قطب نما 113 | انتخابات مطلوب چه انتخاباتی است؟
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مهمترين رکن انتخابات مطلوب در نظام اسلامي مشارکت حداکثري است. به واقع انتخاباتي مطلوب در نظام اسلامي است که پرشور بوده و همه مردم در آن شرکت داشته باشند.
قطب نما 112 | ستاره تفکر جهادی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یکی از تمرکز های امریکا در بحث تحریم ها و اعمال فشار، به تحریم بنزین اختصاص یافت . این وضعیت می توانست در داخل کشور تبدیل به یک چالش عمده هم در حمل و نقل و هم در ایجاد نارضایتی داخلی تبدیل شود.
قطب نما 111 / ماموران آشوب
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اعلام یکباره افزایش قیمت بنزین از تاریخ 25 آبان ماه بدون اتخاذ تدبیر مناسب در خصوص نحوه اجرای آن، توسط دولت، باعث ایجاد نارضایتی در مردم شده و همین امر سبب سو استفاده ارازل و اوباش شد تا ظرف چند روز به اموال عمومی خسارات زیادی را وارد نمایند.
قطب نما 110 / بنزین، رمز تخریب
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی
با آغاز افزایش نرخ بنزین در کشور، منافقین و دشمنان ایران با موج سواری براعتراضات مردمی دست به تخریب امکان عمومی و مردمی زدند.در این کلیپ سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در خصوص ماجرای موج سواری منافقین سخن می گوید.
قطب نما109 | بابیه جدید
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
رفتارهای جریان هایی مانندالصرخی،یمانی ها و شیرازی ها یادآور یک مقطع حساس دو قرن پیش در زندگی شیعیان است ؛ قریب به 200 سال پیش مذهب شیعه شاهد تشکیل فرقه‌ای انحرافی به دست سید علی‌محمد شیرازی که کار خویش را با ادعای بابیت از طرف امام مهدی(عج) آغاز کرد و تا ادعای مقام الوهیت پیش رفت.
قطب نما 108 | توطئه شیطان
جبهه امریکایی که در طول سال های اخیر با شکست های مختلف در عراق و سوریه و لبنان و سایر جبهه های نظامی، سیاسی و اقتصادی ناکام بوده اند، در توطئه ای دیگر و با طرح ریزی جدیدی با محوریت سفارت های آمریکا در لبنان و عراق، فتنه جدید منطقه ای را برای انتقام از محور مقاومت را در پیش گرفته اند.
تحلیل فیلم 5/ تحلیل فیلم سینمایی « 12 نیرومند » + فیلم
12 نیرومند داستان روزهای بعد از ۱۱ سپتامبر را حکایت می‌کند؛ داستان زمانی که یک تیم نیروی ویژه ایالات متحده به رهبری و هدایت کاپیتان میچ نلسون (با بازی کریس همسورث) به‌عنوان اولین نیروهای آمریکایی انتخاب و به افغانستان فرستاده می‌شوند تا یک ماموریت فوق‌العاده مهم و خطرناک را با موفقیت به اتمام برسانند .
قطب نما 107 | سرلوحه پاسداری
طی ماه گذشته ، فرمانده معظم کل قوا در دودیدار با فرماندهان و مسئولین و همچنین پاسداران جوان دانشگاه امام حسین(ع) سخنان راهبردی و مهمی را بیان داشتند که علاوه بر ابراز رضایت معظم له نسبت به سپاه، انتظارات به حق خویش را از این نهاد انقلابی و آحاد پاسداران بیان داشتند.
قطب نما 106 / اربعین مقدمه ظهور
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
قطب نما 105 | تاج سعودی و جنبیه یمنی
پیروزی های درخشان انصارالله در زمینه موشکی و پهپاد باعث شده است که نگین تاج پادشاهی سعودی امروز زیر پاهای برهنه انصارالله قرار گرفته و برخی از این پیروزی به عنوان شکست جالوت زمان یاد می کنند