صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳  ، 
شناسه خبر : ۳۲۹۰۴۴
حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به تلاش‌ها برای مذاکره مجدد با آمریکا اظهار داشت: اگر خلاف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران حرکت و قدمی صورت بگیرد و دولت آن را نقض کند علاوه بر برخورد جدی با دولت، قانونی مستحکم‌تر از قبل به تصویب خواهیم رساند.
وی افزود: ما در قضیه برجام وعده‌های زیادی شنیدیم اکنون این وعده وعیدها دیگر اثری ندارد بلکه مردم منتظر اقدام هستند اگر کل تحریم‌ها برداشته و راستی‌آزمایی نیز صورت گرفت آنگاه ما نیز به تعهدات خود باز خواهیم گشت.
عضو هیأت رئیسه مجلس استراتژی مذاکره گام به گام و جزء به جزء را مخالفت صریح با فرمایشات رهبر معظم انقلاب تلقی و تصریح کرد: ما چیزی به اسم مذاکره در خصوص برجام نداریم آمریکا و اروپا باید به تعهدات‌شان عمل کنند آنگاه وارد مذاکره هسته‌ای می‌شویم نه چیزی فراتر از آن.
موسوی‌ لارگانی با اشاره به قدرت دفاعی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ اگر آمریکا و همپیمانانش امروز سرخط آمده‌اند نه به خاطر روی کار آمدن فلان رئیس‌جمهور و یا فلان وزیر است بلکه به خاطر قدرت‌نمایی کشور ما در عرصه‌های مختلف است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ضعیف بودیم و توان مقابله با آنها را نداشتیم همان کاری را می‌کردند که با عراق کردند و امروز می‌بینیم که آمریکا زیرساخت‌های عراق را چنان منهدم کرد که این کشور را 100 سال به عقب انداخت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات