صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸  ، 
شناسه خبر : ۳۱۷۴۰۵
آیت الله خامنه‌ا، بی‌سروصدا به قدرتمندترین مرد خاورمیانه تبدیل شده است. وی طی 30 سال رهبری اش، همواره یک مشکل آزاردهنده برای رؤسای جمهور ایالات متحده بوده است. ترامپ هم نمی تواند در برابر او پیروز شود.
مجله تایم: آیت‌الله خامنه‌ای قدرتمندترین رهبر خاورمیانه
 
مجله تایم امریکا در مقاله ای تحت عنوان جنگ آیت الله، به قلم کریم سجاد پور به بررسی ویژگیهای شخصیتی آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران پرداخته است، او از رهبر ایران به عنوان تاثیر گذارترین فرد در خاورمیانه نام برده و به جایگاه مهم و موثر ایشان در خنثی نمودن تصمیمات کشورهای غربی و منطقه‌ای نظیر عربستان سعودی و گروههای تروریستی نظیر داعش و تسلط ایران بر کل منطقه پرداخته است.
در بخشی از مقاله تایم آمده است: آیت الله خامنه‌ای، عنوان رهبر عالی ایران را دارد، اما این مرد 80 ساله بی‌سروصدا به قدرتمندترین مرد خاورمیانه تبدیل شده است. این قدرت از طریق مبارزه نظامی در سوریه و نیروهای نیابتی وفادار در لبنان، یمن و عراق (به‌جای سرمایه‌گذاری 1 تریلیون دلاری آمریکا و قربانی کردن جان هزاران نفر) پدید آمده است.
به نوشته تایم: [آیت الله] خامنه‌ای طی 30 سال رهبری اش، همواره یک مشکل آزاردهنده برای رؤسای جمهور ایالات متحده بوده است. ترامپ هم نمی تواند در برابر او پیروز شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات