دمکرات، جمهوریخواه، دیگه تمومه ماجرا !
با بررسی عملکرد کلیه رؤسای جمهور در ایالات متحده آمریکا از سال 1979 تاکنون شاهد این هستیم که کليه منتخبان ریاست جمهوری اعم از دمکرات یا جمهوریخواه در نحوه برخورد با جمهوری اسلامی ایران از هیچ دشمنی و حیله ای ابا نکرده اند
جمهوری اسلامی ایران پروتکل الحاقی را به صورت داوطلبانه و موقت بر اساس تعهد سیاسی خود ذیل برجام اجراء می‌کند، و از آنجایی که به تصویب آن نرسیده است، به هیچ عنوان آن را به عنوان یک تعهد حقوقی در نظر نمی‌گیرد.
پیامدهای شلیک ایران به گلوبال هاوک آمریکایی
اهمیت این رخداد از نگاه کارشناسان و تحلیل‌گران به آن میزان بود که یکی از آنان معتقد بود، تاریخ منطقه را باید به قبل و بعد از سقوط این هواپیما تقسیم کرد. چنین گزاره‌ای اشاره به اهمیت و همچنین پیامدهای سنگین این رخداد داشت
دشمن غدّار حیله گر فقط زبان قدرت را میفهمد و هرگاه از این موضع با او سخن گفته شود میتوان به پیروزی‌های پیاپی امیدوارص بود و هرگاه از موضوع نرمش و انفعال وارد شویم گستاخ تر خواهد شد
چه کسی ایده صادرات بنزین ونزوئلا را مطرح کرد؟
چرا روحانی حاضر به سرمایه گذاری در ونزوئلا نبود؟
با چه تهدیدی ایران یکی کشتی را برگرداند و عاقبت آن چه شد؟!
خیلی زود با همتای خود تماس گرفتم و گفتم که این امر می‌تواند باعث یک رویارویی جدی شود و ما آن را تحمل نمی‌کنیم. وی نیز در مدت‌زمانی بسیار کوتاه با من تماس گرفت و گفت قرار نیست این محموله به زمین برسد یا از آب‌های بین‌المللی خارج شود و بعد راهی کشور خودشان شد.»
هشت ضلعی تصمیم آلمان علیه حزب الله+تصاویر
چرایی و ابعاد تروریستی نامیدن حزب الله لبنان از سوی برلین
برلین از اصلی ترین تامین کنندگان سلاح ائتلاف سعودی در این جنایت گسترده علیه مردم مظلوم و بی دفاع یمن است. در چنین وضعیتی اینکه آلمان حزب الله را تروریست بنامد شبیه آن است که گرگی، چوپان را به ظلم و ستم به گوسفندان متهم کند!
تحریم دارویی ایران و سکوت مجامع بین المللی
گرچه مقامات کاخ سفید مدعی اند که دارو، غذا و موارد بشردوستانه جملگی در تحریم های یکجانبه آمریکا مستثنی شده است، اما این ادعای پوچ با واقعیات موجود و رفتار شرکتها و کمپانی های دارویی و بهداشتی در جهان کمترین تطابقی ندارد!
نشانه‌های امید ملت ایران
ما امروز در مقطعی هستیم که می‌بینیم از یک طرف جمهوری اسلامی به یک قدرت بلامنازع در منطقه تبدیل شده و از طرفی آمریکایی‌ها در مسیر از دست دادن نفوذ خود در منطقه هستند تا جایی که در سال‌های آینده امکان حضور در این منطقه را هم نخواهند داشت.
چرا آمریکایی ها برای خرید سلاح صف کشیده اند؟+تصاویر
کرونا و افول آمریکا
نوع اسلحه های خریداری شده نشان دهنده شیوع ترس در بین مشتریان است. تقریبا هیچ علاقه ای به اسلحه شکاری وجود ندارد. در عوض، مردم به دنبال اسلحه های مرگبارتر هستند و تقاضای زیادی برای تفنگ های نیمه اتوماتیک AR-15 وجود دارد.
آیا ترامپ قربانی «ویروس خودساخته» خواهد شد؟
نگاهی به سیاستهای کرونایی کاخ سفید
در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی، ترامپ در مبارزات انتخاباتی خود، نحوه مواجهه دولت اوباما با ویروس ابولا را مورد انتقاد شدید قرار داد. از این رو دموکراتها قصد ندارند این بار و در ماجرای شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده، به راحتی از کنار ماجرا بگذرند.
چرا آمریکا حق اظهارنظر درباره انتخابات ایران را ندارد؟ به این 5 دلیل
وزارت خزانه داری و خارجه آمریکا مدعی شدند شورای نگهبان مانع انتخابات آزاد در ایران شده است. جوسازی و جنجال آمریکا علیه نظام سیاسی و انتخاباتی ایران در حالی است که به دلایل مختلف منطقی و سیاسی، دولت آمریکا و سیستم سیاسی این کشور فاقد صلاحیت لازم درباره اظهار نظر در این مورد است.
پربیننده ترین