آیا کرونا محصول مرکز «فورت دیتریکت» است؟
بررسی پیشینه و احتمال جنگ بیولوژیک
جنگ شروع شد و انگلیسی ها حاضر به تسلیم نشدند و به هیاتی که برای مذاکره آمده بود غذا، الکل، پتو و دستمال هدیه دادند. دستمال و پتوها آلوده به ویروس بودند...
وضعیت سانتریفیوژهای ایرانی چگونه است؟
آزمایش و گازدهی ماشین های زیر بحرانی IR6f شروع شده و زنجیره 20 ماشین آن راه اندازی و گازدهی شده است.صالحی گفت:اکنون ما 8 هزار و 660 سو در اختیار داریم و تولید اورانیوم که قبل از گام سوم حدود 450 گرم در روز بود به بیش از 5 هزار گرم در روز رسیده است.
واکنش جهان به اقدام آمریکا علیه سپاه چه بود؟
پایگاه آمریکایی لوبلاگ نوشت تروریستی خواندن سپاه پاسداران یکی دیگر از اقدامات خطرناک دونالد ترامپ است. او، مایک پمپئو وزیر امور خارجه و جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا بدون آنکه درکی از شرایط واقعی غرب آسیا داشته باشند، حساسیت ها و مخاطرات کنونی روابط میان تهران و واشنگتن را بیشتر کردند. با این حال کار آنها تنها یک تصمیم سیاسی و نمادین است و هیچگونه تحول چشمگیری در غرب آسیا به همراه نخواهد داشت.
10 رویداد مهم 2018؛ از قتل خاشقجی تا شورش در اروپا
سال 2018 را شاید بتوان سالی پر حادثه دانست. چرا که در این سال اتفاقات مهمی در اروپا، آمریکا و به ویژه خاورمیانه اتفاق افتاد. قتل خاشقجی، دیدار تاریخی ترامپ با رهبر کره شمالی، توافق یمن و شورش جلیقه زردها تنها بخشی از این تحولات است.
3 خسارت کلان اقتصادی معاهده پاریس برای کشور
هزینه های معاهده پاریس در گفتگو با دکتر امیرحمزه مهرابی
معاهده پاریس مثل اکثر پیمان ها بین المللی دارای محاسن و فوایدی ظاهری هستند ولی اهداف پشت پرده آنها بسیار پیچیده و به ضرر کشور های در حال توسعه است. لوایحی مثل سند 2030 و FATF و..از جمله این قرارداد های بین المللی هستند که در دوره «استعمار فرانو» نقش نیروی نظامی و رسانه ای سالهای گذشته ابرقدرتها را ایفا می کند .
جنگ هیبریدی؛ وقتی عاشق قاتلتان می شوید!
گفتگو با سیدعلی قائم مقامی درباره عملیان روانی آمریکا علیه ایران
جنگ روانی می تواند، مردم یک کشور را عاشق قاتل خود کند و دشمن مهاجم را نجات بخش خود فرض کند. هدف استراتژیک آمریکا و اقمارش در غرب و کشورهای عرب و منطقه؛ تحقق همین امر در ایران است.
شیطان چه درخواستی از نتانیاهو دارد؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(8)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. قطع بودجه آژانس بین المللی کمک به آوارگان فلسطینی از سوی آمریکا، فتنه بصره، کشتار مردم یمن و درخواست جالب شیطان از نتانیاهو از جمله موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
پرچم عربستان پس از اجرای 2030 چه تغییری می کند؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(7)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. حمایت غربی ها از جنایات پادشاهی های مرتجع خلیج فارس، حمله ترامپ به گوگل و رسوایی اخلاقی در کلیسا از جمله موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
قصابی کودکان یمن در سکوت جامعه جهانی+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(6)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. کشتار کودکان یمن در سایه سکوت جامعه جهانی، حمایت سازمان ملل از کشتار کودکان فلسطینی به دست رژیم اسرائیل و دوشیدن کشورهای عربی توسط ترامپ از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
آل سعود چگونه دست به اصلاحات می زند؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(5)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. مقاومت مردم مظلوم یمن، حمله پهپادی به رئیس جمهور ونزوئلا، تحریم ترکیه، رابطه ترامپ و عربستان و نقش مخرب آل سعود در منطقه از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
وقتی آل سعود در باب المندب به گل نشست+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(4)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. مقاومت مردم مظلوم یمن، به گل نشستن آل سعود در باب المندب، رسمی شدن آپارتاید در سرزمین های اشغالی و تهدیدات توخالی ترامپ از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
محمد بن سلمان پدرش را کجا می فرستد؟+کاریکاتور
کاریکاتورهای منطقه ای و بین المللی(3)
آنچه می بینید گلچینی از کاریکاتورهای بین المللی و منطقه ای است که در واکنش به تحولات سیاسی روز کشیده شده است. رابطه ترامپ و پوتین، آوارگان جنگهای منطقه، رسمی شدن آپارتاید در سرزمین های اشغالی و جنگ یمن از موضوعات مورد علاقه این روزهای کارتونیست هاست.
پربیننده ترین