سليماني، يک امت بود براي امت ما
وقتي ايران انقلابي 57 در درگيري با تفاله‌هاي کم ارزشي نظير بني‌صدر و رجوي و منافقين و ... خون بهشتي شهيد را بهاي نابودي خرده تفاله‌هاي استکبار جهاني مي‌نمايد، روا نيست در جنگ پنجه پنجه انقلاب چله نشين، نه با خرده عوامل شيطان که با خودِ خودِ شيطان بزرگ، خون پرجوش قاسم سليماني شهيد، متضمن نابودي شيطان بزرگ و غده سرطاني روزگار باشد؟
رسواکننده جريان دروغ و فريب
فتنه گران تلاش داشتند تا با شگردهاي مختلف خود را مذهبي و انقلابي و حاميان ملت نشان دهند در حالي که وابستگي و ضديت آنان با اسلام در حوادث عاشوراي 1388 آشکار شد و همين امر موجب برائت ملت از منافقين و صاحبان تزوير گرديد.
حماسه نهم دي، تجلي مردم سالاري ديني
فتنه 88 را مي‌توان سناريوي فتنه عليه مردم سالاري ديني دانست. در نظام مردم سالاري ديني امور کشور با مديريت اکثريت مردم ممکن گرديده و انتخابات مظهر تجلي رقابت سياسي و تشخيص راي اکثريت ملت است. راي اکثريتي که تحت هدايت آموزه هاي اسلامي به فرآيندي براي شايسته سالاري بدل گرديده و امور کشور به صاحبان صلاحيت تعلق مي‌گيرد.
۹ دی تجلی قدرت نرم یک ملت در مواجهه با فتنه‌گران
اعتماد که گران‌سنگ‌ترین رکن ارزشمند میان ملت و حاکمیت است توسط دشمن نشانه‌روی می‌شود و این‌گونه القا می‌شود که نظام در امانت خیانت کرده و صندوق‌های رأی را مهندسی کرده است و لذا این نظام دیگر قابل اعتماد نیست و با همین ترفند در صدد شوراندن جمهوریت علیه اسلامیت بودند.
ويژگي‌هاي ممتاز بسيج
مهمترين ويژگي بسيج را مي‌توان در بي‌بديل و منحصر به فرد بودن آن دانست كه مشابه آن را در ديگر نظامهاي سياسي غيراسلامي نمي‌توان يافت
افراط در عزاداری و تهدید وحدت!
مروری بر ماجرای ایام محسنیه و نظرات مراجع عظام تقلید
نکته قابل ملاحظه در این میان آن است که برگزاری این مراسمات را به برخی بزرگان منسوب می کنند تا مشروعیتی برای اعمال خود داشته باشند و آن را موجه جلوه دهند.
خط تخریب شورای نگهبان
خط تخریب علیه شورای نگهبان مساله ای جدید و نو تلقی نمی شود و این مساله مربوط به سالیان گذشته است که هربار طیف معاندی همچون منافقین، نهضت آزادی و ... به بهانه های مختلف این هجمه را آغاز می کنند.
تمام تلاش دشمن در جهت شکستن اعتماد ملت به رهبری است
معاون سیاسی سپاه:
اگر آمریکا غلطی انجام دهد، باید کشته‌های خود را از جغرافیای جهان جمع کند. جمهوری اسلامی ایران قوی است و دشمن فقط می‌تواند تهدید کند تا از راه مذاکره وارد عمل شود و به همین واسطه، عناصر قدرت ما را محدود کند.
امام جمعه انقلابي
رکن و اساس و موتور تحول نماز جمعه، ائمه جمعه هستند. اگر منتظريم که تحولي در نماز جمعه صورت گيرد، اين تحول بايد با پرچمداري امام جمعه صورت گيرد. لذا تحقق نماز جمعه انقلابي نيز با محوريت امام جمعه انقلابي محقق خواهد شد.
نماز جمعه متعلق به جوانان مومن انقلابی
به بهانه چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه
نمازجمعه را به بيان رهبري بايد «قلب فرهنگي هر شهر» دانست که طبيعتا در آن جوانان بايد بيش از ديگر اقشار جامعه حضور داشته باشند. اگر اين مهم عملي شود گام بزرگي در مسير ساختن جامعه اسلامي و تمدن اسلامي برداشته شده است.
لغزش‌گاه‌هاي عدالت‌خواهي
آسيب شناسي جنبش عدالت خواهي و بیانیه گام دوم
هر جنبش و حرکتي در معرض تهديدات و لغزش‌هايي است که مي‌تواند به نابودي و انحطاط آن ختم گردد، لذا براي حفظ سلامت و مصونيت آن بايد تلاش کرد و از آن مراقبت نمود. عدالت‌خواهي نيز از اين آفت زدگي مصون نيست و در پيرامون مسير انقلابي‌گري پرتگاه‌هاي خطرناک و نابودکننده‌اي قرار دارد که براي عبور از آن بايد هوشيار بود
ضرورت و ملاحظات جوان گرایی در مدیريت کشور
در منطق رهبري جوانگرايي در تقابل با شايسته سالاري نيست. اينگونه نيست که بتوان با تاکيد بر جوانگرايي، شايستگان را حذف نمود و يا آنکه امور را به دست جواني سپرد که شايستگي و تخصص انجام کاري را ندارد! بدون شک نگرش رهبري بر سپردن امور به جوانان شايسته و صاحب صلاحيت است و بايد نسبت به اين شاخص دقت لازم نمود تا رويکرد حکيمانه اتخاذ شده به فساد و ناکارآمدي نينجامد.
پربیننده ترین