صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳  ، 
شناسه خبر : ۳۱۴۲۵۵
یکی از سؤال‌های مردم در این روزهای بارانی و بروز سیل در برخی شهرهای کشور این است که کدام مسئولین استانی و شهری در سر کارشان حاضرند و به مردم خدمت می‌کنند.
خبرگزاری فارس نوشت: استاندار گلستان برکنار شد؛ این تیتری بود که از عزل سیدمناف هاشمی خبر می‌داد، استانداری که به گفته وزیر کشور در میان بحران سیل در گلستان به خاطر مشکلات خانوادگی به آلمان سفر کرده بود.

ساعاتی بعد اخباری در فضای مجازی پخش شد که از ۳۱ استاندار کشور ۲۰ استاندار تعطیلات نوروزی را خارج از کشور سپری می‌کنند و مناف هاشمی بد‌شانس بوده که در گلستان سیل آمده است.

حضور یا عدم حضور استانداران و شهرداران مراکز استان‌های سراسر کشور در ایام پر تلاطم نوروز 98 در قالب یک گزارش بررسی شده است:
 
کدام استاندار‌‌ان و شهر‌دار‌ان ایام نوروز خارج بودند؟
 
همه استانداران و شهرداران به جز سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان و طالب صادقیان شهردار ایلام که در مسافرت خارج از کشور به سرمی‌برد، در ایام نوروز در محل خدمتشان به مسافرین نوروزی خدمت رسانی می‌کردند. یک منبع آگاه از سفر خانوادگی صادقیان شهردار ایلام به فرانسه خبر داده است.

شهردار شیراز نیز تا قبل سیل سهمگین این شهر در تهران به سر می‌برد که به گفته دادستان شیراز روز حادثه با وی تماس گرفته شده و تا عصر روز پنجم فروردین در محل حادثه حاضر می‌شود. شهردار بیرجند نیز از روز‌های آغازین سال نو در مرخصی است.

گرچه این دو شهردار در داخل کشور به مرخصی رفته‌اند، اما به خاطر حجم بالای مسافر در ایام نوروز علی‌الخصوص برای شهر توریست پذیری مانند شیراز حضور شهردار در شهر ضروری به نظر می‌رسید.

در این میان استاندار‌ها، فرمانداران و شهرداران بسیاری نیز در آغازین روز‌های سال ۹۸ خود در دل حوادث، علی‌الخصوص در سیل روز‌های اخیر استان‌های شمالی، غربی و جنوبی حضور فعال داشتند و چه بسیار مدیرانی که خود چکمه‌پوش و در زیر باران روز‌های سخت استانشان را سپری می‌کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات