صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵  ، 
شناسه خبر : ۳۲۴۴۱۲
برداشت و تحلیل رسانه‌های صهیونیستی از سخنان دبیرکل حزب‌الله لبنان حکایت از آن دارد که این جنبش در قضیه انتقام خون شهید «محسن کامل علی» کوتاه نخواهد آمد.
«الون بن دیوید»، تحلیلگر مسائل نظامی روزنامه عبری «معاریو» امروز جمعه نوشت که سید حسن نصرالله قصد ندارد از «انتقام» منصرف شود؛ آن هم در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمال در آماده باش به سر می‌برد و همانگونه که او (سید حسن نصرالله) گفته، نیروهای این رژیم باید «یک لنگه پا بایستند».
دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب گفت که این حزب انتقام خون شهید محسن را که سی‌ام تیر در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق به شهادت رسید، خواهد گرفت و مسئله، صرفاً زمان انتقام است.
تحلیلگر صهیونیست در مطلب خود به شرایط مرزهای شمالی فلسطین اشغالی بعد از اعلام قاطعیت حزب‌الله در پاسخ به حمله تل آویو اشاره کرد و گفت که طی این مدت دیگر خبری از گشتی‌های ارتش در اطراف فنس یا مراکز نظامی واقع در خط مقدم  و یا مقرهایی که در معرض آتش ضد تانک هستند، خبری نیست.
بن دیوید مقامات صهیونیست بر حذر داشت و گفت:  «اسرائیل باید این را خوب بفهمد که احتمال دارد ۱۴ سال آرامش در مرزهای شمالی به پایان خود برسد».
این تحلیلگر به حادثه بندر بیروت اشاره کرد و گفت که در اسرائیل برخی به اشتباه فکر می‌کردند که این حادثه حزب‌الله را «مهار کند» و چه‌بسا «موضع نصرالله» را اقدامات بعدی را «متزلزل کند ولی عکس این، گمان اتفاق افتاد».
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات