صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱  ، 
شناسه خبر : ۳۲۷۷۹۱
ابطحی:
محمدعلی ابطحی گفت: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند برای انتخابات 1400 کاندیدای اجاره‌ای معرفی کنند، و به دنبال آن می‌گردند که یک اصلاح‌طلب واقعی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود.

محمدعلی ابطحی، رئیس دفتر رئیس جمهور در دولت اصلاحات در مصاحبه با آرمان ملی گفت: اصلاح‌طلبی یک جریان و تفکری است که موافق با براندازی و قهر کردن با انتخابات نیست و این جریان درصدد آن است که با برنامه‌ریزی و تلاش نظام را از درون اصلاح کند و اساسا مخالف دخالت کردن خارجی‌ها در داخل کشور است.

وی افزود: در بسیاری از مشکلات کشور حتی اصلاح‌طلبان هم از شرایط کشور نا امید شده‌اند و احساس کرده‌اند که شرایط کشور قابل تغییر نیست. باید به این نکته توجه داشته باشیم که هر اصلاح‌طلبی که از مسیر اصلاح کشور فاصله بگیرد، آیا واقعا اصلاح‌طلب است؟

ابطحی در ادامه گفت: بسیار طبیعی به نظر می‌آید که جناح اصلاح‌طلب با توجه به سابقه و فعالیت‌های گسترده‌ای که در کشور داشته‌اند، در انتخابات ریاست جمهوری 1400 هم فعال باشند، اما فعالیت اصلاح‌طلبان در انتخابات بستگی به طرف مقابل هم دارد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در دولت اصلاحات در پایان تصریح کرد: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند برای انتخابات 1400 کاندیدای اجاره‌ای معرفی کنند، و به دنبال آن می‌گردند که یک اصلاح‌طلب واقعی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود و همه دوستان اصلاح‌طلب شبانه‌روز برای یک رسیدن به یک کاندیدای واحد در حال تلاش هستند. مردم باید بدانند که با شرکت نکردن در انتخابات مشکلات کشور حل نمی‌شود.

 

منبع: فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات