از یگان ویژه حزب‌الله که لرزه به جان صهیونیست‌ها انداخته چه می‌دانیم؟ + تصاویر
نیروهای یگان رضوان تجربه عملی گسترده‌ای در سوریه به دست آورده‌اند و علاوه بر نبرد نظامی در جنگ اطلاعاتی و سایبری نیز تخصص زیادی دارند.
جمهوری اسلامی ایران، در آستانه کسب هژمونی سیاسی خاورمیانه
بررسی دستاوردهای نظامی انقلاب اسلامی
این خواسته پس از استقرار جمهوری اسلامی و خلع محمدرضا شاه از قدرت در راس اصول سیاست خارجی قرار گرفت و تا امروز علی‌رغم فشارهای اقتصادی، مالی، سیاسی و نظامی متعدد علیه ایران، تلاش شده است که بدان عمل شود.
در بهار آزادی جای شهدا خالی!
به مناسبت سالروز رای حداکثری مردم به جمهوری اسلامی
آری این داستان خون پیروزی خون بر شمشیر بود و حق و باطل به جایگاه اصلی و حقیقی خود بازگشتند. و در این میان نقش اصلی را کسانی بازی کردند که بی محابا در مقابل گلوله های داغ مزدوران آمریکایی و اسراییلی ایستادند و جان فدا کردند و خون دادند. شهدایی که السابقون پیروزی انقلاب بودند، در این روزگار مثل خود انقلاب مظلوم و غریبند.
فرزند راستین خمینی در راه اسلام ناب محمدی
به مناسبت صدور فرمان تاریخی امام بر حکم قتل سلمان رشدی
او 6 ماه پس از آن که رهبر کبیر انقلاب اسلامی فتوای خود را درباره لزوم اعدام سلمان رشدی نویسنده کتاب «آیات شیطانی» اعلام کردند، با شناسایی هتل محل اقامت او، قصد اقامت ۴ روزه در آن هتل می‌کند
راهی که هموار شد
شهید عماد مغنیه مغز متفکر جنگ با اسرائیل
او را مغز متفکر جنگ های جبهه مقاومت علیه رژیم صهیونیستی می دانند. در واقع او بنیانگذار یگان نظامی حزب الله لبنان است. او توانست با اتکا به نیرویی که در درون کشورش وجود داشت و با بسیج نمودن جوانانی از لبنان، که بودنِ بیگانگان را در وجبی از خاک خویش بر نمی‌تابیدند نیرویی عظیم به وجود آورد.
یادواره شهید نواب صفوی برگزار می گردد
شهید نواب صفوی از اعضای فدائیان اسلام بود که پس از دستگیری و تحمل شکنجه و زندان سرانجام در سحرگاه 27 دی ماه 1334 توسط رژیم ستم شاهی به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
عباس ابن علی الگوی ولایت مداری برای تاریخ
برخی از رشادت و شجاعت تو سخن می گویند و از جنگاوریت که هیچ کسی را یارای مقابله با تو نبود، برخی دیگر فقاهتت را مثال می زنند و در باب آن صحبت می کنند. اما من فکر می کنم آن ویژگی مهمی که تو را پیروز این آزمون بزرگ کرد بصیرت تو بود.
طالقانی الگوی جذب حداکثری دفع حداقلی
به مناسبت رحلت مردی که امام او را ابوذر زمان نامید
طالقانی همیشه سوال بی جواب ما بوده است دغدغه ام این بود؛ آیا ممکن است انسانی مردم دار باشد، اما محبوبیتش را به رخ دیگران نکشد؟! آیا ممکن است انسانی، محبوب همه، از خواص گرفته تا عوام باشد، اما خط قرمزش با دشمن، کم رنگ نشود؟!
شهید رسول حیدری نماد دفاع از مسلمان جهان
امروز هم مسلمانان روهینگیا دارند کشته می شوند و آواره. کجایی ای رسولِ سپاه تا اسلحه برداری و از جان مسلمانان آن دیار دفاع کنی. می دانی مردم روهینگیا هیچ گناهی ندارند جز اینکه مسلمانند
سراب انسانیت و باتلاق حقوق بشر با طعم صلح نوبل
عید است اما روهینگیا عید ندارد
اینجا ‌آتش دارد بدنامی را از بشر به یدک می‌کشد، تا ننگ‌ها را به خیال خودشان پاک کنند. این جا جهنم بدون خروج برپا کرده اند. کسی حق ندارد از جهنم بشر بگریزد. حقوق بشر هنوز به مهلکه روهینگیا نرسیده است.
اینجا شهر شهیدان است
اینجا کسی اعتماد به دشمن ندارد و کسی به دشمن لبخند نمی‌زند اینجا ابرقدرت خداست. اینجا کلا بازرس ها، جاسوسین و تجسس گران حق ورود ندارند. اینجا ورزشکاران هم می‌جنگند.
مسجد الحرام در سلطه حرامیان
یادبود حجاجی که در منا به شهادت رسیدند
روزگاری عمال سعودی به جان شیعیان حسین می‌افتند و به سان یزیدیان به زائران خانه خدا حمله می‌کنند. دست به کشتاری فجیع و بى‌رحمانه علیه حجاج بى‌دفاع و زائران مؤمن و موحد به وسیله نوکران آمریکا و سفاکان آل‌سعود، می‌زنند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین