اصلاح طلبان ،خاتمی را مسوول شکست خود می دانند
گناه ناکامی را گردن نظارت استصوابی نیندازند، ردصلاحیت‌ها مثل انتخابات قبل بود.وی گفت:خاتمی حتی رهبر طیف اصلاح طلبان اطراف خودش هم نیست،مردم که مقلد محض خاتمی نیستند.رضوی فقیه گفت:اصلاح‌طلبان برای ۱۴۰۴ هم نمی‌توانند خودشان را بازسازی کنند.
عضو هیأت‌رئیسه مجلس از ابتلای ۴ نماینده مجلس به ویروس کرونا خبر داد.
سیزدهم دی‌ماه مصادف با روز شهادت سردار سلیمانی در شورای فرهنگ عمومی به عنوان روز جهانی مقاومت نامگذاری شد که در تقویم کشور ثبت خواهد شد.
به نظر می‌رسد این همسان پنداری یا این‌همانی‌سازی یک مغلطه آشکار است. در واقع ماهیت برجام عملاً چیزی کاملاً متفاوت از مقاومتی است که هویت حاج قاسم سلیمانی بود. برجام آنطور که ویلیام برنز مذاکره‌کننده مشهور آمریکایی نیز گفته عملاً سکویی برای تشدید فشارها علیه ایران بود و هرچند به ادبیات برخی کارشناسان آبنباتی نیز در همان ابتدا شاملش بود،
باید قوی شویم
نگاهی به  توصیه‌های راهبردی امام خامنه‌ای و انعکاس آن در رسانه‌های جهان
واسط هفته گذشته بود که خبر آمد خبری در راه است... اتفاقات استثنائی دو هفته گذشته می‌طلبید که رهبر حکیم انقلاب با مردم سخن بگویند. صحبت‌های امام چند محور مهم و اساسی داشت.
ما در شرایط استثنایی قرار گرفته بودیم و اوضاع عراق را دیدیم که به بی‌سامانی رسیده بود و نخست وزیر وادار به استعفا شده بود و در ایران هم بعد از جریان بنزین شرایط بدی بوجود آمده بود و تبلیغات سوء یک گسست اجتماعی بوجود آورده بود.
نمایندگانی که نامزد نشدند! +جدول
بسیاری از نمایندگان فعلی مجلس برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند اما تعدادی دیگر از شرکت در این رقابت انتخاباتی امتناع کردند.
علی نصری در یادداشتی می نویسد: این روزها ممکن است بسیاری از این عملکردها و روایت‌های «کاسبان خشم» به مذاق بخش‌های مختلفی از جامعه خشمگین ما خوش بیاید و چشم بسته به دنبال جریانی بروند که خشم‌شان را سیرآب‌تر می‌کند. اما امروز شرط اول «بلوغ سیاسی» و وظیفه تحلیلگران و نخبگان با وجدان، تلاش برای فروکاستن خشم عمومی و دعوت جامعه به پرسشگری و کنکاشگری برای یافتن حقیقت است.
ایشان با حمایت از دولت مراقبت آن از بازار را امری ضروری می‌دانند و به آن انگیزه می‌دهند تا بدون نگرانی پیش بروند. دولتی که در شش سال گذشته نه توان کنترل رکود را داشت و نه توان کنترل تورم را، اکنون باید بار سنگینی را به دوش بکشد و تنبلی و بهانه‌جویی را کنار بگذارد. رهبر معظم انقلاب با این حمایت مسئولان را به تکاپو واداشتند. دولت که بدون تدبیر کافی بنزین را گران کرده بود، حالا توان و انگیزه‌ای لازم داشت که بتواند با انرژی مضاعف به تشکیل جلسات متعدد برای بررسی ابعاد گرانی بنزین دست بزند.
پربیننده ترین