قطب نما 264 / پایان نوکری
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
آیا حاضرید تمام اموال دارایی، جواهرات، اسناد خود را به یک کودک ۷ساله بسپارید؟ اگر کسی چنین کاری کرد شما در یک کلمه به او چه می گویید؟؟!! در تاریخ ایران این قضیه ۲ بار تکرار شد!!! و تمام مملکت به نام دو کودک ۷ساله سند خورد ....
قطب نما 263 / آرزوی بر باد رفته آمریکا
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
تلاش شیطانی آمریکا برای احیاء قدرت از دست رفته خود در ایران، و در واقع تلاش برای بازگردان ایران به زمانی است که مانند بره رامی در دست آمریکا بود؛ بخصوص پس از کودتای 28 مرداد. پس از کودتای آمریکایی و انگلیسی، ترس از سقوط در دستگاه پهلوی و شخص شاه افزایش یافت، به گونه‌ای که چگونگی صیانت و حفظ موجودیت حکومت پهلوی برای شاه به صورت یک وحشت دائمی درآمده بود. ازآنجاکه آمریکا نقش اساسی در طرح و اجرای کودتای 28 مرداد 1332 و روی کار آوردن شاه داشت، شاه خود را مدیون ایالات متحده آمریکا می‌دانست و همیشه از این قدرت به عنوان مهم‌ترین دوست و هم‌پیمان ایران یاد می‌کرد.
قطب نما 262 / زن، زندگی، آزادی
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
امروزه با تمام تبلیغاتی که علیه جایگاه زنان مسلمان در تمام رسانه‌های تبلیغاتی غرب صورت می‌گیرد، آماری تکان‌دهنده از شکست این تلاش‌ها حکایت دارد. در واقع زنان حدود ۷۰ درصد از تازه‌مسلمان‌های اروپایی و آمریکایی هستند. بنابراین خود غربی‌ها به عمق اندیشه‌ی اسلامی و تأثیرگذاری بر جوامع خودشان پی‌برده‌اند و از این ناحیه احساس خطر می‌کنند. آری زن در تمدن غرب بیش از آنکه یک انسان باشد تبدیل به یک کالا شده است که اگر نتوانند آن را بفروشند آن را می کشند.
مجموعه سینما تحلیل / صبا رسانه
نگاهی بر منتخب فیلم های سینمای ایران و جهان
قطب نما 261 / مرد اولین ها
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
اولین مواجهه فرمانده سپاه قدس با صهیونیست ها در سال 2000 برای اخراج آنها از لبنان بود. دیگر ورق برگشته بود و صهیونیست ها برای اولین بار مجبور شدند طعم شکست را بچشند، آن هم نه در مقابل سیاستمداران عرب بلکه در مقابل گروه های مقاومت کوچکی که دیگر بلای جان صهیونیست ها شده اند.
قطب نما 260 / روز بدون فراخوان
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
فتنه‌ی ۸۸ تنها آن چیزی نبود که توی خیابان به وسیله‌ی تعدادی آدم دیده شد؛ این یک چیز ریشه‌داری بود، یک بیماری عمیقی درست کرده بودند، اهدافی داشتند، زمینه‌ها و مقدمات فراوانی برایش چیده شده بود، کارهای بزرگی شده بود و هدف های بسیار خطرناکی دنبال این کار بود، که با این برخوردهای گوناگون سیاسی و امنیتی و اینها حل نمیشد؛ یک حرکت عظیم مردمی لازم داشت؛ که این حرکت، حرکت ۹ دی بود؛ آمدند بساط فتنه و فتنه‌گران را در هم پیچیدند. لذا حادثه‌ی ۹ دی یک حادثه‌ی ماندنی در تاریخ ماست. من آن سال هم گفتم - پارسال بود یا پیرارسال بود - که این حادثه، حادثه‌ی کوچکی نیست. این حادثه، شبیه حوادث اول انقلاب است. این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته شود.
قطب نما 259 / جنگ ربات ها علیه ایران
مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه
ربات ها در فضای مجازی در روز صدها میلیون هشتگ علیه ایران تولید می کنند، برخی از اغتشاشگران هم مانند ربات هایی دستورات اشخاصی چون جورج سورس، جین شارپ و صدها برانداز دیگر را در صحنه واقعی کپی می کردند به خیال آنکه نظام و کشور هم مانند بازی های رایانه ای سقوط کند و آنها پیروز می شوند.
قطب نما 258 / موج مرده فراخوان‌ها
مجموعه نماهنگ های معاونت سیاسی سپاه
آخرين تلاش‌هاي فراخواني، را مي‌توان در نيمه آذرماه مشاهده نمود که با دل بستن به روزدانشجو که همواره روز پرهيجاني در دانشگاه بوده است، دنبال شد! ضدانقلاب که توانسته بود در مهرماه، سخيف‌ترين نمايش دانشجويي را براي چندروزي به نمايش بگذارد، اميد داشت که 14 و 15 و 16 آذر را به فرصتي براي احياء "موج مرده فراخوان‌ها" بدل سازد! اما افتضاح فراخوان آذرماه، کار را براي براندازان تمام کرد! چهره واقعي براندازان که ايران را چندپاره مي‌خواهند آشکار شده بود و ديگر هيچ کس حاضر به همراهي با آنان حتي در دانشگاه هم نبود! روز دانشجو روز پايان فراخوان‌ها بود!
قطب نما 257 / یادگار 16 آذر
مجموعه نماهنگ های معاونت سیاسی سپاه
تنها چهار ماه پس از کودتای آمریکایی 28 مرداد 1332 علیه دولت مردمی مصدق ریچارد نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا به ایران سفر می کند. دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به این سفر در روزهای 15 و 16 آذر دست به اعتراض و تظاهرات می زنند. در پی این اعتراضات ضد آمریکایی سه نفر از دانشجویان به شهادت می رسند.
فانوس 39 / برخی از سلبریتی ها در فضای مجازی با دشمن همراهی می کنند، راهکار چیست؟
رهبر انقلاب: «کسانی هستند که با دشمن هم‌صدایی میکنند؛ [البتّه]نه اینکه عمداً؛ بعضی‌ها نمیفهمند، غافلند. انسان میبیند، می‌شناسد افرادی را که در فضای مجازی یک چیز‌هایی میگویند، در روزنامه‌ها مینویسند؛ معاند نیستند، [لکن]بد میفهمند؛ این‌ها را باید ارشاد کرد. بهترین کسانی که میتوانند ارشاد کنند، خود شما جوان‌ها هستید؛ برایشان بنویسید، بگویید، پیام بدهید، تفهیم کنید، استدلال کنید در اجتماعاتتان.» ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
قطب نما 256 / امیدآفرینی؛ شاخص ایران دوستی
مجموعه نماهنگ های معاونت سیاسی سپاه
سال‌های جنگ بود و صدام بالاخره توانسته بود رد موشک‌های ایرانی را بزند. با رایزنی‌هایی که با مسئولان وقت لیبیایی داشت، توانست رأی آنها را عوض کند تا لیبی کمک به ایران را برای شلیک موشک‌ به‌سمت عراق متوقف کند. همین هم شد که سرگرد سلیمان، فرمانده تیم لیبیایی که راهی ایران شده بود از ادامه همکاری سر باز زد. صدام به خیال خام خود میخواست امید ایرانی ها را نا امید کند.
قطب نما 255 / بدهکاران انقلاب
مجموعه نماهنگ های معاونت سیاسی سپاه
در یکی از اردوگاه های اسرا سرهنگ جلاد بعثی که نمی تواند از بسیجیان دستگیر شده اطلاعات بگیرد به آنها میگوید «خب، حالا به خمینی فحش بدهید تا من بشنوم و لذت ببرم» یکی از آنها بلند شد و به صورت سرهنگ تف می اندازد. سرهنگ بسیار عصبانی شد و آنها را به شهادت رساند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین