صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰  ، 
شناسه خبر : ۳۱۶۳۳۲
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از گرفتن تولد برای فرماندار شمیرانات در یک جلسه رسمی انتقاد کرد و گفت: هرکس این کار را می‌کند، دوست فرماندار نیست.

 

انتقاد محسن هاشمی از جشن تولد فرماندار شمیرانات

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران پیش از ظهر امروز چهارشنبه در واکنش به گرفتن جشن تولد برای فرماندار شهرستان شمیرانات و اعطا نقاشی چهره وی اظهار داشت: هرکس این کار را می‌کند، دوست فرماندار نیست.

وی با بیان اینکه تاکنون در جلسه رسمی این‌چنینی رسم نبوده است، که تولد گرفته شود و عکس هدیه داده شود، تأکید کرد: خواهش می‌کنم، دیگر از این کارها نکنید، مردم ما مشکلات زیادی دارند و فشار زیادی بر دوش مردم است و ما مسؤولان را منشأ مشکلات می‌دانند، حال ما این مشکلات را گردن استکبار جهانی می‌اندازیم، اما مردم از ما کار می‌خواهند.

سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات نیز ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اتفاقات شورای اداری این شهرستان طی سخنانی اظهار کرد: امروز در جلسه‌ای که برای بررسی مشکلات حوزه شهری شهرستان شمیرانات با حضور محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران و تعدادی از اعضای هیئت‌رئیسه برگزارشده بود، بین سخنرانی‌ها اعلام کردند دخترخانمی می‌خواهد شعر بخواند.

وی گفت: من تصور می‌کردم که ابتدا ایشان به استقبال آقای مهندس هاشمی آمده‌اند اما با یک اتفاق ناگهانی روبه‌رو شده و در کمال ناباوری غافل‌گیر شدم و مشاهده کردم این دانش‌آموز که از سوی دوست و برادر عزیزم جناب آقای دکتر صادق پور به جلسه آورده شده‌اند، به این دلیل که تولد من فرداست، شعرخوانی می‌کند.

فرماندار شمیرانات افزود: خیلی غافلگیر شدم و از این دانش‌آموز و دوست و برادر عزیزم دکتر صادق پور و از همه معلمان عزیز و ارجمندی که منت بر سر من گذاشتند و این کار زیبا را انجام دادند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: اگرچه آقای هاشمی این اتفاق را مناسب جلسه ندانستند و نظرشان برای خودشان محترم است، اما این حق‌شناسی برای خودم بسیار جالب و درخور ستایش بود و امیدوارم که خدمتگزاری به مردم شمیرانات به‌عنوان یک سرمایه همیشه ذخیره عمرم باشد، من به محبت مردم افتخار می‌کنم و به آفرین و نفرین دیگران نیاز ندارم.

پیش از ظهر چهارشنبه و در مراسم شورای اداری شهرستان شمیرانات که امروز با حضور هاشمی رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، رئیس آموزش‌وپرورش این شهرستان تولد فرماندار را تبریک گفت و یک نقاشی از چهره وی را به سیاوش شهریور، فرماندار شمیرانات هدیه داد، که این اقدام موردانتقاد محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات