تراشیدن امنیت ملی؛ پروژه‌ ویران‌سازی ایران
دشمنان مردم ایران پس از ناکامی در پیشبرد اهدافشان در اغتشاشات اخیر در حالی با توسل به گروهک تروریستی داعش یکی از خونین‌ترین اقدامات تروریستی تاریخ کشور را رقم زدند
ظهور قدرت های آسیایی و گسترش ناتو به شرق
پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) در برابر پیمان آتلانتیک جنوبی (ورشو) جهت مقابله با پیشروی بلوک شرق با عضویت آمریکا و کشورهای اروپای غربی ابتدا توسط ۱۰ کشور در سال ۱۹۴۹ در واشنگتن تاسیس شد و
وحدت، مهم‌ترين رسالت نيروهاي انقلاب اسلامی
«وحدت» را مي‌توان يکي از مهم‌ترين اصول و ارکان نظام اسلامي دانست که مؤيدات فراواني براي اهميت آن در متون ديني و کلام بزرگان برشمرده‌اند.
ارائه راهکار در برابر تهدیدات سایبری روی مراکز حیاتی و حساس 
اتفاقی که در نطنز پیش آماده حاصل عدم به پدافند غیرعامل در حوزه سایبر است به خصوص در بحث  پیش بینی های برق ایمن  و یو پی اس وتدارک شبکه است.
این نظر که تا سر کار آمدن جو بایدن در کاخ سفید، خویشتن‌داری کنیم، این پیام را به دشمن می‌رساند. علاوه بر اینکه ایران شدیداً دنبال مذاکره هست و به آن نیازمند، دشمن تا دو ماه دیگر هر غلطی در داخل کشور انجام دهد، پاسخی از طرف ایران نخواهد شنید.
به مناسب روز پاسدار، علی شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه به ویژگی‌های پاسدار امروز اشاره کرده‌اند.
منظومه فکری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در موضوع انتخابات
حضور حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی، راهبردی است که رهبر معظم انقلاب فراتر از نظر برخی از مدعیان مردم سالاری روی آن اصرار داشته و به جد معتقدند هر رأی که به صندوق ریخته می‌شود، دشمنان انقلاب اسلامی را ناامیدتر می‌کند و هر فردى که برای شرکت در انتخابات احساس مسئولیّت کند، یکى از آن عناصر حفظ کننده‌ى انقلاب است.
پربیننده ترین