منابع فلسطینی با اشاره به یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در کرانه باختری، از درگیری مسلحانه شدید میان مبارزان مقاومت و صهیونیست‌ها در این منطقه خبر دادند.
به دلیل تورم و هزینه‌های بالای زندگی، حتی در کشور‌هایی با اقتصاد قوی مانند انگلیس، آلمان، اسپانیا و هلند کارمندان بخش‌های مختلف به‌طور مکرر دست به اعتصاب می‌زنند.
سخنگوی دولت اعلام کرد، علاوه بر سیاست انرژی، موضوعات مورد گفتگو شامل چگونگی برخورد با ایران بر سر برنامه هسته‌ای اش و مسائل مرتبط با نفوذ این کشور در منطقه و سرمایه گذاری این کشور‌ها در آلمان است. اولاف شولتز در این سفر توسط نمایندگان تجاری همراهی می‌شود.
عضویت ایران در سازمان شانگهای، رژیم سازی مقابل غرب است
گفت و گوی اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی بصیرت با دکتر پرهام پور رمضان:
آمریکا به‌خوبی می‌داند عضویت ایران در شانگهای حاوی چه پیام‌ها و فرصت‌هایی است. با عضویت ایران در شانگهای، دیپلماسی اقتصادی خزر رونق می‌گیرد و عضویت ایران در سازمان شانگهای، رژیم سازی مقابل غرب است. عدم عضویت ایران در سازمان‌های بین‌المللی، موجب افزایش تحریم‌ها می‌شود.
از کالج الکترال در آمریکا تا رای گیری درون حزبی در انگلیس / منهای دموکراسی
پایگاه خبری تحلیلی بصیرت بررسی می کند:
انتصاب لیزتراس به عنوان نخست وزیر انگلیس منجر به مخالفت طرفداران دموکراسی در این کشور شده است.
نظرسنجی جدیدی در انگلیس نشان داد ۲۳ درصد از مردم این کشور، نخست‌وزیر جدید خود را بهتر از جانسون می‌دانند.
با گذشت شش ماه از جنگ در اوکراین، گرچه بُعد سایبری این نبرد، نمود رسانه‌ای چندانی نداشته، واقعیتی را بار دیگر برای همه روشن کرد؛ جبهه فضای مجازی جزئی جداناپذیر از جنگ‌های زمانه ما هستند
مجموعه‌ای از عوامل از جمله نگرانی‌های جدید درباره تقاضا و انتظارات صعود نرخ بهره سبب شده است بهای جهانی نفت در ۲ روز اخیر با کاهش مواجه شود.
معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران شایعات استفاده روسیه از ماهواره ایرانی «خیام» برای مسائل نظامی را تکذیب کرد.
یک منبع آمریکایی گفته است که دولت بایدن از چند طریق به ایران پیام داده که به‌دنبال تشدید درگیری‌ها در سوریه نیست.
خبرنگار شبکه العالم در سوریه اعلام کرد همزمان با شلیک منور بر فراز میدان نفتی “العمر” توسط نیرو‌های آمریکایی، بالگرد‌ها و پهپاد‌های آمریکایی در آسمان مناطق حومه شرقی دیرالزور به صورت گسترده به پرواز درآمده‌اند.
صدای چند انفجار در حوزه نفتی العمر در شرق دیرالزور و پرواز بالگرد‌ها در آسمان منطقه به گوش رسیده است.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین