قطب نما 152 | گلوله های جادویی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اگر بگوییم که کلمات بیشتر از شمشیرها آدم کشته اند،سخن بیجایی نگفته ایم.گاهی قدرت این کلمات آنقدر زیاد می شود که تاثیر کلام یک امام معصوم را هم بی اثر می کند
قطب نما 151 | بهانه تهاجم
سران کشورهاي مرتجع عربي معتقد بودند که جمهوري اسلامي اگر بتواند از پس مشکلات پس از انقلاب سر بلند کند، و الگويي از کشورداري اسلامي را ارائه دهد، بدون شک ديگر نمي‌شد که جلوي سقوط نظام هاي مرتجع عرب را گرفت.
قطب نما 150 | سن عاشقی
امام سن عاشقی را تغییر داده بود... همان گونه که رزمنده ۱۴ ساله ای ما در هنگام اسارت در پاسخ به فرمانده‌ی عراقی که پرسید مگر سن سربازی ۱۸ سال نیست؟ خمینی سن سربازی را پایین آورده؟ گفت نه، سن سربازی همان ۱۸ سال است، خمینی سن عشق را پایین آورده.
فانوس 9 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و سبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این نهمین شماره از فانوس است که منتشر می شود.
قطب نما 149 | سازش با غده سرطانی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
از سال 1948 که غده سرطانی اسرائیل اعلام موجودیت نمود تا کنون در منطقه غرب آسیا دو دسته صف آرایی را شاهد بوده ایم ؛ در یک سو کشورهایی قرار دارند که امروز از آنها با عنوان محور مقاومت یاد می شود و در سوی دیگر کشورهایی که دنباله رو آمریکا و رژیم صهیونیستی شدند و راه سازش را انتخاب کرده و چشم بر جنایات این رژیم سفاک بستند. اما حافظه تاریخ امروز به ما می گوید که سرنوشت این حکومت ها چه شده است.
تحلیل فیلم 8 | فیلم سینمایی جوکر به همراه تحلیل دکتر کوشکی
جوکر پیش از هر چیز و حتی قبل از شخصیت پردازی جوکر،به توصیف شهری می پردازد که همه اش سیاهی است و جای جایش را زباله و آشغال‌های پراکنده شده پرکرده است، این سیاهی و تباهی تا پایان داستان پررنگ‌تر می‌شود، جوکر اما دلقک است و دلش تنها یک چیزمی خواهد «خنداندن مردم» اما همین مردم او را آزار می دهند، همه چیز در این شهر بوی تعفن می دهد، اما در میان این همه سیاهی،تالارهای مجلل و زندگی‌های اشرافی سرمایه دارانی به تصویر کشیده می شود که نشان از فاصله طبقاتی اجتماعی همان جامعه دارد. همه در تباهی به جز عده ای سرمایه دار که حتی می توانند برای شهرشان کاری کنند اما نمیکنند وتنها به دنبال اهداف خود هستند.
قطب نما 148 | دروغ 11
نزدیک به دو دهه از حادثه یازده سپتامبر2001 می گذرد و همه ی شخصیت ها ، رسانه ها و اندیشکده ها از ساختگی بودن آن حوادث سخن به میان آورده اند، جمله ای که مقام معظم رهبری به فرمانده وقت سپاه در همان روز اول گفته بود که : احتمال این‌که سران آمریکا و سران موساد پشت این حادثه باشند وجود دارد
قطب نما 147 | کشته خط تحریف
مجموعه کلیپ های معاون سیاسی سپاه
پس از پنجاه سال، روياي صادقانه پيامبر به تمامي تعبير يافته بود؛ منبر رسول خدا، اريکه اي شده بود که بوزينگان بر آن بالا و پايين مي‌رفتند! طلوع خورشيد بعثت اسلام ناب محمدي(ص) به شام سياه هزارماه حاکميت بني‌اميه و سلطنت يزيد بن معاويه رسيده بود. عوام سردرگم، ناتوان از تشخيص مرزهاي اسلام اموي و اسلام نبوي، درگير زندگي روزمره بودند، و خواص نيز عافيت طلبانه به به زرق و برق دنيا مشغول شده بودند! ... لذا به سادگي به قتل فرزند رسول خدا در دهم محرم سال 61 هجري رضايت دادند!
فانوس 8 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی " فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و سبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این هشتمین شماره از فانوس است که منتشر می شود.
قطب نما 146 | خط تحريف و اعتمادسازی برای دشمن
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
غرب‌گرايان از فراموشي و ضعف حافظه تاريخي ملت و همچنين عدم آگاهي کامل نسل جوان از تاريخ گذشته اين سرزمين، بيشترين بهره را مي‌برند. آنان در تلاش‌اند تا با تحريف حقايق، غرب را قابل اعتماد جلوه داد و سران کشور را به مذاکره با غرب دعوت کنند، در حالي که در پس اين دستکش مخملي، دستي چدني است که براي نابودي ملت ايران دراز شده است.
قطب نما 145 | محرم به وقت کرونا
اين روزها اما چگونگي برگزاري مراسم محرم، به دغدغه عاشقان حسيني بدل شده است! علت، شيوع بيماري واگيرداري است که زندگي بشريت را مختل کرده و اجتماعات بزرگ را به تعطيلي کشانده است. آيا در اين شرايط که عدم رعايت فاصله اجتماعي مي‌تواند به گسترش بيشتر اين بيماري بينجامد، تجمعات عزاداري حسيني قابل برگزاري خواهد بود!؟
آخرین مطلب
پربیننده ترین