قطب نما 247 / ملت برادر
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
از زمان فروپاشی حکومت عثمانی و شکل گیری دولت عراق در غرب ایران، تا زمانی که رژیم ظالم بعث بر عراق حاکم بود، سیاست های رسمی این کشور همواره به عنوان منبع تهدیدی علیه امنیت ملی ایران به شمار می آمد و دولتمردان عراق به ندرت روابط دوستانه با ایران داشتند.
قطب نما 246 / راز یک هیاهو
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
دشمن که ناامید از ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران از طریق نظامی است، این روزها آخرین تلاش های خود را برای جلوگیری از حرکت رو به پیشرفت ملت ایران بکار گرفته است.
قطب نما 245 / اژدهای هفت سر نظام سلطه
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مجمع جهانی اهل‌بیت مرکز مهمی است، مرکز باعظمتی است. این مرکز وابسته‌ی به اهل‌بیت (علیهم السّلام) است و اهل‌بیت در دنیای اسلام از یک عظمت و محبوبیت بی‌نظیری برخوردارند؛ یعنی هیچ کس از شخصیت‌های دنیای اسلام را نمیتوان پیدا کرد که مثل اهل‌بیت پیغمبر (علیهم الصّلاة و السّلام) در مجموعه‌ی دنیای اسلام به طور مشترک این همه محبوبیت داشته باشند. این محبوبیت، این عظمت، این جلال و شکوه معنوی طبعاً منتقل میشود به این مجموعه‌ی شما که به نام اهل‌بیت بزرگوار تشکیل شده. پس اینجا اهمیت پیدا میکند، عظمت پیدا میکند؛ از این عظمت باید استفاده کرد.
قطب نما 244 / حب الحسین یجمعنا
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
ازهند،پاکستان،افغانستان،چین،اندونزی،مالزی،آمریکا،کانادا،انگلیس،آلمان ،نیجریه،لبنان،آذربایجان و ده ها کشور دیگر گفتند یا حسین و آمدند...
قطب نما 243 / سنجه مسئولیت
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
از زمان مشروطه تا پايان دوران پهلوي، 40 نخست‌وزير بر اين سرزمين حکومت کردند. اغلب آنان دست نشاندگاني بودند که بيش از آنکه منافع ملت را هدف فعاليت‌هاي خود قرار دهند، در خدمت استبداد داخلي يا استعمار خارجي بودند.
قطب نما 242 / اقتدار ایران در سایه توان دفاعی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
پیروزی انقلاب اسلامی و ندای رهایی بخش آن از یوغ استبداد و استکبار باعث افزایش دشمنی ها، شرارت ها،کینه ها و تحریم ها علیه انقلاب و ملت مظلوم ایران شد. در سال های جنگ ایران نه تنها با مشکلات اقتصادی ،سیاسی،نظامی مواجهه بود بلکه تجهیزات نظامی کافی برای دفاع از کشور را هم در اختیار نداشت و نمی توانست از خارج از کشور حتی سیم خاردار هم وارد کند.
قطب نما 241 / ایستاده در غبار
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
«سپاس خدای را که نعمت‌های فراوان بر ما ارزانی داشت و فراوان شکر که حیاتمان را در عصر خمینی (ره) قرار داد، همه پدران و مادران ما در آرزوی این دوران بودند و ندیدند اما ما دیدیم.» این جملات مطلع وصیتنامه شهید حاج حسین همدانی است که در ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۴ یعنی ۱۹ روز قبل از شهادتش آن را نوشته است.
قطب نما 240 / عاقبت یک ارتجاع خطرناک !
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
پیامبر اکرم (ص) در معراج و یا عالم واقعی روياي صادقه ای می بینند که بسیار سخت و گران بود، ایشان دیدند که کسانی مانند میمون‌ از منبر او بالا می ‌روند و پایین می ‌آیند و مردم را برمی ‌گردانند. حضرت از این مسئله بسیار غمگین شد آنچنان که بعد از آن، کمتر می خندید.
قطب نما 239 / تحدید نسل یا تهدید امنیت ملی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
در فرانسه، «هنری شانزدهم» بر این عقیده بود که: «قدرت و ثروت پادشاهان به فراوانی و توانمندی جمعیت و افراد آن بستگی دارد». «فردریش» فرمانروای کبیر پروس نیز معتقد بود که «تعداد افراد جمعیت، ثروت دولت‌ها محسوب می‌شوند».
فانوس ۳۵/ بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می‌پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می‌دهد. این سی و چهارمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 238 / هفت تیر کشی در سیاست
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
هفت تیرکش ادعا می کند که من هر کجا که را بخواهم و هدفم باشد را می زنم تیرانداز تگزاسی تعداد زیادی گلوله به سمت دیوار شلیک می‌کند و بعد می رفت دور آن تیرهایی که نزدیک هم بودند خط می کشد و می گفت من از اول می خواستم همین جا را بزنم و ببینید که می توانم هدفم را بزنم … هفت تیر کش تگزاس کل تیرهایی که از آن جایی که دور از دایره بودند را نادیده می گرفت.
قطب نما 237 / ائتلاف پوشالی ناتو
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
آمریکا نمی خواهد ناتو غربی از بین برود بنابراین در تلاش است با همکاری کشورهای مرتجع عربی و رژیم صهیونیستی ناتو سعودی-عبری را به کمک او بفرستد.....
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین