صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷  ، 
شناسه خبر : ۳۲۱۳۹۵
کاربر عربستانی مشهور در توییتر فاش کرد، ولیعهد سعودی به فکر سوء استفاده از وضعیت به وجود آمده در عربستان در پی شیوع ویروس کرونا برای رسیدن به تخت پادشاهی است.
ولیعهد سعودی در فکر سوءاستفاده از بحران کرونا برای تصاحب تاج و تخت
 
مجتهد، فعال توییتری و افشاکننده اسرار آل سعود فاش کرد، فردی با نام اختصاری "س. ق" به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان پیشنهاد داده است که از بحران ایجاد شده در پی شیوع ویروس کرونا و اعمال مقررات منع آمد و شد و حضور نیرو‌های گارد پادشاهی در خیابان‌ها استفاده کند.

این فرد پیشنهاد داده است تا بن سلمان اطلاعیه‌ای را از طرف سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان منتشر کرده و در آن اعلام کند که پادشاه به توصیه پزشکان، اداره کشور را در دوره بحران کرونا به بن سلمان واگذار کرده است.

مجتهد در ادامه نوشت: فرد مذکور همچنین به بن سلمان پیشنهاد داده است که پس از این اقدام و گذشت چند هفته، اطلاعیه دیگری را از طرف ملک سلمان منتشر کند و در آن اعلام کند که پدرش از پادشاهی عربستان کناره‌گیری کرده و ولیعهدش را به عنوان جانشین خود انتخاب کرده است.

این خبر پس از آن منتشر شد که خبرگزاری واس گزارش داد، پادشاه عربستان در دستوری به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا در این کشور مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات