صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹  ، 
شناسه خبر : ۳۲۳۱۵۳
"من به ایشان (دکتر حسن روحانی) همین اخیراً گفتم؛ گفتم شما امروز یک دستوری به وزیر محترم میدهید،
مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در سال ۹۷ فرمودند:

"من به ایشان (دکتر حسن روحانی) همین اخیراً گفتم؛ گفتم شما امروز یک دستوری به وزیر محترم میدهید،
 
حضرت آقا از کدام خصوصیت هاشمی رفسنجانی تعریف کردند؟ فردا شب تلفن بزنید بگویید آقا چه شد، آن کار را چه کار کردی، به کجا بردی؛ یعنی دنبال‌گیری کنید. یکی از خصوصیّات مرحوم آقای (آیت الله) هاشمی -خدا رحمتش کند- این بود؛ دنبال میکرد قضایا را. شب در خانه نشسته بود، یادش می‌آمد مثلاً فلان موضوع را با وزیر صحبت کرده، از همان‌جا تلفن میکرد به آن وزیر که آقا این قضیّه چه شد.حضرت آقا از کدام خصوصیت هاشمی رفسنجانی تعریف کردند؟
 
این خیلی خوب است؛ این به وزیر انگیزه میدهد؛ این آن را وادار میکند به اینکه این کار را دنبال بکند".

گزیده‌ای از بیانات در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
در همین حال در ایام کرونایی شاهد درخشش فعالیت های دولت بودیم به گونه ای که آقای روحانی در هفته اول اردیبهشت ماه با افتخار از این اقدامات یاد کرد و گفت:«اين دولت و دستگاه اجرايي از آبان پارسال تا امروز يك روز استراحت نداشت تمام تعطيلات، جمعه، روز عيد، سيزده بدر و در تمام روزها مشغول كار بودند و هيچ روزي نشد كه در آخر وقت، آخر وقتي كه مي‌گويم يعني10 شب و 11 و 12 شب با يك دستگاه و وزارتخانه‌اي تماس بگيرم، مخصوصا وزارت بهداشت و درمان و مخصوصا وزارت كشور اينهايي كه بارشان در اين مقطع سنگين‌تر است و اينها سر كار نباشند و در دفتر كارشان نباشند.»
موفقیت های ایران در ۱۰۰ روز اول مقابله با کرونا ناشی از این مجاهدتها و همراهی مردم و نهادهای انقلابی است.
اگر چنین همت و تلاشی نیز برای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی صورت می گرفت ،اکنون کشور در وضعیت بهتری از لحاظ رونق تولید و کاهش نرخ تورم بود. امید است که دولت در این سال آخر همین رفتارهای مورد انتظار را به انجام برساند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات