قطب نما 228 / باج سبیل به انگلیس
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
24 اردیبهشت‌ماه 1349 روز بسیار تلخی در ایران است.... در این روز مجلس، دولت و شاهنشاه با افتخار به جدا شدن بحرین از ایران رأی دادند!!! و حاکمیت چندصدساله ایران بر این جزیره نفت‌خیز و استراتژیک و استان چهاردهم آن زمان پایان یافت.
قطب نما 227 / عاقبت دولت دیوار
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
سه سال از جنگ جهانی اول سپری شده بود و بریتانیا بر دولت عثمانی حاکم شده بود، آرتور جیمز بالفور، وزیر خارجه اسبق بریتانیا برای خوش‌خدمتی به یهودیان سرمایه دار از جمله والترروتشیلد عضو مجلس عوام بریتانیا نامه ای ۶۷ حرفی به اندازه یک پیامک می نویسد که «دولت بریتانیا نسبت به ایجاد خانه ملی برای یهودیان در سرزمین فلسطین موضعی مثبت دارد» همین یک جمله باعث می شود که یهودیان در طول ۳۱ سال به مسافرکشی از اروپابه فلسطین اقدام کنند.
قطب نما 226 / راز دشمنی با سپاه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مکنزی در آخرین روزهای خدمتش در اسفند سال ۱۴۰۰ در جلسه استماع محرمانه کنگره آمریکا ،آنچه بر دل داشت بر زبان جاری کرد و گفت: ایرانی ها در حال حاضر سلاح اتمی در اختیار ندارند ولی توانایی موشکی بسیار نگران کننده ای دارند.
قطب نما 225 / پایان رابطه با سلطه گر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اسناد لانه جاسوسي که بيرون آمد به خوبي نشان داد که نفوذي‌ها تا چه اندازه در ساختار قدرت نفوذ کرده بودند!
فانوس 34 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این سی و چهارمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 224 | پیشگام در دانش بنیان
به اقتصاد بی وزن خوش آمدید، این پیام مهم سال ۱۴۰۱ است ، سراغاز ورود به عرصه های است که مشکلات اقتصادی،تولید کالاهای بی کیفیت،تولید کالاهای غیر اساسی،بهره وری پایین ، كارخانه‌ های عریض طویل و ورشکسته دولتی از آن حذف می شوند.
قطب نما 223 / عبرت های بحران اکراین
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
قطب نما 222 / امروز نوبت سپاه است
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
پاسداران انقلاب اسلامي را مي‌توان عزيزترين فرزندان حضرت امام دانست! همانها که در قامت لباس پاسداري تلاش کردند تا از انقلاب در عرصه‌هاي مختلف دفاع کنند!
فانوس 33 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این سی و سومین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
تحلیل فیلم 13 و 14/ تحلیل فیلم سینمایی خط مقدم + دانلود فیلم
خط مقدم اضافه و تقطیع شده فیلم بلند سینمایی «آفتاب نیمه شب» به کارگردانی شهریار بحرانی است. این فیلم به روایت بخشی از دوران حساس و پر التهاب سال‌های ۶۳ تا ۶۵ دفاع مقدس می‌پردازد و محوریت آن درباره شهید طهرانی‌مقدم است...
قطب نما 221 / سپاه پرچم دار مبارزه با فساد
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
از شب 22 بهمن 1400 جبهه استکبار با محوریت اتاق رسانه‌ای آمریکا، ‌با فعال‌سازی تمامی ظرفیت‌های خود در فضای حقیقی و مجازی،‌ یک تهاجم سنگین تبلیغاتی علیه سپاه پاسداران و تعدادی از فرماندهان سپاه و از جمله سردار دل‌ها سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی را آغاز کرد.
قطب نما 220 / اگر انقلاب نمی شد؟
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
به واقع باید گفت که اگر انقلاب اسلامی نبود هنوز هم سفیر کبیر انگلیس برای ما تصمیم می گرفت ؛ او با تلفن دو پادشاه را از تخت سلطنت برداشت، احمد شاه قاجار و رضاخان،و دو پادشاه را منصوب کرد رضا خان و محمدرضا شاه!
پربیننده ترین