مسئولین خالصانه بیایند و برای مردم کار کنند گفتگوی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با امام جمعه خرمشهر:

مسئولین خالصانه بیایند و برای مردم کار کنند

روز جمعه به بعد که مردم به خیابان آمدند و اعتراض کردند و مطالبه کردند، آب بهانه بود! ببینید اصل مطالبه‌ی مردم، مشکلات عدیده‌ای است که وجود دارد. قالب این کسانی که به خیابان آمدند مردم بودند؛ یک طیفی که آمده بودند مطالبات بحق خودشان را می‌خواستند، عمده‌ی مطالبات بحقشان هم مسئله‌ی معیشت جوانان و اشتغال بود.
دستگیری تفنگداران آمریکایی، سند افتخار استان بوشهر/ سامانه موشکی جمهوری اسلامی تیری بر قلب استکبار جهانی فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

دستگیری تفنگداران آمریکایی، سند افتخار استان بوشهر/ سامانه موشکی جمهوری اسلامی تیری بر قلب استکبار جهانی

ناوهای دریایی آمریکا با تجاوز به آبهای خلیج فارس در ید قدرت نیروهای جمهوری اسلامی افتادند و ما هیچ قدرتی را در دنیا سراغ نداریم که اینگونه آمریکا را تحقیر کرده و در هم شکسته باشد.
جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

جایگاه ریاست جمهوری و آفت های آن

مال‌اندوزی، خوی اَشرافیگری و پرهیز از ساده‌زیستی یکی از بدترین آفت‌هایی است که نه‌تنها شخصیت و موقعیت دولتمردان را در معرض خطر قرار می‌دهد، بلکه امکان درک شرایط عمومی و به‌خصوص قشر محروم جامعه را سخت و عدالت را تحت‌الشعاع قرار داده و زمینه بدبینی مردم به اصل نظام را سبب می‌شود.
اقتصاد بعلاوه نفت، کجای اقتصاد مقاومتی می گنجد؟

اقتصاد بعلاوه نفت، کجای اقتصاد مقاومتی می گنجد؟

افزایش صادرات نفت خام پس از برجام موضوعی است که مورد تاکید بعضی از مسئولین واقع شده و به طور رسمی اعلام می شود: ما می خواهیم فروش نفت خام خودمان را تا یک میلیون بشکه افزایش دهیم و این مسئله را جزء افتخارات دولت قلمداد می کنند.
آیا واقعاً ما نمی‌توانیم!؟

آیا واقعاً ما نمی‌توانیم!؟

هر یک از دیگر کشورهای جهان برای گام نهادن در مسیر توسعه و پیشرفت، یک نقطه آغاز داشته اند و نیاز به تلاش ما برای دستیابی کشور به پیشرفتی همچون کشورهای پیشرفته، در کنار وجود مدیریت قوی و کارآمد دولتی وجود دارد،
چالش‌های امنیتی مرزهای غربی جمهوری اسلامی ایران

چالش‌های امنیتی مرزهای غربی جمهوری اسلامی ایران

تروریسم و افراط‌گرایی، بحران اقتدار و وجود دولت‌های ضعیف و همچنین مداخلات قدرت‌های فرامنطقه‌ای، 4 چالش امنیتی در محیط پیرامونی ایران محسوب می‌شود که با یکدیگر ارتباطی چند بعدی و تنگاتنگ دارند.
تنفس اصلاح طلبان مسأله دار زیر نگین 24 خرداد/ متینگ دولتی در سالن 150 نفره + عکس
حواشی مراسم 24 خرداد در بوشهر:

تنفس اصلاح طلبان مسأله دار زیر نگین 24 خرداد/ متینگ دولتی در سالن 150 نفره + عکس

مدح و ثنای استاندار طبق پیش بینی های قبلی جزء بلامنازع این مراسم بود و تعریف و تمجیدهای بی حد و اندازه و اغراق گونه خرازی از دولت یازدهم و کارگزارانش حوصله تعدادی از اصلاح طلبان غیر دولتی را به سر برد، به گونه ای که نجوا و پچ پچ آن ها فضای سالن را تحت شعاع خود قرار داد.
سازمانی که به خاطر پول و ترس، انسانیت را لگدمال می کند

سازمانی که به خاطر پول و ترس، انسانیت را لگدمال می کند

دردناک بودن موضوع آنجایی است که بان کی مون به عنوان رئیس سازمان ملل منافع ملل مختلف را تأمین نمی کند بلکه به دنبال تأمین منافع کدخدا است. آخر او پست خود را مدیون کدخدا و اربابان دلار می داند نه ملل پابرهنه ای که این روزها زیر آتش و گلوله روزگار سپری می کنند.
«مهار ایران»؛ هدف فشارهای پسابرجامی امریکا
استراتژی پسابرجامی امریکا در قبال ایران:

«مهار ایران»؛ هدف فشارهای پسابرجامی امریکا

نیکلاس برنز می‌گوید: «باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا و جانشین او و یا حتی جانشین رئیس‌جمهور بعد از اوباما، باید تلاش کند قدرت ایران را در منطقه مهار کند... بنابراین ما باید قدرت دیپلماتیک، اقتصادی و نظامی خود را برای انسداد ایران در شرایط فعلی و مهار قدرت این کشور در منطقه در سال‌های آینده به کار بریم... استراتژی مؤثرتر و هوشمندانه‌تر، فشار به آن‌ها از طریق مذاکرات است.»
نشریات