صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱  ، 
شناسه خبر : ۳۱۹۳۷۲
هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی واکنش‌های مختلفی نشان دادند.

اینستاگرام پست هنرمندان را حذف می‌کند/ واکنش هنرمندان به خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی

در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، بازیگران و هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون واکنش‌ها و تسلیت‌های خود را در فضاهای مجازی خود منتشر کردند.

بخشی از این پیام‌ها را در ادامه می‌خوانیم:

*بختیاری: در راه عقیده رفتن مرد می‌خواهد

بهنوش بختیاری: حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به شهادت رسیدند. شجاعت راه و سرنوشت مردان خداست، در راه عقیده رفتن مرد می‌خواهد.. چه در خیابان چه در جبهه جنگ...

حاج قاسم خجسته باد این افتخار گوارای وجودت این شهادت و شهادت.

چه سال بدی شد... کاش پرپر شدن انسان‌های نیک روزگار رو نبینیم.. فرقی ندارد. جوان‌های ما هم که رفتند، چنین داغی به دل ما گذاشتند. تسلیت و تسلیت.

*بهاره رهنما: امثال حاج قاسم‌ها نبودند، مرزهای کشورم پابرجا نبود

شفیعی: حالا این خونه بی داداش شده...

امیرحسین شفیعی: داداش بزرگه ، قدیما تو هر خونه یه داداش بزرگه بود ، جورکش ریز و درشت اهل خونه ؛ عصای دست پدر ، کمک دست مادر ، برای خواهر سنگ صبور ، بالا خواه برادر کوچیکه ، تو وقت نداری ته جیبشو می‌تکوند برای سفره خالی ، تو وقت غم و غصه مرحمی بود برای اهل خونه .

کسی چپ به اون خونه و اهالیش نگاه می‌کرد حسابش با داداش بزرگه بود . حالا داداش بزرگه رو از پشت خنجر زدند ، یه پرچم سیاه سر در خونه آویزونه ، به پهنای صورت اشک می‌ریزه آبجی کوچیکه ، اون یکی داداشه دستش و گذاشته رو صورتش و هق هق عین زنا گریه می‌کنه ..

آره داداش بزرگه یه ملت رفته ، همون که چشم و امیدمون بود ، همون که تا صدای کسی رو سر خونمون بود با اون قد رشید تو درگاه در بود ، همون که از ترسش دزدا چهار تا محل اون‌ورتر آمد و شد می‌کردند .
حالا این خونه بی داداش شده ... به روضه خون بگید برای اهل خونه روضه عباس بخونه ...

 

*صادقی: نامردی و ترور همیشه شرم آوره

رضا صادقی: این چه شوری‌ست که در دور قمر می‌بینم، همه آفاق پر از فتنه و شر می‌بینم. نامردی همیشه شرم آورده،‌ ترور همیشه شرم آوره. روحتون شاد مرد بزرگ، تسلیت.

صادقی در پایان پیام خود می نویسد که برای بار دوم این پست را می گذارد و متأسف است که هر بار اینستاگرام احترام را حذف می‌کند.

 

*اوتادی: جهان تسلیت

لیلا اوتادی: جهان تسلیت مرد سیاسی محبوب دل‌ها که پشت میز نبود و به جای حرف در میادین جنگ عمل  می‌کرد، پروازت مبارک. در زندگی پر افتخار شما همین بس که چهره سیاه داعش را از جهان پاک کردی. بخواب سردار خسته بودی که در پروازت هر کسی دست داشت روحش ناآرام و لعن و نفرین تمامی مردم خاورمیانه و جهان بدنبالش.

*نظام دوست: دوباره پدرم را از دست دادم

نعیمه نظام دوست: از صبح که این خبر منتشر شد آرزوم کردم که این خبر دروغ باشه، گفتم بارها از این خبرها پخش کردن که دلمون رو بلرزونن، ولی الان که دیدم عکس بزرگمرد ایران رو همه جا زدن ناخداگاه اشک ریختم، بین همه این اتفاقات تلخ،‌ همیشه وقتی از امنیت ایران حرف می‌شد، میگفتم خیالتون راحت باشه سردار سلیمانی رو داریم، بدون تنها کسی بودی بعد از پدرم،

رفتنت باعث شد فکر کنم کوه و پشتیبانمون رو از دست دادم، واقعا فکر می‌کنم دوباره پدرم رو از دست دادم دلم سوخت و سوخت و سوخت، تنها کسی بودی که فقط حرف نمی‌زدی خودت تو میدون جنگ بودی ، خودت تو دل خطر بودی تنها کسی بودی که بچه ات و خانواده‌ات رو نفرستادی اونور آب و خودت اینجا اختلاس کنی و مردم و آزار بدی، تنها کسی بود که خود اینور و اونور ننشستی فقط حرف بزنی، خودت مثل شیر می‌جنگیدی و پشت ایران و ایرانی بودی، به خاطر امنیت ایران به خاطر امنیت ما جونت رو فدا کردی.

 

نیوشا ضیغمی: چقدر تنهاتر شدیم حاج قاسم، بزرگ مرد شهادتت مبارک.

 

امین زندگانی: در بهت فرو می‌رویم از حماقت این همه احمق‌های بزرگ چه باید گفت.

 

نفیسه روشن: یادم نمیره زمان کابوس (داعش) چشم‌ها به قدرت سردار سلیمانی بود.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات