خراسان رضوی >>  عمومی >> اخبار ویژه
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷  ، 
شناسه خبر : ۳۱۳۸۱۷
فرمانده قرارگاه عمار:
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی‌های خود اطلاعاتی را به جهانیان لو می‌دهد که با کلی هزینه و سرمایه گذاری نمی‌توان به دست‌ آورد.
به گزارش خبرنگار  بصیرت از خراسان رضوی؛ حجت الاسلام مهدی طائب در مراسم عزاداری شب شهادت حضرت زهرا (س) که در محل مسجد جامع سبزوار برگزار شد، گفت: مهم‌ترین راه مقابله با نقاق شناخت کامل امام خمینی (ره) است و همه ما برای جلوگیری‌از هرگونه نفاقی به شناخت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی برسیم.

وی افزود: جنگ صفین به دلیل بی بصیرتی و عدم مقاومت از دست‌ رفت و یاران حضرت علی (ع) شکست خوردند و با الگو برداری از دلایل حضرت یاران حضرت (ع) باید بصیرت و شناخت کامل داشته‌ باشیم.

فرمانده قرارگاه راهبردی‌ عمار با اشاره به اهداف شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، تصریح کرد: انقلاب اسلامی مقدمه سازی برای ظهور امام زمان (عج)‌است و‌ بستر‌های ظهور امام زمان (عج) در جامعه فراهم شود یعنی نقطه‌ای که امام زمان (عج) می‌آید، باید امن‌ شود.

طائب ادامه داد: باید منطقه و جهان را برای حضور امام زمان (عج) امن شود چرا که دشمنان در گذشته می‌خواستند امام زمان (عج) را به شهادت برسانند.

وی با بیان اینکه در اسلام شمیر برای دفاع است و اگر هیچ گونه هجوم و حمله‌ای نباشد، شمشیر دیگر کاربردی ندارد، گفت: امام زمان (عج) زمانی ظهور می‌کند که تمامی سلاح‌های علیه او از بکار بیفتد و با تلاش مسلمانان جهان باید این موضوع محقق شود.

فرمانده قرارگاه راهبردی‌ عمار افزود: مسلمانان همیشه ثابت کرده اند که با حجت الهی می‌توانیم سلاح‌های علیه امام زمان (عج) را از کار بیندازیم.

طائب با بیان اینکه خط قرمز دنیا سوال از رژیم صهیونیستی است و متأسفانه هر غلطی که علیه مسلمانان انجام دهد، مصون‌ است، ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی تاکنون رژیم صهیونیستی به اهداف خود در جهان نرسیده، چرا که ایران اسلامی سلاح رژیم صهیونیستی را از کار انداخته است.

وی بیان کرد: برای رسیدن به شرایط ظهور امام زمان (عج) باید رژیم‌صهیونیستی از بین برود و همچنین ارتباط میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای اسلام خطرناک است.

فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اهداف کشور‌های غربی طی ۴۰ سال اخیر برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی‌های خود اطلاعاتی را به جهانیان لو می‌دهد که با کلی هزینه و سرمایه گذاری نمی‌توان به دست‌ آورد.

طائب گفت: بر اساس گفته‌های رئیس جمهور آمریکا، ایران اسلامی می‌توانست در کمتر از ۱۲ دقیقه خاور میانه را بگیرد و از زمانی که ایران در شرایط تحریم قرار گرفته، درگیر کف خیابان‌ها شده‌ است.

وی ادامه داد: مقصود ترامپ از خاورمیانه رژیم صهیونیستی است چراکه از ایران اسلامی با رژیم صهیونیستی درگیر شود، در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانیم رژیم صهیونیستی را بگیریم.

فرمانده قرارگاه راهبردی‌ عمار با بیان اینکه ترامپ رژیم صهیونیستی را به خاورمیانه تشبیه می‌کند، افزود: همچنین ترامپ در سخنرانی‌های خود اعلام کرده که از ایران بازی‌ خورده و با برجام به دنبال تغییر ایران رفتار در سطح بوده‌ است.

طائب در خصوص خروج آمریکا از برجام، بیان کرد: مقام معظم رهبری چندین بار به مسئولان ما اعلام کرده‌ بود که به غرب اعتمادی ندارم، ولی متأسفانه مذاکره کنندگان به فرمایشات رهبری توجهی نکردند و اکنون مذاکره کنندگان ما نتیجه فرمایشات رهبری رسیده‌اند که دیر‌ است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات