با حضور همکاران و هنرمندان؛
دردانه خانواده داوودنژاد بدرقه شد
مراسم تشییع پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون با حضور مردم و هنرمندان برگزار شد.
علی نصیریان هم که باشید باید از مدعیان اجازه بگیرید!
تا همین دو روز پیش در تمام نوشته‌هایشان چیزی جز مدح بزرگ آقای سینمای ایران نمی‌گفتند و حالا تنها به واسطه یک دیدار رسمی و آنچه در تمام دنیا عرف است او را هنر فروش می‌دانند؛‌ این زمین بازی مدعیان آزادی بیان است.
همراه با شبکه افق/ مسافر «سرزمین ستاره‌ها» شوید
مجموعه مستند قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» ماه رمضان امسال و در ۲۶ قسمت از شبکه افق سیما پخش می‌شود.
برگزیدگان فجر۴۲
اختتامیه چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر در حالی برگزار شد که سیمرغ بهترین کارگردانی اول به جواد عزتی، سیمرغ بهترین کارگردانی به بهروز افخمی و سیمرغ بهترین فیلم به مجنون رسید.
حواشی روز هشتم فیلم فجر
آقای وزیر مهربان بود و دوست داشت همه در سودای سیمرغ رقابت کنند اما آقای دبیر اهل قانون بود . ۲ مهران سینمای ایران درس مهربانی را تمرین کردند.
حواشی روز ششم فیلم فجر
محمدرضا شریفی‌نیا درباره یک مقایسه عجیب و غریب در فضای مجازی حرف زد و آزیتا حاجیان برای او شهادت داد.
حواشی روز پنجم فیلم فجر
۵ روز از آغاز جشنواره گذشته و بحث بر سر ناقص بودن دو فیلم همچنان ادامه دارد؛ تهیه کننده «مجنون» راز انتخاب سجاد بابایی را فاش کرد.
حواشی روز چهارم فیلم فجر
روز چهارم جشنواره روز تنوع‌ ژانر بود؛ میرو تنوع اقلیم ایران را به رخ کشید، آغوش باز یک ملودرام عاشقانه بود و دست ناپیدا قهرمانان جنگ را معرفی کرد.
حواشی روز سوم فیلم فجر
پنالتی علیرضا جهانبخش ایرانی‌ها را در آغوش هم فرستاد؛ گاهی اوقات تب فوتبال از سینما داغ‌تر است، حتی در مهم‌ترین فستیوال سینمای ایران! ÷÷÷+
حواشی دومین روز فیلم فجر چهل‌ودوم؛
روز فریماه فرجامی در فیلم فجر
روز جمعه ۱۳ بهمن، اکران‌های چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در برج میلاد به‌نام زنده‌یاد فریماه فرجامی نمایش داده شدند.
برگزاری نشست خبری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر
نشست خبری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر با حضور مجتبی امینی دبیر این رویداد سینمایی در موزه سینما برگزار شد. دبیر جشنواره از استفاده سامانه شناسا برای اولین بار در اکران فیلم‌های فجر خبر داد.
آخرین جایزه ناصر طهماسب در شب اعلام درگذشت
شب گذشته در میانه برگزاری اختتامیه هفدهمین جشنواره سینماحقیقت خبری تلخ همه حاضران را در شوک فرو برد؛ خاموشی یک صدای ماندگار. اما صاحب صدای ماندگار سینمای مستند در سال‌های اخیر در شب اعلام خبر درگذشتش هم صاحب جایزه شد.
پربیننده ترین