صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۴۳۹۱
به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در اردوگاه هجدهمین دوره رزم مقدماتی مشترک و جامعه پذیری دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش با فرماندهان، روحانیون مبلّغ و دانشجویان مستقر در این اردوگاه دیدار کرد.
فرمانده کل ارتش درجمع روحانیون و فرماندهان با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، با بیان اینکه مقام معظم رهبری نگاه ویژه‌ای به ارتش انقلابی دارد گفت: ما باید افتخار کنیم که لباس مقدس سربازی ارتش را بر تن پوشیده‌ایم و در حال خدمتگزاری هستیم.
وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمامی حوادث و طرح های مردم یاری اعم از سیل، زلزله، مقابله با ویروس منحوس کرونا و... در نوک پیکان خدمت رسانی است و این مایه مباهات است.
فرمانده کل ارتش در ادامه با بیان اینکه نظامی گری تکلیف است، افزود: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مکرر تاکید فرمودند که "نظامی گری یک شغل نیست، وقتی به دید یک شغل به ارتش نگاه کنیم، این دیدگاه الزاماتی را به همراه خواهد داشت که با ماموریت و وظایف ارتش همخوانی ندارد.
وی به تحریم های ظالمانه دشمنان اشاره کرد و افزود: اگر هر کشور دیگری به جز جمهوری اسلامی ایران بود، با چهل سال قرار گرفتن تحت تحریم و فشار، از صحنه روزگار محو می شد، ولی ما به برکت اسلام ، قرآن، دین، توسل به ائمه(ع) و برگزاری محافل حسینی(ع) در نهایت اقتدارپا برجا هستیم و با رشد روز به روز با قدرت به دنبال آرمان‌های انقلابی خود حرکت می کنیم.
در ادامه امیر سرلشکر موسوی به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش اشاره و خاطرنشان کرد: سازمان عقیدتی سیاسی که با دوراندیشی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران(ره) تشکیل شد، برای ارتش یک نعمت است و اگر این سازمان  نبود، امروزارتش جمهوری اسلامی ایران در این جایگاه قرار نداشت.
فرمانده کل ارتش گفت: امروزه جوانان نیازمند به روحانیونی هستند که با صبر و حوصله و بدون محدودیت وقت کاری، با آن ها صحبت کنند و پاسخ سوالات آن‌ها را ارائه کنند، زیرا دشمن ترفندهای نگران کننده‌ای را اجرا می کند و شبهات زیادی برای جوانان پیش آورده که بحمدالله سازمان عقیدتی سیاسی در این خصوص موفق عمل کرده و لازم است این کار وسیع تر و عمیق تر استمرار یابد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات