صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷  ، 
شناسه خبر : ۳۳۳۴۲۹

«ولید القططی» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که مقاومت تسلیم تلاش‌های پیوسته رژیم صهیونیستی برای خسته کردن ملت فلسطین و مقاومت آنها نخواهد شد.
وی در گفت‌وگو با «صوت القدس» اظهار داشت: تا زمانی که اقدامات رژیم صهیونیستی و شیوه‌های نژادپرستانه این رژیم و محاصره غزه ادامه داشته باشد، گزینه‌های مقاومت برای تشدید مقاومت فراوان است.
 القططی با اشاره به اینکه مقاومت از میزان مشکلات مردم فلسطین آگاه است، گفت: نبرد سیف القدس شاهد وحدت بین نوار غزه و کرانه باختری بود، به‌گونه‌ای که در این نبرد کل فلسطین قیام کرد و این وحدت عامل شکست دشمن صهیونیستی بود.
رژیم صهیونیستی طی سه ماه گذشته بعد از جنگ یازده‌روزه اخیر، از اجرای تعهدات خود از قبیل کاهش محاصره و ترخیص برخی از اقلام و مواد به غزه و موافقت با ورود کمک‌های مالی به غزه طفره رفته است و انتظار می‌رود تداوم این گونه کارشکنی‌ها به آغاز دور جدیدی از درگیری‌ها در فلسطین اشغالی منجر شود.
 گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه عصر حدود دو هفته قبل اعلام کردند که مهلت داده‌شده به رژیم صهیونیستی به پایان رسیده است و هیچ تغییری در وضعیت محاصره غزه ایجاد نشده است.
این گروه‌ها افزودند: «تشدید تدریجی از عصر شنبه با عملیات خشم شبانه در شرق غزه آغاز می‌شود و از روز یکشنبه، بالن‌های آتش‌زا و انفجاری به عرصه عملیات باز خواهد گشت».

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات