شرح زیارت عاشورا-۳
در جلسه هفتگی شرح زیارت عاشورای مسجد فخریه، توسط حجت الاسلام و المسلمین سید حسن محمدی طباطبایی مطرح گردید.
شرح زیارت عاشورا-۲
در جلسه هفتگی شرح زیارت عاشورای مسجد فخریه ، توسط حجت الاسلام و المسلمین سید حسن محمدی طباطبایی مطرح گردید
سفیر ویژه امام حسین‌(ع)
جناب مسلم ابن عقیل علاوه بر شایستگی شخصی خود، نه‌تن‌ها همه مواضع امام (ع) را قبول داشت بلکه با همراهی خودش از مدینه تا مکه نشان داده بود حرفی بالاتر از حرف امام (ع) نداشته و مطیع محض امام است.
اعتماد به وعده الهی، راه گذر از مشکلات
با وجود مشکلات عدیده و تحریم‌های همه جانبه‌ای که از طرف ظالمان بر ممالک اسلامی تحمیل شده، امروز شاهد جرقه‌های امید بخش این مهم (وعده نصرت اللهی) در اراضی اسلامی و استقامت و صلابت روز افزون مقاومت اسلامی در منطقه هستیم ... چنانکه رهبر فرزانه انقلاب برای سرنگونی رژیم کودک کش اسرائیل، زمان تعیین کرده و میفرمایند: اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.
مهدویت و زمینه‌سازی ظهور از دیدگاه مقام معظم رهبری
برکاتِ داشتنِ ارتباط قلبی و روحی با امام زمان (عج) که رهبر انقلاب در رهنمودهایشان تبیین فرموده‌اند، عبارتند از: عروج، رشد، پیشرفت روحی و معنوی انسان، زنده نگه داشته شدنِ امید و انتظار در دل انسان، تکامل شخصى و معنوى، جلب توجّه و لطف و محبت امام زمان (عج) و پیشرفت به سمت اهدافِ مهدوی.
اگرچه بیماری کرونا با سهولت بیشتری منتقل میشود، اما راحت تر از آنفولانزا درمان می شود، در حالی که امکان سرایت آنفولانزا کمتر و متقابلاً احتمال مداوای آن نیز کمتر است.
تفکر خلاق در سیره امیرالمومنین (ع)
تفکر خلاق داشته باشیم (۳)
تفکر جانبی، یکی از شیوه‌های رایج تفکر خلّاق است؛ که در آن، شخص خلّاق، می‌کوشد از موانع ذهنی عبور کند. به این معنا که اجازه نمی‌دهد تجربیات و خاطرات دوران کودکی در حل مسئله دخالت کنند.
«صداقت» و «سلامت» چقدر در جوامع غربی واقعیت دارد؟
امروز بسیاری از جوامع اروپایی گرفتار معضلاتی مانند؛ پولشویی، قاچاق اسلحه، قاچاق موادمخدر و حتی قاچاق انسان و ده‌ها مشکل مشابه می‌باشند و کارتل‌ها و تراست‌ها نیز با فریبکاری و حقه‌بازی، محصولات خود را به مردم تحمیل می‌کنند و در حال مکیدن خون مردم هستند.
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین