جناب رئیس جمهور! برای کاخ سفید پیام ضعف نفرستید
جناب آقای رئیس جمهوری صحبتی کرده و مجدداً برای توجیه ضرورت مذاکره با آمریکا به ماجرای صلح امام حسن علیه‌السلام در تاریخ صدر اسلام متوسل شده‌اند.
بایدن یا ترامپ؟ سیاست دمکراتها در قبال جمهوری اسلامی چیست؟
جالب اینکه بیشترین تحریم های ظالمانه و ضد حقوق بشرنسبت به مردم غیور ایران در زمان رؤسای جمهور دمکرات آمریکا (کلینتون ، اوباما) صادر و اجرا گردیده وبه اصطلاح معروف با پنبه سرازبدن جدا می کنند.
اسلام هراسی؛ ابزار جدید ساکنان کاخ الیزه / مراقب بازی تبلیغاتی مکرون باشیم
نکته بعدی، به نقد اظهارات مکرون باز می گردد. بدیهی است که اکنون جهان اسلام در بحران به سر می برد ، اما مسول این بحران ، کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس ،آلمان و فرانسه هستند.
یارکشی ترامپ در دیوان عالی
دیوان عالی فدرال در سال 1789 برای حفاظت از قانون اساسی ایجاد شده است و در واقع شاخه قضایی دولت آمریکا می باشد . این دادگاه در پرونده های مرتبط با قانون اساسی ورود می کند و امکان توقف و یا رد قوانین متضاد با قانون اساسی را دارد .
ایران باتلاق سیاست خارجی ترامپ
تاکید مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه امریکا نمی تواند مکانیسم ماشه را فعال کند و... جملگی در پیامی واحد مشترک هستند و آن اینکه: ایران همچنان "باتلاق " سیاست خارجی ترامپ است.
 چند بارعادی سازی روابط یا صلح با رژیم صهیونیستی؟
براساس گزارش مورخ 11/9/2020کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی،اعلام چند مرحله ای عادی سازی روابط براساس درخواست کاخ سفید آمریکا صورت گرفته و می گیرد تا حالت دو مینو واثر گذاری بیشتری داشته باشد.
چرایی سفر مدیر کل آژانس به ایران / آژانس باید رویه مستقلی را نسبت به ایران داشته باشد
آن چیزی که نمایان است دیدار مقامات آمریکایی و مدیرکل آژانس قبل از سفر به کشورمان، تاثیری بر رفتار جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت.
روسیه دلار را از معامله با چین کنار گذاشت
لازم به ذکر است اقدامات روسیه تأثیر زیادی بر کاهش نقش برجسته دلار در نظام مالی جهانی نداشته است اما در کاهش وابستگی این کشور به دلار بسیار سازنده و امیدوارکننده است.
دادگاه رفیق حریری؛ تبرئه حزب الله و سوریه
 
در هر حال، ترور رفیق حریری، شکاف سیاسی و قطب بندی های داخلی لبنان را وارد مرحله جدیدی کرد و دو جریان 14 مارس (هوادارن حریری) و 8 مارس (جریان مقاومت) شکل گرفت.
روح آمریکایی و اسرائیلیِ حاکم بر اتحادیه عرب
اتحادیه عرب برخلاف اساسنامه تأسیس خود که باید در خدمت منافع امت عربی می‌بود، به جولانگاه منافع آمریکا و اسرائیل تبدیل شده است. سال‌هاست که دیگر از پان‌عربیسم جمال عبدالناصر، وحدت عربی و دیگر ایسم‌ها فاصله فاحشی گرفته
ستادهای انتخاباتی جو بایدن در تهران!
راهبرد دوگانه‌سازی جریان غرب‌گرا
واقعاٌ چه رابطه ای میان چاکران خوش‌لباس آمریکایی صهیونیسم بین‌الملل و عناصر غرب‌گرای داخلی وجود دارد که در پس هر تحول سیاسی در آمریکا، بوق‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای خود را بالا می‌برند و با زدن تیترهای پرطمطراق ژورنالیستی دم تکان می‌دهند؟!
شرایط ناآرام لبنان پس از انفجار بیروت/ «سناریوی جدید غرب در لبنان»
انفجار مهیب بیروت در روز سه ‌شنبه 14 مرداد 99 که باعث قربانی شدن حداقل ۱۵۸ نفر و مجروحیت حدود 6 هزار نفر شد، به نارضایتی عمومی دامن زده و ...
پربیننده ترین