صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۹  ، 
شناسه خبر : ۳۲۶۲۵۱
یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد که نخست‌وزیر این رژیم ماه آینده به امارات سفر خواهد کرد.

به گزارش روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت»،‌ شامگاه امروز (دوشنبه)، مدعی شد که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم ماه آینده عازم امارات خواهد شد.

پایگاه خبری «عرب۴۸» به نقل از روزنامه یادشده ضمن گزارش اینکه این نخستین سفر نتانیاهو به ابوظبی خواهد بود، خبر داد، این سفر با دعوت شخص «محمد بن زاید» ولی عهد امارات برنامه‌ریزی شده است.

طبق این گزارش، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همزمان با این سفر از هواپیمای ویژه ریاست جمهوری به نام «بال صهیون» رونمایی خواهد کرد.

این گزارش در حالی است که ماه گذشته، نتانیاهو و بن زاید پس از گفت‌و‌گویی تلفنی اعلام کردند که به‌زودی یکدیگر را ملاقات خواهند کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از اتمام تماس مذکور گفته بود: «او را به سفر به اسرائیل دعوت کردم او نیز مرا به سفر به ابوظبی دعوت کرد».

پیشتر، پایگاه صهیونیستی «واللا» نیز در این ارتباط گزارش داده بود که نتانیاهو از سفر وزاری خود به امارات ممانعت به عمل آورده چراکه او خود می‌خواهد اولین کسی باشد که به امارات سفر می‌کند.

این تحولات پس از آن است که امارات و رژیم صهیونیستی اخیرا با وساطت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا عادی‌سازی کامل روابط خود را اعلام کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات