قطب‌نما 321 / وعده صادق
مجموعه کلیپ‌های معاونت سیاسی سپاه
عصر روز 13 فروردین ماه 1403 بود که خبری روی تلکس های خبرگزاری های دنیا مخابره شد... این حمله خبیثانه منجر به تخریب کل ساختمان و شهادت سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی و جانشین ایشان و پنج تن از نیروهای سپاه شد.شهادت جمعی از فرزندان عزیز ملت ؛ باردیگر داغی بزرگ بر دل مردم نهاد و خشمی مقدس در میان امت اسلامی برافروخت. با دستور فرماندهی معظم کل قوا؛ همه چیز برای تنبیه متجاوزان در حال آماده سازی قرار گرفت.
قطب‌نما 320 / تحریف یک حماسه
مجموعه کلیپ‌های معاونت سیاسی سپاه
اگر روند انتخابات 11 اسفندماه ۱۴۰۲ را کمی آن سوتر تحلیل کنیم، به عمق پیروزی ملت ایران در ۱۱ اسفند پی می‌بریم. ۱۸ ماه قبل، اتفاقات تلخ پاییز ۱۴۰۱ باعث شد تصور براندازی جمهوری اسلامی نزد ضدانقلاب و مخالفان جدی‌تر شود و آنها نسبت به رفتارهای خود امیدوار باشند. کنشگری‌های فیکی که در فضای مجازی اتفاق می‌افتاد، باعث شد که آنها ادعای سقوط پایگاه اجتماعی جمهوری اسلامی را مطرح کنند و در دل همین اتفاقات بود که مدعی می‌شدند پایگاه اجتماعی نظام اسلامی به ۱۰ تا ۱۵ درصد سقوط کرده است.
تحلیل فیلم 18 / فیلم سینمایی
اوپنهایمر (انگلیسی: Oppenheimer) یک فیلم دلهره‌آور به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان است که در سال ۲۰۲۳ اکران شد. نولان فیلم‌نامه این فیلم را بر اساس کتاب پرومته آمریکایی، پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر به رشته تحریر درآورده است. داستان فیلم دربارهٔ زندگی جی. رابرت اوپنهایمر، فیزیک‌دان نظری آمریکایی است که به عنوان «پدر بمب اتمی» شناخته شده‌است و کیلین مورفی نقش وی را در فیلم بازی کرده‌است. این ششمین همکاری مشترک نولان و مورفی است. امیلی بلانت در نقش همسر اوپنهایمر، «کیتی»؛ مت دیمون در نقش رئیس پروژهٔ منهتن لسلی گرووز؛ رابرت داونی جونیور در نقش لوئیس استراوس (عضو کمیسیون انرژی اتمی ایالات متحده) حضور دارند. دیگر بازیگران شامل جاش هارتنت، کیسی افلک، رامی ملک و کنت برانا در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.
قطب‌نما 319 / پیروز انتخابات
مجموعه کلیپ‌های معاونت سیاسی سپاه
مردم ما بر خلاف تمام طراحی ها و برنامه ریزی های دشمنان، حماسه حضور دیگری را در کارنامه خود به ثبت رساندند.
33- انتخابات یازدهم اسفند
یک فنجان تحلیل (قسمت سی و سوم) آخرین قسمت
کارشناس: علی حیدری
32- 11 اسفند را فراموش نکنید
یک فنجان تحلیل (قسمت سی و دوم)
کارشناس: علی حیدری
31- آیا حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای تاثیری در روند دشمنی دشمنان دارد؟
یک فنجان تحلیل (قسمت سی و یکم)
کارشناس: دکتر علی بیگدلی
30- شبهه: رای دادن ما مشکلی از کشور را حل نخواهد کرد
یک فنجان تحلیل (قسمت سی ام)
کارشناس: دکتر علی بیگدلی
29- آیا حضور ما پای صندوق رای مهم است؟
یک فنجان تحلیل (قسمت بیست و نهم)
کارشناس: دکتر علی بیگدلی
28- چرا مردم اقدامات مجلس یازدهم را حس نمی کنند؟
یک فنجان تحلیل (قسمت بیست و هشتم)
کارشناس: دکتر احمد برزگر - کارشناس مسائل سیاسی
قطب‌نما 318 / لزوم شرکت در انتخابات مجلس
مجموعه کلیپ‌های معاونت سیاسی سپاه
برای بهبود معیشت و اقتصاد نیاز است تا یک مجلس قوی بر سر کار بیاید. مجلسی که بتواند راهکار های روشن و واضحی در برابر مشکلات و سختی ها داشته باشد و مردم هستند که باید این مجلس قوی را بر سر کار بیاورند و البته بعد از سر کار آمدن هم، همچنان باید مردم با مطالبه گری خود از این مجلس سعی کنند تا مسیر حرکت مجلس را انقلابی و کارآمد سازد.
27- انتخابات محل رفت و آمد بر صندلی قدرت نیست
یک فنجان تحلیل (قسمت بیست و هفتم)
کارشناس: دکتر مهدی سعیدی
پربیننده ترین