صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲  ، 
شناسه خبر : ۳۲۱۹۹۳
با نصف شدن قیمت نفت از آغاز سال جدید میلادی علی رغم تلاش ها برای کاهش تولید به منظور مقابله با فزونی عرضه، تعداد دکل های فعال نفتی آمریکا، شاهد شدیدترین کاهش از فوریه 2015 تاکنون بوده است.
بر اساس گزارش بیکر هیوز، بزرگ ترین شرکت خدمات نفتی آمریکا، حفاران آمریکا در هفته منتهی به 17 آوریل 66 دکل نفتی را خاموش کردند و تعداد دکل های فعال نفتی این کشور به 438 دکل، کمترین میزان از اکتبر 2016 رسید.
شمارش تعداد دکل های فعال نفتی، شاخص اولیه تعیین میزان تولیدات نفت آتی است و نسبت به هفته مشابه در سال گذشته 47 درصد کاهش یافته است. تعداد دکل های فعال نفتی آمریکا در آن زمان 825 دکل بوده است.
بیش از نیمی از تمامی دکل های نفتی آمریکا در حوزه پرمیان در غرب تگزاس و شرق نیومکزیکو قرار دارد که واحدهای فعال در هفته منتهی به 17 آوریل 33 مورد کاهش یافت و به 283 دکل رسید که کمترین میزان از ژانویه 2017 به شمار می رود.
تحلیلگران بانک ریموند جیمز پیش بینی کرده اند که مجموع دکل های فعال نفت و گاز آمریکا از حدود 800 دکل در پایان سال 2019 به رکورد حدود 400 دکل در نیمه امسال کاهش یابد و تا پایان سال 2020 به حدود 200 دکل افت کند. این بانک سرمایه گذاری همچنین پیش بینی کرد تعداد دکل های آمریکا در سال 2021 به طور متوسط به 225 دکل فعال برسد.
در عین حال، تعداد دکل های گازی فعال آمریکا نیز به 89 دکل کاهش یافته که کمترین تعداد از سپتامبر 2016 به شمار می رود.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
علی اصغر حبیبیان
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
0
0
باسلام.به شترامپ نفهم تفهیم کنید طبق وعدۀ الهی:هر آسیبی برسانی عین همان آسیب دچار خواهی شد!! آل عمران/آیۀ 150
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات