هرمزگان >>  عمومی >> اخبار ویژه
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۶  ، 
شناسه خبر : ۳۱۳۷۰۹
فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پیروزی در جنگ عقاید نیازمند توجه به اصول انقلاب است، گفت: دشمن در جنگ نرم، باورها و ایمان مردم به اسلام ناب محمدی را هدف قرار داده و به دنبال تغییر باورهاست.
به گزارش خبرگزاری فارس از رودان، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری بعد از ظهر 10بهمن در جمع بسیجیان  ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر اظهار داشت: در طول چهل سال عمر با برکت انقلاب اسلامی، شاهد برکات و دستاوردهای بسیار  بزرگ و با عظمتی بوده و هستیم.

وی افزود: چهل سال مقاومت و ایستادگی و چهل سال پی در پی شاهد پیروزی و نصرت الهی بودن، زمان کمی نیست.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دشمن به دلیل عدم شناخت جنس انقلاب اسلامی ایران، بجای موفقیت در ضربه زدن به این انقلاب، خود از انقلاب ناب محمدی ضربه خورده است.

جعفری از جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس به عنوان بزرگترین جنگ در 200 سال اخیر نام برد و گفت: پیروزی در این جنگ از معجزات الهی است، چرا که یک ملت به تنهایی در برابر همه دنیای استکبار و قدرت‌های شرق و غرب ایستاد و بدون هیچ‌گونه پشتیبانی و حمایت از کشورهای دیگر، هشت سال مقاومت کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه این مقاومت و ایستادگی باید خمیر مایه و دست مایه حرکت انقلاب اسلامی شود، افزود: دشمن در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ را بوجود آورد تا سدی در برابر پیشرفت انقلاب اسلامی باشد و به خیال خام خود، بتوانند انقلاب ناب محمدی را در نطفه خفه کنند اما ملت ایران در جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی خود را به جهان صادر کردند.

فرمانده کل سپاه بیان داشت: ظلم‌ستیزی، استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و ستم مهم‌ترین اصل پیروزی انقلاب ناب محمدی است، دفاع از مظلومین به عنوان یک اصل اسلامی- قرآنی، بسیار مهم، اساسی و تعیین‌کننده است.

جعفری ابراز داشت: حرکت امام حسین (ع) باعث احیاء و حفظ اسلام شد و اسلام این‌گونه بدست ما رسید، به فرموده امام راحل «همه چیز ما از عاشورا واز حرکت امام حسین (ع) است».

وی ادامه داد: مبارزه با کفر، جهاد کردن در راه حق و ایستادگی در مقابل ظلم و نظام استکبار که امروز جهان در واقع تحت سلطه این نظام ظالمانه و امپریالیستی آمریکا و صهیونیست جهانی است از برکات و ارزش‌های نظام مقدس و انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بعد از دفاع مقدس، دشمنان ما بیکار ننشستند و جنگ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را بر علیه کشور ایران اسلامی به راه انداختند که تاکنون همه آنها به شکست منجر شده است.

جعفری با بیان اینکه فتنه 88 یک جنگ امنیتی بود و آمریکایی‌ها برای راه اندازی این جنگ، سرمایه‌گذاری زیادی کرده بودند، گفت: دشمنان برای اینکه بتوانند جامعه اسلامی را از درون دچار اختلاف و انشقاق کنند فتنه 88 را طراحی کردند اما مردم با حضور هوشمندانه خود در حماسه نهم دی، این توطئه را به شکست کشاندند.

وی گفت: امروز ایران اسلامی در میان این همه نا امنی‌هایی که دراطراف مشاهده می‌کنیم، به یک جزیره باثبات تبدیل شده است. اما با تهدیدهای بزرگتری در عرصه فکر و اعتقاد جامعه مواجه هستیم.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: بعد از هشت سال دفاع مقدس، دشمنان، جنگ نرم را در دستور کار خود قرار دادند. جنگ نرمی که رهبر انقلاب تحت عنوان شبیه خون فرهنگی و ناتوی فرهنگی از آن یاد کردند. دشمن در جنگ نرم، باورها و ایمان مردم به اسلام ناب محمدی را هدف قرار داده و به دنبال تغییر باورهاست.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات