قطب نما 204 / همه گزینه ها روی میز است
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
این جمله را بار ها شنیده اید"همه گزینه ها روی میز است" اشتباه گفتم این یک جمله نیست،حتی یک صفحه ،یک مقاله و یک کتاب نیست... بلکه این جمله؛ همه ابرقدرتی آمریکاست...
قطب نما 203 | رویای بی تعبیر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یکی از اولویت های سیاست خارجی دولت های مختلف در آمریکا نحوه مواجهه با جمهوری اسلامی ایران است. در واقع این راهبرد ها تصمیمات رژیم آمریکا و جمعبندی اندیشکده هاست که دولت ها ی مختلف مجری آن محسوب می شوند .
فانوس 29 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و نهمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 202 / سیاست‌مداری که نمک خورد و نمکدان شکست
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
دی‌ماه 1358؛ یعنی یک ماه پیش از برگزاری اولین انتخابات ریاست جمهوری در گاوصندوق اتاق رئیس پایگاه سیا در تهران، هفت سند درباره فردی که سازمان سیا از او به عنوان SD LURE نام می‌برد؛ پیدا می شود.
قطب نما 201 / مهمترین دشمن پیامبران الهی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یهود همواره انبیاء الهی را مانع رسیدن به اهداف خود می دید، با آنها به جنگ برمی­ خاست و تا کشتن ایشان پیش می رفت تا اینکه زمان تولد موعود دومی که در تورات وعده داده شده بود، فرا رسید. یهود برای مقابله با او در کمین نشست.
فانوس 28 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و هشتمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 200 / دفاع در آسمان
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
خلبانان تیز پرواز ارتش جمهوری اسلامی که دلاورمردانه و شجاعانه از سدهای پدافندی عراق عبورمی کردند با بمباران مناطق نظامی و صنعتی در شهرهای بغداد وکرکوک باعث روحیه دهی به ملت و شکست هیمنه نظامی و دفاعی دشمنان شدند.
قطب نما  199 / پیروز در جنگ  تبلیغاتی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
شدیدترین عملیات های رسانه ای در جنگ جهانی دوم در دو جبهه متفقین و متحدین رخ داده است ؛ در آن زمان علیرغم اینکه رادیو ،تلویزیون به اندازه امروز گسترش نداشت اما عمده ترین تئوری ها مانند" گلوله جادویی" و "دروغ بزرگ" که در آن زمان به تقدیس جنگ روانی می پرداخت فراگیر شد،در آن زمان سالها قبل از پرتاب بمب اتم کارشناسان رسانه به صراحت اعلام کردند که: قدرت رادیو مانند قدرت بمب اتم است.
قطب نما 198 / عاقبت دروغگو
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
خروج امریکایی ها از افغانستان، از سوی رسانه‌ها و مقامات و کارشناسان این کشور «فرار تحقیرآمیز» لقب گرفت و «هنری کیسینجر» استراتژیست برجسته آن را «شکستی استراتژیک و ضربه‌ای غیر قابل جبران» خواند .
قطب نما 197 / اعتماد به گرگ
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
پیروزی های مکرر ایران در دفاع مقدس،حامیان صدام را به سمت این استراتژی سوق داد که از سلاح های شیمیایی علیه رزمندگان کشورمان استفاده کنند؛ در آن زمان کشورهای متعددی به صدام سلاح شیمیایی دادند و صدام از آن سلاح در عملیات‌های والفجر ۲، والفجر۴، خیبر و بدر استفاده کرد.
فانوس 27 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و هفتمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 196 / واکسنِ واکسن
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اپیدمی کرونا امروزه در بسیاری از کشورهای سازنده اولیه واکسن هم در حال جولان است و تزریق واکسن ها هم هنوز نتوانسته است از موج های ناگهانی آن در همان کشورهاجلوگیری کند؛ اما موج تبلیغاتی رسانه های بیگانه علیه ایران در موضوع کرونا بیش ازسایر کشورها در حال تاخت و تاز است و در این زمینه رسانه ها و شبکه های اجتماعی ،هجمه سنگین خود را متوجه تصمیمات مقام معظم رهبری کرده اند.
پربیننده ترین