یک نویسنده آمریکایی در کتاب جدیدش فاش کرد، دونالد ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود مکررا اخراج دختر و داماد خود از دولتش را در نظر داشته است.
نتایج یک نظرسنجی حاکی است که بیش از نیمی از مردم آمریکا سیاست خارجی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را قبول ندارند.
پس از حمله اف‌بی‌آی به عمارت دونالد ترامپ در فلوریدا، استفاده از اصطلاح «جنگ داخلی» در توییت کاربران آمریکایی به شدت افزایش یافت.
اکنون هر گالن بنزین در قیمت بی سابقه پنج دلار نوسان می‌کند که برای دولت بایدن که آماده رقابت برای فصل انتخابات میان دوره‌ای می‌شود خبرخوبی نیست.
رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با یک رسانه صهیونیستی گفت که همچنان معتقد است کشورش باید به برجام برگردد.
وقتی ششلول بندها در آمریکا تصمیم می گیرند!
محتوای سخنان جو بایدن اشاره به این مساله دارد که اساسا اراده و توان جدی جهت ایستادگی در برابر قدرت شرکت های تسلیحاتی آمریکایی و لابی های آن ها در این کشور وجود ندارد.
بررسی اتحاد فرقه ترور با دشمنان جمهوری اسلامی ایران از دهه 60 تاکنون/ ائتلاف اهریمنان
مپئو از طرف شرکت آمریکائی انرژی (فروش گاز) و با خرج این شرکت به آلبانی رفته است. هدف از این سفر، انعقاد قرارداد با دولت آلبانی برای خرید گاز مایع از آمریکا و در نتیجه کم کردن وابستگی این کشور به گاز روسیه است
بایدن در دو راهی تقابل با کنگره و حفظ توافق هسته ای!
کلید «مورا» به قفل برجام می‌خورد؟
گسل جدی تهران و واشنگتن در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خروجش از لیست گروه‌های تروریستی موسوم به FTO سبب شده است که ما شاهد توقفی ۶۰ روزه در مذاکرات وین باشیم؛ توقفی که در صورت تداوم می‌تواند شکست رسمی مذاکرات را به دنبال داشته باشد، چنانی که دوشنبه هفته گذشته رویترز به نقل از دیپلمات‌های اروپایی این احتمال را چندان دور از ذهن نمی‌داند. از این منظر سفر انریکه مورا به تهران می‌توان آخرین تکاپو‌ها و تلاش‌های دیپلماتیک برای احیای برجام دانست.
کاهش محبوبیت دموکرات ها نتیجه بحران در اوکراین است / شکست بایدن در قمار کی یف
جوبایدن رئیس جمهور آمریکا هرگز تصور نمی کرد که وقوع جنگ اوکراین، منجر به کاهش محبوبیت وی در نزد افکار عمومی کشورش شود! برخی تحلیلگران معتقدند که یکی از اصلی ترین دلایل اقدامات تحریک آمیز واشنگتن و متحدان آن در مرز اوکراین (قبل از وقوع جنگ)، افزایش محبوبیت دولت بایدن در حوزه ی سیاست خارجی بوده است.
نقطه پایان صدراعظم / مخالفان مرکل به قدرت می رسند
.همچنین بر اساس این پیمان مشترک، پناهجویان بیشتری باید امکان آوردن اعضای خانواده خود به آلمان را داشته باشند و این روند باید تسهیل گردد.
آیا پاریس در خصوص رابطه با طالبان راست می گوید؟/ دروغهای بزرگ کاخ الیزه در افغانستان
پاریس و لندن به بهانه ایجاد منطقه امن، قصد دارند نفوذ و سلطه خود را( در قالب یک ماموریت بین المللی ) تضمین کنند.
در آمریکای لاتین چه می گذرد؟/ احیای سوسیالیسم در یکقدمی کاخ سفید
بسیاری از رسانه های آمریکایی اذعان کرده اند که دیگر امیدی نسبت به بقای مهره آمریکا در برزیل وجود ندارد و او به زودی جای خود را به مخالفان سیاستهای مداخله گرایانه کاخ سفید خواهد داد.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین