قطب نما 91 / مقاومت یا سازش؟
اکنون 40 سال از امضای کمپ دیوید می گذرد اما نه از توسعه مصری خبری است و نه حل شدن مسائل منطقه. مصر که روزی تاثیرگذارترین کشور عربی محسوب می شد، امروز درگیر کودتا و آشوب داخلی است، و در منطقه تبدیل به یک کشور منزوی شده است. و البته این تمام ماجرا نیست چرا که در تمام حوادث اعم از کودتا و آشوب های این کشور یک پای ثایت آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند
قطب نما 90 / فراتر از جناح ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
رهبر معظم انقلاب در طول سه دهه اخير همواره تلاش کرده‌اند تا در مواجهه با همه طيف‌ها و فعالين سياسي به مثابه "پدر امت" و «فراتر از جناح‌هاي سياسي» نقش آفرين باشد!
قطب نما 89 / معامله قرن
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
تا کنون در خصوص مفاد این طرح به صورت رسمی اعلام نظری نشده است ، چرا که آمریکایی ها می دانند با اعلام رسمی قبل از مهیا شدن شرایط ، با خروش ملت های منطقه، طرح یاد شده به ضد خود تبدیل می شود.
قطب نما88 / سند مقاومت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مهم‌ترین برگ برنده نظام که پیروزی‌ها را برای مردم به ارمغان آورد، اعتماد رهبرانقلاب به نصرت الهی و به میدان آمدن مردم بود؛ همین موضوع در زمان عملیات بیت‌المقدس که ما با همه استانداردهای سیاسی، اقتصادی و نظامی فاصله داشتیم و صرفاً از انسجام اجتماعی منحصربه‌فردی در بخش‌های عمده‌ای از کشور برخوردار بودیم، سبب فتح خرمشهر و آغاز زنجیره پیروزی‌ها
قطب نما87 / لاف شیطان
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فیلم 86 / شهید مطهر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
مهمترين خدمات استاد مطهري در طول حيات پر برکتش ارائه ايدئولوژي اصيل اسلامي از طريق درس و سخنراني و تأليف کتاب است. اين امر خصوصاً در سالهاي 1351 تا 1357 به خاطر افزايش تبليغات گروه‌هاي چپ و پديد آمدن گروه‌هاي مسلمان چپ‌زده و ظهور پديده التقاط به اوج خود رسيد. گذشته از حضرت امام، استاد مطهري اولين شخصيتي است که به خطر سران سازمان موسوم به « مجاهدين خلق ايران » پي ‌برد و ديگران را از همکاري با اين سازمان باز داشت و حتي تغيير ايدئولوژي آن‌ها را پيش‌بيني كرد.
سیاتل در حال مرگ؛ تصاویری دیده نشده از امریکا
«سیاتل در حال مرگ است» مستندی انگلیسی‌زبان است که فضای عمومی شهر سیاتل آمریکا را به تصویر می‌کشد.
فیلم 85 / قاب اتحاد
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اول اردیبهشت ماه ، فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای ، سردار سلامی را به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران منتصب نمودند. انتصابی که باردیگر دوستان نظام و انقلاب را امیدوار کرد همچون گذشته و البته باعث ناراحتی و ناکامی دشمنان نیز شد
فیلم 84/ سپاه و فتنه های دهه 60
ايده تاسيس سپاه به اوج مبارزات دوران پيروزي انقلاب بر مي‌گردد. در روزگاري که انقلابيون از ضرورت شکل دادن به نيروي مسلحي انقلابی براي حفاظت از انقلاب سخن مي‌گفتند و برخي عنوان "گارد انقلاب" را براي آن مناسب مي‌دانستند.
فیلم 83/ عزت سپاه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
دسیسه جدید آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را باید در ادامه برنامه ها و طرح های شکست خورده آنها برای تضعیف ایران اسلامی در سال 97 به حساب آورد که سعی داشت با آغاز سال 98 پروژه جدیدی را با این اقدام پیگیری کند.
مستند خاموشی در پورتریکو
بیش از یک سال از طوفان مهیب ماریا که در پورتوریکو یکی از مناطق تحت سلطه آمریکا می گذرد اما هنوز 1000 هزار آمریکایی بدون برق به زندگی خود ادامه می دهند و این بدترین و طولانی ترین خاموشی در تاریخ ایالات متحده آمریکا می باشد. خاموشی در پورتریکو ( Blackout in Puerto Rico) مستندی ست جالب از وضعیت زندگی مردم پورتوریکو 1 سال پس از طوفان بزرگ ماریا. در این مستند لورا سالیوان گزارشگر مشهور شبکه PBS آمریکا به پورتوریکو سفر می کند تا وضعیت مردم را در پورتوریکو به تصویر بکشد. لازم بذکر است که پورتوریکو مجمع الجزایری است در شمال شرقی منطقه کارائیب. پورتوریکو از نواحی غیرضمیمه به خاک ایالات متحده آمریکا به شمار می آید که تحت حاکمیت سیاسی ایالات متحده آمریکا قرار دارد رئیس دولت پورتوریکو رئیس جمهور آمریکاست.