صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷  ، 
شناسه خبر : ۲۸۶۷۷۸
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: اطلاعات زیادی از لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌های نظامیان آمریکایی استخراج کردیم.
دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و 4 تن از فرماندهان این نیرو که چندی پیش 2 شناور نیروی دریایی ارتش آمریکا را در آب‌های خلیج فارس به‌علت ورود به آب‌های سرزمین کشورمان متوقف کرده بودند، از سوی رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز تقدیر شدند.

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امروز سالروز ورود مردی الهی است که مصداق این حدیث قدسی خداوند است که می‌فرماید «بنده من را اطاعت کن تا مثل خودم قرار و قدرت تغییر و کن فیکون به تو بدهم». حضرت امام(ره) یکی از مصداق‌های عینی این حدیث شریف قدسی است، نفس قدسی امام خمینی(ره) از سال 42 اثری برای جوانان ایران اسلامی داشت که به همین دلیل انقلاب اسلامی به وجود آمد و به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: همه اتفاقاتی که در طول 37 سال گذشته توسط دشمنان انقلاب رقم خورده، با وجود همان نفس قدسی، بی‌اثر و خنثی شده و جوانان انقلاب توانسته‌اند پاسداری از انقلاب اسلامی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهند، در این راه تعداد بسیای از جوانان شهید شده‌اند و این روند پایان‌پذیر نیست و امیدوارم به‌لطف خداوند متعال و به‌برکت امام(ره) و مقام معظم رهبری این روند ادامه یابد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: روزها و سال‌های اخیر شاهد جوانان و پاسدارانی هستیم که به نقاط مختلف برای دفاع از ایران و اسلام می‌روند تا برای همه دنیا مسلم شود که در ایران پاسدارانی وجود دارد که اجازه نمی‌دهند به انقلاب اسلامی و اسلام خللی وارد شود.

سردار فدوی با اشاره به جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب‌های خلیج فارس، خاطرنشان کرد: دستگیری سربازان آمریکایی وظیفه ما بوده و هست و سال‌های طولانی این وظیفه را انجام داده‌ایم. این دستگیری، چهارمین دستگیری نظامیان آمریکایی‌ و انگلیسی‌ در آب‌های کشورمان محسوب می‌شود، در واقع این افتخار برای ایران وجود دارد که بتواند بدون هیچ نگرانی اعمال قدرت کند.

"خداوند متعال در حساس‌ترین زمان که شیطان بزرگ سعی داشت با آغاز برنامه برجام حقارت‌هایی را برای ملت ایران ایجاد کند، همه نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد؛ از صفر تا صد این برنامه خدایی بود، چرا که بشر نمی‌تواند تمامی یک برنامه را طوری طراحی کند که بدون ضرر و زیان به انجام برسد. جزیره فارسی یک جزیره بسیار کوچک است که پاسداران سال‌هاست در این جزیره مستقر هستند و آمادگی کامل برای مقابله با دشمن را دارند، به‌محض اینکه نظامیان آمریکایی وارد آب‌های ایران شدند، به‌سراغ‌شان رفته دستگیرشان کردیم، در حالی که آنها قصد داشتند به‌سمت جزیره عربی بروند، اما موتور قایق‌شان خراب شده و جریان آب آنها را چند صد متر وارد آب‌های ایران می‌کند".

وی یادآور شد: از این جریان دستگیری چندین ساعت فیلم وجود دارد که این فیلم‌ها می‌تواند حقارت‌های بسیاری برای آمریکا به‌دنبال داشته باشد. در واقع اگر مسئولان آمریکایی می‌گویند ما از "دست بر سر گذاشتن" سربازان‌مان ناراحت و خجالت‌زده هستیم باید بگویم اگر مابقی فیلم‌ها را ببینند این سرافکندگی صد برابر خواهد شد، هرچند ما به‌دنبال ایجاد حقارت برای دولت و ملتی نیستیم، اما اگر آنها بخواهند ایران را تحقیر کنند و خباثت کنند، فیلم‌ها را نمایش داده و موجبات خجالت‌زدگی و تحقیر بیشتر آنها را فراهم خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: اطلاعات زیادی از لپ‌تاپ‌ها و موبایل‌های آنها استخراج کردیم و متناسب با تصمیمی که گرفته می‌شود، قابل ارائه هستند، در واقع اگر توانمندی افراد به قدرت بی‌انتهای خداوند متصل شود، هیچ قدرتی در برابرش معنا و مفهوم نخواهد داشت. پاسداران انقلاب اسلامی این موضوع را باور دارند و حتی اگر شهید شوند، به‌دنبال این حقایق هستند و باید بگویم دشمنی پاسداران انقلاب اسلامی با آمریکاست، چرا که آمریکا سرمنشأ همه دشمنان ایران است.

سردار فدوی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همچون آمریکا و صهیونیست‌ها و کشورهای منطقه و حتی برخی در داخل کشور به‌دنبال آن هستند که دشمنی شیطان بزرگ آمریکا را با انقلاب اسلامی نفی کنند و آن را با کشور سخیف و کوچکی همچون عربستان جایگزین کنند که این کار نباید صورت بگیرد.

وی در پایان اظهار داشت: هیچ نوع دشمنی با انقلاب اسلامی که منشأ آن آمریکایی‌ها نباشد، وجود ندارد، همه گروه‌هایی که امروزه درست شده و به جان مردم مسلمان منطقه افتاده است، همچنین ضدانقلاب‌ها را آمریکا گسترش می‌داد و در جنگ تحمیلی نیز این کشور نقش داشت و پشت سر کشورهای منطقه که امروزه با ایران دشمنی دارند نیز آمریکا وجود دارد. باید بسیار مراقب بود، چراکه جایگزینی شیطان بزرگ آمریکا با شیطان‌های کوچکی که به حساب نمی‌آیند یک انحراف بسیار استراتژیک است و باید از آن جلوگیری شود، بدون شک نمایندگان مجلس نیز در این زمینه نقش بسیار مهمی دارند.
منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات