کلیپ / نبض صبح  / کاسب کثیف
فائزه هاشمی دختر علی اکبرهاشمی رفسنجانی یکی از بازی‌های پیچیده اصلاح طالبان را افشا کرد.
قطب نما 167 / پاسخ پشیمان کننده
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
سپاه پاسداران در رزمایش موشکی پیامبر اعظم (صلی الله علیه وآله وسلم) نسل جدیدی از موشک های بالستیک در کلاس های ذوالفقار، زلزال و دزفول را شلیک کرد و با انتشار فیلم و عکس این شلیک و اصابت دقیق موشک ها به اهداف برای دشمنان خط و نشان کشید. این موشک ها به سرجنگی جداشونده و قابلیت هدایت در خارج از جو و نیز قدرت اخلال و عبور از سپر موشکی دشمن مجهز است.
کلیپ / نبض صبح  - قتل عام خاموش
ممنوعیت استفاده از واکسن آمریکایی و انگلیسی و حتی فرانسوی، چند دلیل عمده دارد: در دوران جنگ تحمیلی آلمانی‌ها سلاح شیمیایی به عراق و ماسک به ایران، فروختند.
قطب نما 166 / بازدارنده
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
کلیپ / هشتگ - قسمت ششم - ارتش میرپنج
رضاخان میرپنج فقط یک دستاورد داشت، ارتش و هرساله ۴۰تا۴۷درصد از بودجه کشور را صرف تهیه مهمات و آموزش آن می کرد.
فانوس 15/ بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این پانزدهمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 165 / تنها دغدغه حاج قاسم
سردار سلیمانی پشتیبانی از ولایت فقیه را برابر با حفظ کشور می داند و بر همین اساس از علما و اندیشمندان می خواهد برای جلوگیری از آسیب دیدن انقلاب و بازگشت به گذشته به همراهی ولایت فقیه بپردازند.
کلیپ / هشتگ - قسمت پنجم - مشکل از لباس رییس جمهور نیست!
آیا لباس رییس جمهور مشکلات را حل می کند، یا اراده و فکر او ؟ واقعيت آن است که «حل مشکلات کشور» نسبتي با نظامي يا غيرنظامي بودن رئیس‌جمهور آينده کشور ندارد.
قطب نما 164| عمارهای زمانه ما
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
در حالی که اغلب نخبگان در سال 88، یا جانب فتنه گران را گرفته و یا سکوت پیشه کرده بودند، معدود عمارهای انقلاب بودند که از آبرو و جان خود گذشتند و به میدان آمدند تا نگذارند دروغ بزرگ "تقلب در انتخابات" کارگر افتد و مردم بطور کامل در دام فریب ضدانقلاب و فتنه گران بیفتند.
کلیپ / هشتگ - مرد خطر - قسمت چهارم
اگر در هر نقطه از کشور، زلزله، طوفان و سیل، اتفاق بیافتد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر می شوند و تا آخرین نفر برای حل مشکل می مانند.گمیشان، احمدفداله، ملکشاهی و هزاران شهر و روستای دیگر با قدمهای آنها آشناست.
فانوس 14 / بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این چهاردهمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
پربیننده ترین