قطب نما 192 / خشکسالی در سایه سوء مدیریت ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
مطالبه برخورد با مسئولان بی کفایتی که با ترک فعل و سوء مدیریت حال و روز این روزهای کشور را رقم زده اند مطالبه به حقی است که از سوی دستگاه قضا به جد باید پیگیری شود.
قطب نما 191 / آدرس غلط برجامی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
ما در قضیّه‌ی برجام عجله کردیم؛ ما نباید عجله میکردیم؛ همه‌ی کارهای آنها روی کاغذ بود، کارهای ما روی زمین بود؛ ما عجله کردیم کارهای خودمان را انجام دادیم، آنها هم کارشان را انجام ندادند، تعهّداتشان را انجام ندادند.
قطب نما 190 / دغدغه های رهبری در حوزه اقتصاد
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
نگاهی به دغدغه ها و پیگیری های مقام معظم رهبری از آغاز زعامت در دهه 70 تا کنون می تواند چراغ راهی برای مردم و دولت جدید جهت تحقق اقتصاد پویای ملی باشد دغدغه هایی که در قالب اقدامات مختلف پیگیری شده است.
فانوس 25/ بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و پنجمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 189 / حقوق بشر به سبک آمریکایی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
۲۵ مه سال ۲۰۲۰ بود که "جورج پري فلويد جونيور" به اتهام تلاش براي خريد سيگار با يک ۲۰ دلاري جعلي در يک فروشگاه مواد غذايي در محله Powderhorn Park در مينياپوليس دستگير شد. به گفته فروشنده فلويد در مقابل اعتراض از بازگرداني سيگارهاي خريداري شده امتناع کرده‌است و به اين دليل با پليس تماس گرفته مي‌شود.
قطب نما 188 / پیروزی شیرین
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
برحه های مختلف انقلاب اسلامی حوادثی از صدر اسلام را به ما یادآوری می کند که ایمان را در دل مومنین زیاد می کند ؛ انتخابات ریاست جمهوری 1400 که اولین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم است از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که معاندان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی در یک هماهنگی کامل تبلیغاتی برای مقابله با انقلاب آماده شدند که حضور مردم را کمرنگ کنند.
قطب نما 187 / پیروز بزرگ انتخابات
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
انتخابات 28 خرداد 1400 در یک فضای سنگین و متفاوت از همه انتخابات پیشین برگزار شد و یک بار دیگر مردم ایران، با لبیک به رهبر حکیم انقلاب اسلامی،‌ محاسبات دشمنان را برهم زده و جهانیان را شگفت‌زده کردند.
قطب نما 186 / انتخابات فقط یک رای نیست
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
حتما این عکس را بارها دیده اید و اقدام این نوجوان بسیجی را در به اسارت گرفتن 10 عراقی ستوده اید، در تاریخ انقلاب این گونه گردان های یک نفره نوجوان کم نیستند که تاریخ انقلاب را دگرگون کرده اند،افرادی مانند ؛شهید محمد حسین فهمیده ،بهنام محمدی،مهدی طحانیان،غلامرضا احمدی،مهرداد عزیزالهی،حیدر شهیدی و رشادتهای هزاران نوجوان دیگر از این سرزمین حکایت از آن دارد که حتی نقش و حضور یک نوجوان که قد و اندازه اش از سلاحش کوچکتراست چگونه می تواند معادلات را تغییر دهد.
قطب نما 185 / راهزنان انتخاب درست
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
انتخابات ميدان انتخاب مردم است. آنجا که توده‌ها به صحنه آمده اند تا نخبه اي را در صدر بنشانند و سرنوشت دولت را براي چهار سال در اختيار او و تيم همراهش قرار دهند! در اين ميان اين مردم اند که همه کاره اند و نخبگان در تمناي راي آنان لحظه شماری می کنند! اما کار انتخابات به اين سادگي‌ها هم نيست!
فانوس 24/ بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و چهارمین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
قطب نما 184 / دولت قوی، ایران قوی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
رقابت های انتخاباتی برای تشکیل دولت سیزدهم در جمهوری اسلامی آغاز شده است. هفت نامزد به میدان آمده اند تا ماراتن نهایی را برگزار کنند. مردم درنهایت در 28 خرداد رای خود را بر صندوق خواهند ریخت و رییس جمهور مطلوب خود را بر مسند قدرت خواهند نشاند. در این میان آنچه بیش از هر چیز اهمیت دارد تشکیل دولتی قوی است که بتواند بر مشکلات کشور فائق آید و اوضاع را به نفع ملت تغییر دهد.
فانوس 23/ بسته بصیرت افزایی سیاسی
بسته بصیرت افزایی سیاسی "فانوس" به رصد تحولات ایران و جهان می پردازد و به سوالات و شبهات شما در خصوص مسائل روز پاسخ می دهد.این بیست و سومین شماره از فانوس است که منتشر می‌شود.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین