بنای جمهوری اسلامی در قبال سران فتنه بر عفو و اغماض‌ بوده است
اقدامات سران فتنه لطمات زیادی به جمهوری اسلامی وارد کرد و تهمت ناروایی هم به جمهوری اسلامی زده شد و از همه مهمتر سران فتنه التزام عملی به قوانین هم نداشتند.
پشت صحنه جنایت در حرم مطهر رضوی!
دیروز عصر هم‌زمان با سومین روز ماه مبارک رمضان، ۳ طلبه حاضر در صحن پیامبر اعظم (ص) حرم امام هشتم (ع) با فردی که هویت آن در دست بررسی است، با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفتند. ضارب بلافاصله بازداشت و تحقیقات در این خصوص در حال انجام است. این حادثه تلخ، پیام‌ها و مراقبت‌هایی را رقم زده است که می‌توان در مواضع مسئولان نیز شاهد بود.
غربی‌ها و رسانه‌های غربی از تحولات زمان عقب هستند/ جمهوری اسلامی امروز یک قدرت تعیین کننده در منطقه و در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است
سردار یدالله جوانی
امروزه جمهوری اسلامی یک قدرت تعیین کننده در منطقه و در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است و آمریکایی‌ها در حال افول هستند.رویکرد جمهوری اسلامی این است که منطقه متعلق به ملت‌های منطقه است و ملت‌های منطقه با هم هیچ مشکلی ندارند.
الزامات تحقق شعار سال 1401
رهبر حکیم انقلاب اسلامی، در شعار سال1401 نیز بر موضوع « تولید » با دو قید جهت دهنده، تعیین کننده و سرنوشت ساز تکیه کرده و سه کلمه « تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین » را  به عنوان شعار سال 1401، اعلام کردند.
جهاد تبیین؛ عزم ملی بدون هزینه و اسراف/ دشمن به دنبال پرده افکنی بر روی حقایق است
تبیین به معنای بیان حقایق و روشنگری است؛ روشنگری و بیان حقایق قبل از آنکه دشمن دست به اقدام بزند و بخواهد حقایق را به گونه ای که دوست دارد بچرخاند و در قالب خوراک فرهنگی به خورد جامعه بدهد تا باور پذیر شود و حتی اگر حقایق هم بازگو شود دیگر تاثیری نداشته باشد.
نقش‌آفرینان جهاد عظیم روزگار
مقام معظم رهبری ضمن اشاره به اهمیت جهاد تبیین، آن را «جهاد عظیم این روزگار» دانستند و از پروردگار متعال مسألت نمودند که ما را در زمره‌ی سربازان این جهاد قرار دهد.
میزان اموال خانواده شاه در خارج از کشور؛ ۵۰ میلیون دلار پول نقد سهم‌الارث پهلوی‌‌ها
26 دی‌ماه 1357، محمدرضا پهلوی، تهران را به مقصد قاهره ترک کرد. پیش از وی برخی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی و وابستگان دربار از ایران فرار کرده بودند و این خاتمه‌ای بود بر 2500 سال سلطه سلطنت بر ایران.
پربیننده ترین