامعه مقاوم، آنگاه دست از مقاومت خواهد برداشت که يا دچار خطاي محاسباتي ناشي از عدم شناخت توان و وضعيت شود و صحنه منازعه را به درستي تحليل و ارزيابي نکند.
آرمان آزادی فلسطین فراتر از جهان اسلام رفته است
معاون سیاسی سپاه:
امروز خلاف تصور آمریکا را شاهدیم، به طوری که در آینده مقاومت توانمندتر از دوران سردار سلیمانی را خواهیم دید؛ چرا که خون این شهید فصل نویی را در گروه های فلسطینی ، گردان های مقاومت و منطقه رقم زده است.
روز امامت امت
اهمیت رخداد تاریخی 12 فروردین 1358
مردم مخیر بودند که به هر دو گزینه آری یا نه، رای دهند! اما 98.2 درصد به جمهوری اسلامی رای دادند. چرا که نظام اسلامی یک نظام برآمده از مردم بود. مردم از ماه ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در شعارهایشان نوع حکومت مورد علاقه خودشان را اعلام کرده بودند.
حفظ جمهوری اسلامی از همه واجبات واجب‌تر است
نماینده ولی فقیه در سپاه:
برای اینکه این دین محقق شود و اقامه شود در برابر دشمنانی که دین را با منافع خود در تضاد می‌بینند و اگر دین بخواهد بماند، نیاز به تشکیل حکومت و نیاز به تشکیل یک نظام سیاسی است. لذا در ادبیات دینی ما تشکیل حکومت و نظام سیاسی از همه واجبات پررنگ‌تر است.
جهان پسا کرونا
بررسی آینده جهان مبتنی بر سه نظریه؛ آخرالزمان، افول آمریکا،پایان تاریخ
این روزها پساکرونا از خود کرونا مهمتر شده است. اینکه چه خواهد شد؟ آیا باید شاهد جنگی عظیم بر سر قحطی یا رکود اقتصادی سهمگینی باشیم؟ ایا آخرالزمان رسیده است؟ آیا پایان تاریخ است؟ ایا واقعا بر سر دستمال توالت بر روی یکدیگر اسلحه می کشیم؟
مدعيان توسل و زيارت
عملکرد اين جريان درست همان چيزي است که دشمنان اسلام و انقلاب مي‌خواهند! تا بدين وسيله سناريوي اسلام هراسي و شيعه هراسي تکميل شود و ايرانيان و مسلمانان را انسان‌هايي متحجر و دگم در برابر علم و دانش روز معرفي کنند.
دوقطبي ساختگي علم در برابر دين
الگوي ارائه شده از جانب اين منحرفين، تصويري خرافي از دين و آموزه‌هاي ديني است که يافته‌هاي علمي - بهداشتي بشري را نفي مي‌کند و خود را پايبند به آن نمي‌داند! حاصل آن نيز تخريب چهره دين و قرابت دين و تحجر و عقب ماندگي است.
آچمز ضدانقلاب
مروری بر واکنش ضدانقلاب به خطبه های نمازجمعه رهبر معظم انقلاب اسلامی
مقام معظم رهبري روز جمعه بيست و هفتم دي ماه در خطبه هاي نمازجمعه نکات بسيار مهمي ايراد فرمودند. دو هفته قبل از ايراد خطبه ها، اتفاقات ناگواري در داخل و خارج از کشور رخ داده بود که فرمانده معظم کل قوا صلاح را بر آن ديدند تا با مردم صحبت نمايند. دشمنان نظام در خارج از کشور منتظر آن بودند تا ببيند رهبر انقلاب در خصوص چه مسائلي صحبت خواهند کرد.
سليماني، يک امت بود براي امت ما
وقتي ايران انقلابي 57 در درگيري با تفاله‌هاي کم ارزشي نظير بني‌صدر و رجوي و منافقين و ... خون بهشتي شهيد را بهاي نابودي خرده تفاله‌هاي استکبار جهاني مي‌نمايد، روا نيست در جنگ پنجه پنجه انقلاب چله نشين، نه با خرده عوامل شيطان که با خودِ خودِ شيطان بزرگ، خون پرجوش قاسم سليماني شهيد، متضمن نابودي شيطان بزرگ و غده سرطاني روزگار باشد؟
رسواکننده جريان دروغ و فريب
فتنه گران تلاش داشتند تا با شگردهاي مختلف خود را مذهبي و انقلابي و حاميان ملت نشان دهند در حالي که وابستگي و ضديت آنان با اسلام در حوادث عاشوراي 1388 آشکار شد و همين امر موجب برائت ملت از منافقين و صاحبان تزوير گرديد.
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین