صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵  ، 
شناسه خبر : ۳۳۱۲۰۹
 رئیس مجلس شورای اسلامی ‌با اشاره به اینکه مردم ایلام در دوران دفاع مقدس سنگ‌تمام گذاشتند، گفت: در بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه‌ای به استان ایلام صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم توجه ویژه‌ای به این استان محروم در تدوین برنامه‌ها داشته باشیم.

محمدباقر قالیباف ‌صبح امرو‌ز در بدو ورود به ‌استان ایلام در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در استان شهیدپرور و ولایتمدار ایلام اظهار داشت: این عزیمت چهارمین نظارت میدانی از استان‌های کشور است.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان ایلام از جمله استان‌هایی است که شناخت دقیقی از روزهای ابتدایی جنگ از آن دارم و مردم بسیار خونگرم و زحمتکشی دارد. این مردم در دوران دفاع مقدس سنگ‌تمام گذاشتند.
وی تصریح کرد: افزون بر این مهم‌ترین جبهه‌های ایلام توسط جوانان همین استان مورد دفاع و صیانت قرار گرفت، جبهه‌هایی از جمله صالح‌آباد، گیسکه و قلاویزان مورد دفاع قرار گرفت.
بیشتر بخوانیدرئیس مجلس وارد ایلام شد/ نظارت میدانی و بازدید در دستور کار قالیباف
قالیباف: امام(ره) با تمام وجود به معجزه مردم برای تغییر شرایط اعتقاد داشت
قالیباف: دستاوردهای سازمان اکو تناسبی با ظرفیت‌های بالقوه ندارد
قالیباف یادآور شد: پس از جنگ تحمیلی این استان آن‌چنان که باید مورد توجه قرار نگرفت و ایلام امروز یکی از استان‌های محروم کشور محسوب می‌شود.
رئیس قوه مقننه کشورمان تأکید کرد: در مجلس شورای اسلامی مصمم هستیم که در برنامه هفتم توسعه این استان را در اولویت مسائل زیرساختی به‌ویژه حوزه نفت و گاز، کشاورزی و دامپروری و حمل‌ونقل قرار دهیم. البته در بودجه 1400 مجلس توجه ویژه‌ای به استان ایلام در حوزه محرومیت‌زدایی و اشتغال داشته است.
قالیباف گفت: هدف از این نظارت میدانی شنیدن مشکلات مردم و دیدن مسائل از نزدیک است، چرا که در ماه‌های پیشِ‌رو آماده تدوین برنامه هفتم توسعه می‌شویم و امیدواریم بتوانیم توجه ویژه‌ای به این استان محروم در تدوین برنامه‌ها داشته باشیم.
مصمم به برنامه‌ریزی برای تحول در استان ایلام هستیم
محمد باقر قالیباف صبح امروز در ادامه سفر خود به ایلام، با حضور در مزار شهدای این استان اظهار داشت: مصمم به برنامه‌ریزی برای تحول  در استان ایلام هستیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: استان ایلام از جمله استان‌هایی است که شناخت دقیقی از روزهای ابتدای جنگ در آن دارم و مردم بسیار خونگرم و زحمتکشی دارد.
وی با بیان این که این مردم در دوران دفاع مقدس سنگ‌تمام گذاشتند خاطرنشان کرد: پس از جنگ تحمیلی این استان آن‌چنان مورد توجه قرار نگرفت و ایلام امروز یکی از استان‌های محروم کشور محسوب می‌شود.
قالیباف یادآور شد: در مجلس شورای اسلامی مصمم هستیم که در برنامه هفتم توسعه، تحول جدی را در این استان رقم بزنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات