معاون وزیر اطلاعات: در سالگرد اغتشاشات عوامل دشمن با سلاح‌های جنگی دستگیر شدند
معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات در تابستان امسال و در ایام منتهی به سالگرد اغتشاشات تعدادی از عوامل دشمن را دستگیر و بمب‌هایی را نیز از آنها کشف و خنثی‌سازی کردند
نماینده سابق مجلس گفت: در خصوص اعلام لیست برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، هنوز فکری نکرده‌ایم؛ اما احتمالا فقط برای تهران، افرادی را معرفی کنیم و لیست بدهیم.
آیت‌الله صدیقی: در انتخابات خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین است
آیت‌الله کاظم صدیقی با بیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است، گفت: نظر و مشورت جامعه مدرسین یک چراغ روشن برای همه متدینین است.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در شورای ائتلاف افراد متخصص، مومن، پر تلاش و سالم را معرفی می‌کنیم تا مجلسی به وجود بیاید که برای کار دولت ریل گذاری کند و دولت را تقویت کند
بایدها و نبایدهای تبلیغات انتخاباتی
از روز سوم اسفند، موعد تبلیغات انتخاباتی نامزدهای حضور در مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود؛ بر همین اساس به ملاحظاتی می‌پردازیم که نامزدهای انتخاباتی در موعد تبلیغات باید مراعات کنند.
ستاد انتخابات کشور، اسامی داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری را اعلام کرد.
سردار غلامرضا سلیمانی: آمریکایی‌ها هنوز نان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی را می‌خورند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان که آمریکایی‌ها هنوز نان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی را می‌خورند، گفت: آمریکایی ها در جنگ جهانی دوم وقتی خواستند قدرت سخت را به رخ جهانیان بشکند پس از تسلیم شدن ژاپنی ها، هیروشیما و ناکازاکی را بمباران اتمی کردند
خاتمی: اسراف و تخریب دیگران برای رأی‌آوری در انتخابات در شأن جمهوری اسلامی نیست
خطیب نماز جمعه این هفته تهران، گفت: به کاندیداهای مورد تأیید شورای نگهبان نیز می‌گویم، یادتان باشد که شما کاندیدای جمهوری اسلامی هستید، جنس تبلیغات باید با دیگران تفاوت داشته باشد و باغ سبز دروغین نشان دادن، اسراف و تبذیر و هم‌چنین تخریب دیگران برای رأی‌آوری در شأن کاندیدای جمهوری اسلامی ایران نیست.
شناسایی شبکه جاسوسان رژیم صهیونیستی در ۲۸ کشور جهان توسط وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات از شناسایی تعداد قابل توجهی از جاسوس‌های موساد در ۲۸ کشور جهان ‌خبر داد.
بررسی سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور بررسی گزارش مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه تحقق سیاست های کلی نظام قانونگذاری تشکیل جلسه داد که برای بررسی دقیق تر به جلسات آتی موکول شد.
در مراسم گرامیداشت آغاز دهه مبارک فجر در حرم امام (ره)؛
آیت الله اراکی: امام خمینی ( ره) صفحه ای جدید در تاریخ بشر گشود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امام بزرگوار ما با احاطه ای که بر معارف اسلام و منابع دینی اسلام یعنی قرآن و سنت پیامبر (ص) داشت، صفحه ای جدید در تاریخ بشر گشود.
الهیان:
کمیسیون امنیت ملی بر نظارت به اجرای مصوبات سازمان پدافند غیرعامل جدی است
مجلس در برنامه خود دارد که دستگاه‌های مختلف را به کمیسیون امنیت دعوت کند و از وزرای محترم گزارش اقدامات در مسیر اجرایی شدن قانون پدافند غیرعامل را بخواهد
آخرین مطلب
پربیننده ترین