صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶  ، 
شناسه خبر : ۳۱۶۳۲۷
رژیم صهیونیستی از یک کودک سه ساله فلسطینی هم نگذشت و وی را به اتهام پرتاب سنگ برای بازجویی فراخواند.

پلیس اسرائیل کودک 3 ساله فلسطینی را احضار کرد!در سرزمین‌های ‌اشغالی اتفاقاتی می‌افتد که تنها در این سرزمین روی می‌دهد. رژیم صهیونیستی با کشتار کودکان فلسطینی به همراه عربستان اخیرا در صدر لیست کودک‌کشی قرار گرفت اما جنایت‌های این رژیم را پایانی نیست. در این مسیر حتی کودکان چند ساله نیز توسط صهیونیست‌ها زندانی و بازداشت می‌شوند. در همین راستا، رژیم صهیونیستی «محمد ربیع علیان» کودک سه ساله از شهر «عیسویه» قدس را به اتهام پرتاب سنگ به سمت خودروهای گشتی صهیونیستی برای بازجویی فراخواند!
به گزارش فارس، نظامیان رژیم صهیونیستی با حضور در محل زندگی محمد، برگه احضاریه را به خانواده وی تحویل دادند. کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی این اقدام را محکوم کرده است. «قدری ابوبکر» رئیس‌کمیته مذکور در این رابطه گفته، رژیم صهیونیستی مرتکب جنایات علنی در حق کودکان می‌شود و در سایه سکوت جامعه بین‌المللی، کودکان فلسطینی در معرض خطر دائمی قرار دارند...مقامات رژیم ‌اشغالگر به هدف قرار‌دادن قدس و اهالی آن طی سال‌های اخیر شدت داده و مشاهده می‌شود که حملات سازماندهی شده علیه کودکان قدس در جریان است؛ همچنین بازداشت اهالی قدس شدت گرفته و همه این‌ها با هدف تخریب آینده کودکان صورت می‌گیرد.
اخیرا مرکز پژوهش‌های ویژه اسرای فلسطینی هم اعلام کرد، بازداشت فلسطینی‌ها در شهرهای مختلف قدس به ویژه در سال جاری میلادی افزایش شدیدی داشته است. در شش ماه اول امسال (۲۰۱۹) ۲۶۰۰ فلسطینی در شهرها و استان‌های مختلف بازداشت شدند که یک سوم آنها مربوط به شهر قدس است و این دلیلی بر هدف قرار‌دادن اهالی قدس است تا آنها را از حمایت از مقدسات و مسجدالاقصی بازدارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات