باید با عشق به امام حسین علیه‌السلام عزاداری امسال را به طریقی که مدنظر مقام معظم رهبری است، برگزار کنیم و از لحاظ عقلی نیز تمامی پروتکل‌های بهداشتی را در عزاداری‌ها به‌دقت رعایت کنیم تا به یزیدیان زمانه ثابت کنیم شیعیان حسین‌بن‌علی علیه‌السلام عاشقانی عاقل هستند.
او یک سیاستمدار بود!
شنیده شده فرزند عبدالله با نفی خدایان ما خدای دیگری را تبلیغ می‌کند... و این‌گونه بود که قصه استکبارستیزی اسلام، طواغیت حجاز را برآشفت.
کرونا، تیری بر قلب نئولیبرالیسم و دهکده‌ی جهانی
در اروپا موانع مرزی دوباره بازگشته و کشورها و دولت‌های اروپایی به طور مستقل به مقابله با چالش کرونا برخاسته‌اند، طوری‌که در اروپا دیگر اتحادی برای مقابله با کرونا به چشم نمی خورد.
انتظارات جامعه از نمایندگان مجلس یازدهم
قانونگذاری برای مبارزه قاطع با فساد، ایجاد شفافیت آرا و گسترش عدالت در جامعه و به عبارت دیگر، پرداختن به اولویتهای ضروری و فوری در ردیف خواسته هایی قرار دارد که طی سالیان گذشته همواره مورد تأکید مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامت برکاته) قرار داشته است.
شهادت مظلومانه و در عین حال وحدت آفرین
بی‌شک این وحدت و فریاد یکپارچه مردم عراق و ایران و بلکه جهان برای انتقام سخت، از این پس با قدرت و شدت بیشتری خواب آرام را از استکبار و به ویژه سردمداران حکومت آمریکا خواهد گرفت و زمینه فروپاشی این دولت شرور و سایر همپالگی‌هایش را با سرعت بیشتر فراهم خواهد نمود.
در انتخابات تکلیف گرا باشیم نه مصلحت اندیش
سرنوشت هیچ قومی تغییر نخواهد کرد، مگر این‌که خود مردم برای اصلاح رفتارشان اراده کنند، بهبود شرایط کشور و جامعه در ابعاد مختلف، مستلزم تکلیف‌گرایی و تجدیدنظر در نحوه گزینش کاندیدا‌ها در موضوعات مختلف و انتخاب افراد شایسته و واجد شرایط است.
چند نکته قابل تأمل در مورد راهپیمایی اربعین
عظمت این مراسم چیزی نیست که از چشم ملت‌ها و لنز دوربین‌های خبری پنهان بماند و لذا همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، راهپیمایی اربعین می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد تمدن نوین اسلامی باشد.
نتیجه معکوس سیاست های امریکا؛ این بار در دریای عمان
به زعم آمریکایی‌ها، انتخاب دو شکست خورده جنگ جهانی دوم برای میانجیگری، دو پیام داشت، اول این‌که حتی کشور‌های قدرتمندی مانند؛ آلمان و ژاپن نیز سرانجام مجبور شدند در برابر یانکی‌ها تسلیم شوند و پیام دیگر این‌که اگر با ما همراه شوید، مانند آن‌ها پیشرفت خواهید کرد.
دوباره در دام گرانی‌ها و کمبود‌های ساختگی گرفتار نشویم!
می‌گویند می‌خواهیم با آزادسازی قیمت‌ها، رونق اقتصادی ایجاد و از قاچاق کالا جلوگیری کنیم، اما مگر می‌شود بدون فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و فرهنگ‌سازی کافی دست به چنین اقدامی زد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین