صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۵۴۸۳
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدای مدافع حرم خان‌طومان برای حفظ امنیت ملی و آرامش مردم ترک دیار کردند، گفت: از مردم با غیرت، با شرف، مؤمن مازندران که در این ایام کرونایی با رعایت همه ملاحظات بهداشتی شهیدان را تنها نگذاشتند و غیرتمندانه و با عشق زیر تابوت این عزیزان را گرفتند و تا عرش الهی با شکوه بدرقه کردند، قدردانی می‌کنم.
سردار سلامی: خان طومان نامی است که با استان مازندران کاملا عجیبن شده استبنا به اعلام سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در برنامه زنده «زائر» شبکه استانی مازندران با آرزوی قبولی عزاداری‌ها و عبادات مردم در ایام سوگواری عزای اهل بیت (علیهم السلام) و تبریک حلول ماه ربیع الاول، با اشاره به بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم کربلای خان طومان گفت: خداوند متعال را برای بازگشت ستار‌ه های درخشان در این ایام شاکر هستیم.

آسمان پرافتخار شهیدان این سرزمین با ستار‌ه های درخشان خان طومان دوباره درخشید
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آسمان پرافتخار شهیدان این سرزمین با ستار‌ه های درخشان خان طومان دوباره درخشیده است، گفت: فضای جامعه ایران اسلامی این روز‌ها با عطر شهدای مدافع حرم، معطر شده و نسیم رحمت پیکر مطهر شهدای خان طومان، رایحه دل انگیز شهادت را در جامعه جاری کرده است.

خان طومان نامی است که با استان مازندران کاملا عجیبن شده است
وی با بیان اینکه پیکر نورانی شهدای مدافع حرم روح نشاط، طراوات و جهاد را در جامعه منتشر کرده است، خاطرنشان کرد:‌خان طومان نامی است که با استان مازندران کاملا عجیبن شده است و در حافظه مردم دیار مازندران این نام نشان دهنده حماسه سازی مردم بزرگ و شرافتمندی است که برای دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) و نجات جان ملت مسلمان سوریه از توطئه تکفیری تروریستی از این دیار هجرت کردند.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم خان طومان برای حفظ امنیت ملی و آرامش مردم ترک دیار کردند، گفت:‌ این شهدای عزیز جهاد را برگزیدند و در همان سرزمین به شهادت رسیدند وپس از قریب پنج سال، با بازگشت پیکر مطهر این عزیزان چشم همه ما بویژه خانواده‌های عزیز شهدای والامقام به نورشان روشن شد.

شهدای مدافع حرم خان طومان افتخار دیگری برای ایران اسلامی آفریدند
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدای مدافع حرم خان طومان افتخار دیگری برای ایران اسلامی آفریدند، تصریح کرد: از مردم با غیرت، با شرف، مؤمن مازندران که در این ایام کرونایی با رعایت همه ملاحظات بهداشتی شهیدان را تنها نگذاشتند و غیرتمندانه و با عشق زیر تابوت این عزیزان را گرفتند و تا عرش الهی با شکوه بدرقه کردند، قدردانی می‌کنم.

شهیدان مدافع حرم، استوانه‌های مستحکم عزت، سرافرازی و سربلندی کشور
سرلشکر سلامی در ادامه شهیدان مدافع حرم را استوانه‌های مستحکم عزت، سرافرازی و سربلندی کشور توصیف و تصریح کرد: آنچه امروز در این سرزمین به نام عزت، امنیت، ارامش، پیشرفت، رفاه و سربلندی وجود دارد مدیون رشادت و جوانمردی دلیرمردانی است که به همه آرزو‌های دنیایی خود پشت کردند؛ از تعلقات گذشتند و راه نورانی جهاد را که سعادت مسلمانان در آن نهفته است، انتخاب کردند.

فرمانده کل سپاه در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که قافله شهیدان جریان دارد، و تازمانی که مردانی وجود دارند که به فرمان نائب امام زمانشان صحنه‌های نبرد را از وجود خود پر می‌کنند وسینه‌های ستبرشان را در مقابل تیر‌های بلا قرار می‌دهند؛ به این ملت و مملکت هیچ آسیبی نخواهد رسید.

سرلشکر سلامی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بویژه سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود:‌ان شاء الله شهدای عزیز با راهی که به ما نشان دادند، شاهد باشند تا پرچم را برافراشته نگه داریم و مسیر مستقیم جهاد فی سبیل الله را تا پیروزی نهایی ادامه بدهیم.
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات