صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰  ، 
شناسه خبر : ۳۳۵۹۶۸
رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ادامه حملات لفظی خود به دولت کنونی این کشور، اعلام کرد دولت کنونی طی یک سالی که از آغاز به کارش می‌گذرد، آمریکا را ویران کرده است.در ادامه حملات لفظی خود به دولت کنونی این کشور، اعلام کرد دولت کنونی طی یک سالی که از آغاز به کارش می‌گذرد، آمریکا را ویران کرده است.
ترامپ: دولت بایدن ظرف یک سال آمریکا را ویران کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصیرت، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا طی مصاحبه‌ای به‌شدت از عملکرد دولت جو بایدن انتقاد کرد.

دونالد ترامپ در مصاحبه با سناتور ریک اسکات در پادکست NRSC (وابسته به محافل جمهوری‌خواه آمریکا) درباره عملکرد دولت بایدن اظهار داشت: «ظرف همین یک سال، کشور ما ویران شده است.»

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ادامه از خروج مفتضحانه نظامیان آمریکایی از افغانستان، افزایش نرخ تورم، ناآرامی در مرزهای آمریکا و افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در این کشور به عنوان مهم‌ترین شکست‌های دولت بایدن نام برد.

ترامپ همچنین افزایش نرخ تورم در آمریکا را به سیاست‌های دولت بایدن در حوزه انرژی ربط داد و گفت: «اتفاقات بسیار وحشتناکی رخ داده است. ما قبلاً در زمینه انرژی مستقیم شده بودیم اما حالا دوباره به اوپک، روسیه و بازیگران دیگر روی آورده‌ایم. این یک موقعیت دشوار برای کشور ماست.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات