صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹  ، 
شناسه خبر : ۳۳۰۲۹۰
معاون سیاسی سپاه:
سردار یدالله جوانی در نشست "آزادی قدس نزدیک است" در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین اظهار داشت: امسال با توجه به لغو برنامه میدانی برای روز قدس، بهترین فرصت برای همه به‌ویژه کارشناسان و صاحب‌نظران است که با توجه به جابه‌جایی نسل‌ها برای نسل جوان این مسئله را تبیین کنند.
وی افزود: انقلاب اسلامی بهترین و شفاف‌ترین موضع را برای قدس گرفت، اسرائیل سودای نیل تا فرات را داشت و این نقشه شیطانی توطئه بزرگی برای جهان اسلام بود و امام این را درک کرد و با نام‌گذاری این روز و دشمنی علنی با رژیم صهیونیستی این موضوع را با راهبرد مبتنی بر حذف اسرائیل کلید زد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفت: قدس در 42 سال گذشته مسیر خوبی پیش رفته است و ما به نابودی اسرائیل نزدیک می‌شویم که هدف آزادی تمام آن است و رهبری معظم نیز در این راه، راه امام راحل را دنبال می‌کنند.
سردار جوانی افزود: اسرائیل فلسفه وجودی را به‌روی قدرت نظامی خود گذاشته است و همین‌که این قدرت را کسب کرد بی‌محابا مردم را سرکوب کردند و در جنگ‌های با اعراب وقتی پیروز شدند این قدرت تثبیت شد.
وی افزود: رژیمی که ازلحاظ وسعت بسیار کوچک است اما سومین کشور نظامی دنیا است و این کار آمریکایی‌ها است تا مبارزه با اسلام را توسط این رژیم دنبال کنند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در مقطع بحث صلح مادرید، ایران سران فلسطینی را در تهران فراخواند و تهدید آمریکا به‌حدی بود که خواستند با ایران حرکت نظامی انجام دهند اما مقام معظم رهبری فرمودند باید این کنفرانس برگزار شود و آمریکا نیز هیچ اقدامی نکرد‌.
جوانی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در زمان حاضر با بهترین تجهیزات نظامی در لاک دفاعی است و امروز مرد میدان ما تمام نقشه‌های ایادی استکبار را خنثی کرده است.
وی افزود: رژیم صهیونیستی به‌گونه‌ای گرفتار شده که در یک چهاردیواری محبوس بوده است و یک حزب وقتی تبدیل به دو حزب شود معلوم است چقدر مشکلات در رأس این رژیم زیاد است.
 معاون سیاسی سپاه پاسداران به نقش بارز و مهم سردار سلیمانی در ایجاد دیپلماسی گفت: سردار سلیمانی خنثی‌سازی تهدیدات و شیطنت‌ها را انجام داد و هیچ‌کسی مانند حاج قاسم سلیمانی تولید قدرت برای دیپلماسی نکرد؛ این مرد فقط نظامی نبود بلکه برای دیپلماسی هم تولید قدرت می‌کرد.
سردار جوانی با تأکید بر مقاومت در فلسطین گفت: امروز غزه قهرمان ما چنان مقاومت می‌کند که رژیم صهیونیستی بعد از یورش و ناتوانی خود سریعاً دستور آتش‌بس می‌دهد و در همین جنگ‌ها موشک‌های غزه از گنبد آهنین هم عبور کرد.
وی ادامه داد: یکی از نیروهای مقابله‌کننده با رژیم صهیونیستی همین نیروهای مقاومت فلسطین است که دیگر سنگ ندارند بلکه مجهز به تجهیزات نظامی هستند و کنار حزب‌الله پای بر گلوی اسراییل غاصب گذاشته‌اند و حلقه محاصره روز به روز تنگ‌تر می‌شود و این‌ها به‌برکت امام راحل و شهدای مقاومت است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: امروز تمام ایران باید مرد میدان باشند و این مرد میدان باید آزادی قدس را تسریع کند و تحرکات اخیر این موضوع را تحقق خواهد بخشید.
سردار جوانی به اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر انقلاب اسلامی به آرمان‌های خود برسد و ایران قوی که خواسته رهبری معظم انقلاب است، در مقابل ظالم می‌ایستد و برای مردم خود رفاه و آسایش را به ارمغان خواهد آورد.
وی لازمه‌ ایجاد ایران قوی را شرکت در انتخابات دانست و گفت: انتخابات فرصتی بی‌بدیل برای ساخت ایران قوی است، به‌شرطی که در انتخاب خود دقت کنیم و مانند شب قدر که سرنوشت یک سال را رقم می‌زند در این راستا تلاش شود.
معاون سیاسی سپاه با تأکید بر لزوم شرکت حداکثری در انتخابات گفت: ناراضی‌ها بیشتر برای تغییر سرنوشت تلاش کنند چراکه طبق نظر کارشناسان سوءمدیریت و کم‌کاری‌ها این وضعیت را رقم زده است و مردم باید بدانند اداره کشور به‌دست خودشان است.
سردار جوانی اضافه کرد: دشمنان می‌خواهند بحران درست کنند و باید بصیرتی ایجاد شود که تمام مردم برای انتخاب اصلح تلاش کنند.
وی با تأکید بر سخن رهبری در خصوص تشکیل دولت جوان انقلابی گفت: جمله رهبری برای تشکیل دولت جوان و انقلابی تبیین شود و سپاه پاسداران نیز برای تبیین اهداف انتخابات ورود می‌کند اما ورود مصداقی نمی‌کند؛ ما دولت در میدان می‌خواهیم و آن دولت باید برای حل مشکلات خود به ریسمان الهی چنگ بزند و گفتمان او در راستای ولایت باشد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران‌ در پایان خاطرنشان کرد: نفوذی که ما با رشادت و شهادت مردان در میدان به دست آورده‌ایم برخی می‌خواهند با مذاکره آن را از ما بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات