هرمزگان >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴  ، 
شناسه خبر : ۳۱۳۹۳۰
امام جمعه بندر عباس در جلسه شورای اداری:
آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی عصر دیروز در جلسه شورای اداری استان هرمزگان با انتقاد از وضعیت نامناسب معیشتی مردم اظهار داشت: مردم از انقلاب خود راضی هستند در ۲۲ بهمن این موضوع و عشق به رهبری را نشان دادند و باید برای سفره آنها فکر شود.

‎وی افزود: احداث پروژه‌های مختلف بر دو قسم است، بخشی که کمک کار صنعت و دولت است از جمله پالایشگاه باید باشد اما پروژه‌های نظیر ساخت جاده‌ای که از قبل مناسب است این‌ها مشکل سفره مردم را حل نمی‌کند و اولویت با معاش ملت است.

‎نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: عمده مشکلات مردم که با تبلیغات دشمن در حال تبدیل به نارضایتی عمومی است مربوط به سفره آنهاست که باید حل کنید، قیمت گوشت و سایر اقلام بالاست و با این قیمت‌ها مردم باید گوشت را در خواب ببینند.

‎آیت الله نعیم آبادی ادامه داد: کشاورزان ما مشکل دارند باید رسیدگی شود بانک‌ها رعایت کنند و در شرایطی که کشاورز در سختی است اقدام بانک فلج‌کننده است.

وی در واکنش به تذکر استاندار نسبت به رعایت وقت معین شده، اظهار داشت: بنده اصلاً نمی‌خواستم صحبت کنم اما تعارفات برای مردم نان نمی‌شود، مشکل مردم را حل کنید آقای عزیز، مردم نان ندارند.

‎نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در پایان گفت: آقای رئیس جمهور یک علی برکت الله هم برای حل مشکل سفره مردم بگویید، ان‌شالله مشکل حل بشود علی برکت الله!

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات