صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱  ، 
شناسه خبر : ۳۲۰۶۵۲
آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در "حال تکمیل" منتشر می‌شود:
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه تا ساعت ۲۴، واجد شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند. 
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در "حال تکمیل" منتشر می‌شود:
آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس به تفکیک استان‌ها/ نتایج نهایی شمارش آراء در تهران +جدول
نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل) 
مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه (اصولگرا)
مرند و جلفا: معصومه پاشایی (اصولگرا)
بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی(مستقل) 
هشترود و چاراویماق: سیدحمزه امینی(مستقل)
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اصلاح‌طلب)
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت، ماکو  چالدران: محمد علی‌پور 
حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) 
 حوزه میاندوآب : عیسی‌زاده (اصولگرا)
حوزه بوکان: انور حبیب‌زاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده (مستقل)
حوزه سلماس: رضازاده(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده (اصولگرا)
گرمی: ولی اسماعیلی (اصولگرا)
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز: جهانگیرزاده (اصلاح طلب)
خلخال و کوثر: سید غنی نظری(اصولگرا)
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد 
 نتایج انتخابات در استان ایلام:
***
 نتایج انتخابات در استان اصفهان:
اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) 
فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) 
فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)
خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان) 
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد (مستقل)
کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد  (ائتلاف اصول‌گرایان)
شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)  
نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان) 
مبارکه: پروین صالحی (ائتلاف اصول‌گرایان) 
نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان) 
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
لنجان: علی یوسف‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان) 
سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)
نتایج انتخابات در استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان بوشهر:
بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری (اصولگرا)
دشتستان: ابراهیم رضایی (اصولگرا)
دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی (اصولگرا)
کنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری (اصولگرا)
ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی(مستقل)
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد(اصولگرا)
رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:
اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)
لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌افزار(اصولگرا)
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا)
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا)
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
نیشابور و فیروزه: ارکانی 
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی 
کاشمر: حجت الاسلام جواد نیک بین
گناباد: صفایی
سبزوار: عنابستانی
فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه
مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند
نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:
شیروان: علی جدی (اصولگرا)
اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)
نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)
دزفول: آوایی (اصلاح طلب)
آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)
ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا) 
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد (اصولگرا) 
شوشتر: گیلانی (اصولگرا) 
اندیمشک: حسنوند (اصولگرا) 
 نتایج انتخابات در استان زنجان:
خدابنده: سید البرز حسینی  (اصولگرا)  
ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی (اصولگرا) 
ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی: مرتضی خاتمی (اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان سمنان:
سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)
دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی (اصولگرا)
شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(اصولگرا)
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)
 نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی 
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
  فرهاد شهرکی
 به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده‌اند.
نتایج انتخابات در استان فارس:
شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی
مرودشت: قبادی و رشیدی 
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
 کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
کازرون: فریدون عباسی 
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی
داراب و زرین‌دشت: عسکری
لارستان: حسین‌زاده 
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور 
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک 
 نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
علیرضا زاکانی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین، آبیک و البرز:  فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)
بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور(اصولگرا)
تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا) 
 نتایج انتخابات در استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا)، محمدمهدی زاهدی(اصولگرا)
کهنوج : منصور شکراللهی(اصولگرا)
شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)
 زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌کوهبنانی (اصولگرا)
رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)
مصطفی رضاحسینی قطب آبادی (اصلاح طلب)
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی
بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی (اصولگرا)
شهر بابک: رضا حسینی(اصلاح طلب) 
 نتایج انتخابات در استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)
 قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)
بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)
سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)
مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:
کرمانشاه:
عبدالرضا مصری (اصولگرا)
 محمد رشیدی (اصولگرا)
جهانبخش امینی (اصلاح طلب)
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری (اصولگرا)
کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی (اصولگرا)
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری (مستقل)
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی (اصلاح طلب)
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)
  نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر  (اصولگرا)
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)
 نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری 
رشت: جبار کوچکی‌نژاد، عظمتی و آقازاده 
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی
بندرانزلی: احمد دنیامالی
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر 
صومعه سرا: دلخوش 
فومن و شفت: بهروزی‌فر
 رودسر و املش: عباسی
لنگرود: لاهوتی
رودبار: چگینی 
نتایج انتخابات در استان گلستان: 
گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)
علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)
کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)
رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی(مستقل)
بروجرد و اشترینان: عباس گودرزی(اصولگرا)
سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)
خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)
 پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا)
آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا) 
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)
قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)
بابل: حسن‌نتایج
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.
 نتایج انتخابات در استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش (اصولگرا)
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی (اصولگرا)
اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری(مستقل اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)
بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری (اصولگرا)
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)
 نتایج انتخابات در استان همدان:
تویسرکان: مفتح (اصولگرا)
نهاوند: شهبازی (مستقل ) 
رزن: لطفی(اصلاح‌طلب) 
اسدآباد: کیومرث سرمدی(اصولگرا) 
کبودراهنگ: عیسی جعفری(اصولگرا)
همدان: حاج بابایی گرایش (اصولگرا)
ملایر: آزادیخواه(اصولگرا)
 نتایج انتخابات در استان یزد:
یزد و اشکذر: صالح جوکار (اصولگرا)
اردکان: محمدرضا دشتی (مستقل )
میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی (اصولگرا)
بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان (اصولگرا)
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات