دشمن دچار اشتباه محاسباتی نشود/ ایران بر سر خطوط قرمز خود با کسی شوخی و مسامحه ندارد
معاون سیاسی سپاه:
تصور دشمنان نباید نسبت به جمهوری اسلامی و ملت ایران و نظام اسلامی و نیرو‌های مسلح ما به گونه‌ای باشد که آن‌ها را دچار اشتباه محاسباتی کند. ملت ایران هرگز از این که در مقابل دشمن بایستد و از خودش دفاع کند تردید به خودش راه نمی‌دهد و در این مسیر مصمم است.
راهبرد آمریکا در جنگ رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران
در حقیقت آنچه که در سند موسسه رند به عنوان قدرت اعمال فشار از آن یاد شده است، قدرت هوشمند(smart power ) می باشد. قدرت هوشمند پاسخی است به ناکامی هایی که در مولفه های قدرت نرم و قدرت سخت در گذار و گذر زمان تجربه شده است و در واقع ترکیبی هوشمندانه از دو قدرت سخت و نرم است .
اقدام شیطنت آمیز جنگنده های این رژیم که منجر به انهدام هواپیمای روسی و خدمه آن شد موجب گردید تا کرملین به صورت قاطع فرصت و بهانه مشروع تحدید زمینه های افزایش تجاوزات نظامی رژیم صهیونیستی در خاک سوریه را بگیرد.
هدف اصلی دشمن از بین بردن عوامل ماندگاری انقلاب است
جبهه استکبار امروز به یک جمعبندی رسیده است وآن اینکه 2 عامل توانسته انقلاب اسلامی را به سن 40 سالگی برساند وهمچنان علیرغم تمام فشارها وآزارها وتهدیدات وتحریمها به رشد ونمود وبالندگی وپیشروندگی خود ادامه داده و به الگویی برای تکثیر تبدیل شود. این 2 عامل ، اصلی ترین عوامل بقا وماندگاری انقلاب بوده وتا زمانی که این دو در تعامل ودرهم تنیدگی با هم عمل می کنند این انقلاب علیرغم فراز ونشیب ها ، توقف نداشته ومارا در دستیابی به اهدافمان ناکام خواهد گذاشت .
جنگی که بود جنگی که هست
«متیو لویت»، یکی از کسانی که سابقاً در این دفتر مسئولیت داشته، گفته است: «سال‌ها پیش اگر کسی می‌گفت وزارت خزانه‌داری آمریکا در مرکز تمامی این موضوعات امنیت ملی قرار خواهد گرفت کسی حرف شما را باور نمی‌کرد.»
نقش سپاه در مقابله با جنگ اقتصادی /راهکار ایجاد اعتماد عمومی به قوه قضائیه / حیطه  ورود رهبر معظم انقلاب در برخورد با مفاسد اقتصادی/حدود و ثغور فعالیت سیاسی سپاه
پاسخ معاون سیاسی سپاه به سوالات مختلف
بعد نهادی سپاه بر بعد سازمانی آن غلبه دارد، به این معنا که انقلاب هر کجا در تنگنا قرار بگیرد و به یک نیرویی نیاز داشته باشد، سپاه پاسداران باید به آن عرصه ورود کند،الان جنگ اصلی، جنگ اقتصادی است، مشکلات کشور ما مشکلات اقتصادی است، در اینجا سپاه ظرفیت‌هایی دارد و باید از این ظرفیت‌ها بهره‌برداری کند
تاثیر راهبرد صبر انقلابی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی
عنصر مؤمن و انقلابی بایستی بتواند به خوبی عرصه های نفوذ و آسیب پذیری منظومه انقلاب اسلامی را در فرایند صبرانقلابی شناسایی و برای هر کدام از آنان یک راهکار متفاوت و در عین حال به هم پیوسته در یک نگاه در ظرف منظومه ای انقلاب طراحی نماید.
اتاق شورش صهیونیست ها علیه ایران
همچنین روزنامه جروزالم پست می نویسد: برای نخستین بار در تاریخ ارتش اسرائیل، این نهاد نظامی فردی را صرفا برای فرماندهی «پروژه ایران» که با هدف مقابله با تهدیدهای جمهوری اسلامی تشکیل شده، منصوب کرده است.
سخنان امید بخش و شکست برنامه های دشمن
امید دادن به افراد جامعه زمانی موثر است که حرف های امید آفرین به عمل ختم شود. همچنانکه از آغاز نهضت اسلامی ملت ایران امامین انقلاب با ایجاد انگیزه و امیدبخشی پیروزی های بزرگی را یکی پس از دیگری برای ملت ایران و امت اسلامی خلق نموده اند.
نامه 3000 فعال تشکل‌ دانشجویی و حوزوی به رهبری
سه هزار نفر از فعالان تشکل‌های دانشجویی و حوزوی فعلی و سابق سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران نوشتند: نسل جوان مصمم است ایران انقلابی الگو را بسازد و تمامی نهادهای حاکمیتی را از دست مدیریت‌های جناحی،خسته و کهنه نسل‌های پیشین نجات دهد.
نکاتی در باب فرمان آتش به اختیار
جواز آتش به اختیار در دست پیاده‌نظام و افراد عادی که از صلاحیت کمتری برخوردارند قرار نمی‌گیرد بلکه در اختیار افسرانی قرار می‌گیرد که از مجموعه‌ای از صفات و صلاحیت‌های هم چون متدین، انقلابی، مصمّم، هوشیار، پُرکار، صاحب اندیشه، شجاع و فداکار برخوردارند
برکات انتخابات 29 اردیبهشت  1396
انتخابات 29 اردیبهشت ،با تمام زشتی ها و تلخی هایش ،زیبا و شیرین است. به چهار دلیل ، انتخابات 96 ، انتخاباتی برکت آور است ...