سیاسی >>  دولت >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳  ، 
شناسه خبر : ۳۴۲۱۵۸

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز در جمع مردم رباط‌کریم با تسلیت سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و اشاره به جایگاه عظیم حضرت زهرا (سلام الله علیها) اظهار داشت: شناخت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) یک الگو و سرمایه است.

رئیسی: مردم ایران با شعار "آزادی" گول نمی‌خورند‌؛ شما زندگی را از "آرتین" گرفتید

وی با تبیین گوشه‌ای از فضائل حضرت زهرا ( سلام الله علیها) افزود: ‌آشنایی با مکتب حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) نیاز و الزام است تا بانوان بتوانند راه صحیح تعالی را پیدا کنند.

رئیس جمهور با بیان اینکه حضور در کنار مردم متدین و با بصیرت شهرستان رباط کریم در ایام شهادت حضرت فاطمه (س) برای من و همکاران توفیق بزرگی است و از حضور مردم و مسئولان در این مراسم قدردانی می نمایم، تصریح کرد: ‌ فاطمه (س) به ما درس چگونه زیستن می‌دهد تا چگونه زیستن را بیاموزیم و دشمنان را بشناسیم که در پی ایجاد تفرقه در کشور هستند و قصد دارند اعتقادات جوانان ما را دگرگون کنند و جلوی رشد و پیشرفت جامعه ما را بگیرند.

رئیسی با بیان اینکه مردم باید توطئه‌های دشمنان را بشناسند، تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند در جامعه انحراف ایجاد کنند و دانشجو و دانش‌آموز را از درس د‌ور کنند و تولید و تولید‌کننده را با اخلال ایجاد کنند.باید شعارهای دشمن را بشناسیم و دوست و دشمن را شناسایی کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران در اغتشاشات اخیر دشمن را ناکام گذاشت، ادامه داد: مردم ایران با حضرت فاطمه انس دارند و شعار آزادی دشمنان گول نمی‌خورند‌ چرا مردم ایران آزادی را در سال 57 به دست آوردند و هیچ وقت این آزادی را از دست نخواهند داد. ‌مردم ایران استکبار جهانی را می‌شناسد و می‌داند حضور شما در هرنقطه از جهان سلب کننده زندگی مردم است

وی خطاب به شمنان گفت: شما زندگی را از آرتین گرفتید، شما زندگی را از مردم افغانستان و سایر کشورهای منطقه گرفته‌اید. شما با شعار زندگی، مردم برخی کشورهای منطقه را با اخلال مواجه کرده‌اید.

وی با بیان اینکه دشمن موفقیت مردم ایران را نمی خواهد، تصریح کرد: دشمنان به دنبال منافع خود هستند و مردم ایران هیچ گاه اجازه نخواهند داد که دشمنان "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" را با تهدید مواجه کنند.

وی با اشاره به موفقیت های دولت سیزدهم در یک سال گذشته گفت: دشمن می‌خوا‌ستند تجارت ایران را متوقف کند اما به رشد بسیار خوبی دست یافتیم؛ دشمن میخوایست صادرات نفت ایران متوقف کند اما صادرات نفت ایران رونق گرفت و افزایش یافت و دشمنان از این موضوع عصبانی هستند و به آنها می‌گوییم عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.

 

منبع‌: بصیرت

برچسب اخبار
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پربیننده ترین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات