بسته بصیرت افزایی ۵
مجموعه بسته بصیرتی با محتوای رصد، پرسمان ، گفتمان و سوال مسابقه در دسترس قرار گرفت.
قطب نما 140 | آتش در لانه شیطان
جریانهای غرب گرا که در طول سالیان گذشته به دنبال بزک کردن چهره غرب بودند در این آشوب ها آمریکایی کاملا ماهیت قلابی آنها فاش شد
قطب نما 139 | خمینی دیگر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
انقلاب‌ها در مسير تداوم و تحول با آفات و آسيب‌هاي متعددي روبرو هستند که يکي از مهمترين آنها تغيير مسير انقلاب پس از مرگ بنيانگذار است. مرگ بنيانگذار مي‌تواند سرآغازي براي فروپاشي يک انقلاب باشد. تغييري که مي‌تواند به استحاله و ارتجاع و حتي پايان انقلاب بينجامد! اتفاقي که در بسياري از انقلاب‌هاي جان رخ داده است!
قطب نما 137 | از ادعای فروپاشی اجتماعی تا تحقق همبستگی اجتماعی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
جامعه ايراني نه تنها واکنش سراسيمه و عجيب و غريب جوامع غربي را به کرونا نشان نداد، بلکه حقايق عميق‌تري از هويت اسلامي – ايراني ملت ايران عيان شد که دهان همه مدعيان فروپاشي اجتماعي را بست. در اين ميان شاهد خيزش ملي براي مقابله با شيوع کرونا و کاهش عوارض و تبعات آن بوديم.
قطب نما 136 | الزامات جهش تولید
مجموعه کلیپ های معاون سیاسی سپاه
این را بدانیم که قوی‌ترین دولتها هم قادر نیست بدون مشارکت مردم موتور اقتصاد جامعه را به راه بیندازد؛ هیچ دولتی بدون مشارکت مردم نمیتواند اقتصاد کشور را سامان بدهد.
قطب نما135 | اهمیت بصیرت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
انسان با بصیرت چه ویژگی هایی دارد؟ انسان با بصیرت با تاریخ آشناست و از حوادث تاریخی عبرت می گیرد.
قطب نما 134 | انتظار منجی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
انسان مضطر و مستاصل امروز بيش از هر زمان ديگر خود را ناتوان مي‌بيند لذا آماده مواجهه با منجي گره‌گشايي است که دردها و غم هاي بشريت را از بين خواهد برد. دنياي پساکرونا دنياي متفاوتي از قبل خواهد بود، دنيايي که در فضاي آن عطر و بوي منجي موعود(عج) بيش از گذشته خواهد پيچيد و يک قدم به ظهور نزديک‌تر خواهيم شد!
قطب نما 133 | سپاه مردمی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
سپاه پاسداران انقلاب اسلامي چهل و يک ‌سالگي خود را مي‌گذراند؛ سپاه در اين مدت فراز و نشيب‌هاي عجيبي داشته و موفقيت‌هاي بسياری کسب کرده است. این همه محصول صبر و استقامت و اخلاصی است که در وجود اين نهال تناور است که اگر نبود نه تنها بارور نمي‌شد، بلکه در همان روزهاي آغازين انقلاب به خاطر دشمني‌هاي بدخواهان انقلاب بارها از پاي درآمده بود.
قطب نما 132 | جهش تولید و رفاه مردم
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
یکی از اقدامات فرمانده معظم کل قوا که از دهه 70 تا کنون ادامه داشته است انتخاب شعار سال است. از همان سالهای اول زعامت و رهبری تا کنون در نامگذاری شعار سال ، توجه به مقوله اقتصاد همواره مد نظر ایشان بوده و سالهای مختلف ، شعار سال با محوریت مسائل اقتصادی بوده است بویژه از سال 1387 تا کنون که تمامی سالها با محوریت مسئله اقتصاد نام گذاری شده است.
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین