صفحه نخست >>  عمومی >> ویژه ها
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴  ، 
شناسه خبر : ۳۱۹۳۷۱


بسم رب الشهداء و الصدیقین
من المومنین رجال صدقوا ما عهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا احزاب(23)
شهادت پاداش بزرگ خداوند به مجاهدان مخلص و صادقی است که هنرمندانه عشق به ذات اقدس الهی در اجرای فرمان او در سخت‌ترین میدان‌های جهاد و مبارزه با دشمنان خدا و انسانیت را تا پای جان به اثبات رساندند.
سردار رشید و پرافتخار جهان اسلام، حاج قاسم سلیمانی که عمر پربرکتش را به جهاد خالصانه با لشکریان شیطان از بعثیان متجاوز تا صهیونیسم و تروریسم کور تکفیری و در رأس آنان تروریسم مستکبرانه دولتی آمریکا اختصاص داده بود، سرانجام به آرزوی بلندش رسید و آسمانی شد. شهادتی که پاداش آن دلاور مرد بزرگ عرصه جهاد فی سبیل الله بود و انجام آن توسط تروریست‌های شیطان بزرگ، هیچ تردیدی بر ماهیت آمریکایی جبهه‌ای که قاسم سلیمانی ویارانش مثل ابو مهدی مهندس علیه آن جنگیدند، باقی نمی‌گذارد.
این جنایت تاریخی شیطان بزرگ، شاید در راستای جلب نظر صهیونیست‌های سفاک و پوشاندن ضعف‌های فراوان رئیس‌جمهور منفور آمریکا، دستاویزی تبلیغاتی فراهم سازد، اما مجوزی برای پاسخ به تروریسم آمریکایی و انتقام خون پاک این مجاهد بزرگ و همراهان او نیز به‌حساب می‌آید. انتقامی که می تواند در هر زمان، مکان و هر سطح توسط همرزمان او در تمام نقاطی که در جبهه مقاومت و مبارزه با استکبار و صهیونیسم حضور دارند، انشاالله با هدایت و راهبری سلیمانی‌های دیگری که رویش های برآمده از مجاهدت‌ها و آسمانی شدن این سردار بزرگ‌اند، به سخت ترین و شدیدترین وجه ممکن داده شود.
دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، شهادت این سردار دلاور و عصاره مکتب ولایت و اسلام ناب محمدی را به محضر نورانی امام عصر(عج) و نائب بزرگوارشان امام خامنه‌ای( مدظله‌العالی)، تمامی مجاهدان جبهه مقاومت، مردم شریف ایران اسلامی و به‌ویژه به خانواده معظم آن مجاهد نستوه تبریک و تسلیت گفته و علو درجات آن شهید سعید را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.
علی سعیدی
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا

13 دی 1398

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
پربحث ترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات