آمریکا چاره ای جز بازگشت به برجام ندارد/ مواظب خدعه جدید آمریکاییها باشیم/ بایدن بدنبال برجام پلاس است!
یقیناً دو طرف می دانند که اقدامی بیش از فشار حداکثری ترامپ نمی توانند انجام دهند چون ایران همواره مقاومت می کند.
آیا کره جنوبی، مستقل از آمریکاست؟
کره بخواهد پول ایران را به بانکهای آمریکایی منتقل کند که نباید اجازه چنین کاری به آنها داده شود. انتقال پول ایران به بانکهای آمریکا یعنی مصارده آن به نفع تروریستها توسط آمریکا خواهد بود.
طبل تو خالی دموکراسی امریکا به صدا در آمد
با قطعی شدن پیروزی دموکرات ها و پایان یافتن سلطه جمهوری خواهان برامریکا شرایط برای ترامپ غیرقابل  تحمل شد و او هوادارانش به شورش در واشنگتن دعوت کرد
مصوبه اخیر مجلس چگونه دشمنان را هراسان ساخت؟/ رمزگشایی از وحشت مشترک آژانس و اتحادیه اروپا
این آخرین فرصتی است که از سوی جمهوری اسلامی ایران به طرفهای مقابل در این خصوص داده شده و عواقب و تبعات انتخاب هرگونه رفتار و اقدامی ، بر عهده همان طرف می باشد
چرا عربستان بدنبال از سرگیری رابطه خود در سوریه و عراق است؟/ آیا سیاست عربستان تغییر کرده است؟
از اوایل سال جاری میلادی رسانه‌های نزدیک به نظام سوریه، گزارش هایی مبنی بر اقدام عربستان جهت فراهم کردن مقدمات افتتاح مجدد سفارت این کشور در دمشق خبر دادند.
موضع دولت بایدن درباره برجام و تحقق پیش بینی سردار سلیمانی
هیچ بعید نیست جریان تحریف سعی کند از این سردار دلها و فاتح قلب ها، چهره ای حامی برجام ترسیم کند. همانطور که مدعی شدند شهید فخری زاده عضو تیم برجام بوده بوده
چشم طمع دموکراتها به مکانیسم ماشه/ساده انگاری در خصوص مکانیسم ماشه ممنوع!
استدلال آمریکا این بود که کمیته تحریم های سازمان ملل علیه ایران باید کار خود را از سر گیرد چون آمریکا از برجام خارج شده و دیگر برجام وجود ندارد.
نگرانی رژیم صهیونیستی از وقوع انتفاضه سوم فلسطین
دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی درباره تجاوزات سازمان اسرائیلی تروریستی موسوم به «شبیة التلال» که متشکل از گروهی از شهرک‌نشینان جوان است، هشدار دادند.
بمب ساعتی در انگلیس منفجر می شود! / خیز اسکاتلندی ها برای جدایی از جزیره
در مقابل، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به خوبی می داند که اگر این همه پرسی برگزار شود، نتیجه ای جز جدایی اسکاتلند از انگلیس نخواهد داشت
سردار شهید سلیمانی و بحران سوریه
سردار سلیمانی با حضور مستقیم و مستمر در قرارگاه نصر، چندین عملیات موفق را علیه گروه های تروریستی فرماندهی کرد، تلاش هایی که نهایتا به آزادی پایخت اقتصادی سوریه یعنی حلب انجامید و سوریه را از خطر دو تکه شدن (شمال و جنوب) نجات داد.
اولتیماتوم ترامپ به جمهوریخواهان/ حزب مشهور آمریکایی در بحران
در این صورت، سران حزب جمهوریخواه چاره ای جز معامله با ترامپ ندارند زیرا شکست آنها در انتخاباتهای ریاست جمهوری و کنگره در آینده( با توجه به ریزش هواداران ترامپ) قظعی خواهد شد!
پربیننده ترین