باید قوی شویم
نگاهی به  توصیه‌های راهبردی امام خامنه‌ای و انعکاس آن در رسانه‌های جهان
واسط هفته گذشته بود که خبر آمد خبری در راه است... اتفاقات استثنائی دو هفته گذشته می‌طلبید که رهبر حکیم انقلاب با مردم سخن بگویند. صحبت‌های امام چند محور مهم و اساسی داشت.
ما در شرایط استثنایی قرار گرفته بودیم و اوضاع عراق را دیدیم که به بی‌سامانی رسیده بود و نخست وزیر وادار به استعفا شده بود و در ایران هم بعد از جریان بنزین شرایط بدی بوجود آمده بود و تبلیغات سوء یک گسست اجتماعی بوجود آورده بود.
نمایندگانی که نامزد نشدند! +جدول
بسیاری از نمایندگان فعلی مجلس برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند اما تعدادی دیگر از شرکت در این رقابت انتخاباتی امتناع کردند.
علی نصری در یادداشتی می نویسد: این روزها ممکن است بسیاری از این عملکردها و روایت‌های «کاسبان خشم» به مذاق بخش‌های مختلفی از جامعه خشمگین ما خوش بیاید و چشم بسته به دنبال جریانی بروند که خشم‌شان را سیرآب‌تر می‌کند. اما امروز شرط اول «بلوغ سیاسی» و وظیفه تحلیلگران و نخبگان با وجدان، تلاش برای فروکاستن خشم عمومی و دعوت جامعه به پرسشگری و کنکاشگری برای یافتن حقیقت است.
ایشان با حمایت از دولت مراقبت آن از بازار را امری ضروری می‌دانند و به آن انگیزه می‌دهند تا بدون نگرانی پیش بروند. دولتی که در شش سال گذشته نه توان کنترل رکود را داشت و نه توان کنترل تورم را، اکنون باید بار سنگینی را به دوش بکشد و تنبلی و بهانه‌جویی را کنار بگذارد. رهبر معظم انقلاب با این حمایت مسئولان را به تکاپو واداشتند. دولت که بدون تدبیر کافی بنزین را گران کرده بود، حالا توان و انگیزه‌ای لازم داشت که بتواند با انرژی مضاعف به تشکیل جلسات متعدد برای بررسی ابعاد گرانی بنزین دست بزند.
واکاوی وقایع،آشوب ها و خشونت های آبان98
آمارها نشان می دهد که در صورت ادامه روند مصرف طی دو سال آینده، ایران به وارد کننده بنزین تبدیل می‌شود. برای جلوگیری از این اتفاق سه راه پیش روی دولت قرار دارد؛ اول اینکه از طریق صادرات نفت خام و دیگر کالاها و از محل صادرات نفتی و غیر نفتی، اعتبار لازم برای واردات بنزین را تأمین کند که فشار تحریم‌ها از یک طرف و کسری شدید بودجه دولت حاکی از آن است که چنین چیزی امکان پذیر نیست. راه دوم اینکه پالایشگاه جدید بسازد ...
فرش قرمز برای اصلاح طلبان
کدخدایی: «آنها که واجد شرایط قانونی نامزدی در انتخابات هستند فرش قرمز قانون برایشان پهن است، اما آنان که مشمول موانع قانونی هستند، خط قرمز قانون اجازه نمی‌دهد به خانه ملت وارد شوند.»
دلیل آزادی نزار زکا
آزادی هر جاسوسی که علیه امنیت ملی ایران اقدام کرده باشد عادی نیست حداقل درباره نزار زکا تبعه لبنانی-آمریکا که به گفته مقامات، امنیت ملی ایران را به خطر انداخته بود. زیرا اطلاعاتی را برای طرف‌های امنیتی آمریکا ارسال می‌کرد و ایران در این دست قضایا اصلا تسامحی به خرج نمی‌دهد.
طبق قانون مدیرانی که می‌خواهند برای انتخابات شرکت کنند باید از مسوولیت خود استعفا دهند که زمان استعفاهای آنها باید ۶ ماه قبل از روز ثبت‌نام مورد قبول قرار گرفته باشد یعنی ۶ ماه قبل از روز ثبت‌نام باید استعفایشان مورد قبول قرار گیرد نه اینکه تازه ۶ ماه قبل از روز ثبت‌نام استعفا دهند.
سردار سلامی نماد شاکله معنوی سپاه
تسلط راهبردی در مواجهه با دشمن در حوزه‌های سخت، نیمه‌سخت و نرم، از دیگر ویژگی‌های سردار سلامی است. تحلیل‌های راهبردی وی در سال‌های اخیر از تحولات در سطوح ملی،‌ منطقه‌ای و بین‌المللی،‌ بیانگر عمق دانش و معنویت او است. سردار سلامی با یک جهان‌بینی توحیدی و مبتنی بر معارف اسلامی، ‌پدیده‌ها، وقایع و تحولات را تحلیل و تبیین می‌کنند.
پربیننده ترین