صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲  ، 
شناسه خبر : ۳۲۷۰۸۱
۱۰۸۰ کانون استادی دانشگاه‌های ایران بابت استفاده محمود امجد از واژه شهادت درباره روح‌الله زم از خانواده‌های شهدا عذرخواهی کردند.

۱۰۸۰ کانون استادی دانشگاه های ایران در بیانیه‌ای  اظهارات محمود امجد در حمایت از یک عنصر خائن به منافع ملّی را محکوم کردند.

متن بیانیه ۱۰۸۰ کانون استادی دانشگاه های ایران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون (آل عمران/۱۶۹)

شهیدان منتظر مرگ نماندند و عزیز و تاریخ ساز شده و به همراه خانواده‌های خود چشم و چراغ ملت شدند؛ اما قاتلان شهدا ذلیلند چرا که از ترس مرگ دست به جاسوسی و ترور زده و بدترین سرنوشت را برای خود در پیشگاه تاریخ و ملت رقم می زنند. دشمنان اسلام و ملت ایران در حالی که همچنان برای شهادت بهترین فرزندان ملت برنامه ریزی می کنند، اما فرماندهان جنگ های نرم و شناختی جبهه ضد ایرانی تلاش می کنند تا با تحریف واقعیت ها و دگرگون کردن حقایق، جای مردان و زنان مقاومت و مجاهدان راه خدا را با خائنین و مزدوران جابه جا کرده و به فرموده حکیم فرزانه انقلاب اسلامی جای شهید و جلاد را عوض کنند. 

مادران و پدران شهیدان وطن!

 در این ایام شاهد تلاش رسانه های استکباری برای معرفی مزدور و خائنی بنام نیما زم به عنوان شهید هستیم که در چارچوب مأموریت خود در جنگ رسانه ای غرب علیه ملت مسلمان ایران از هیچ کوششی فروگذار نکرد. اما آنچه جای تأسف و موجب شرمساری در این اهانت بزرگ به ساحت قدسی شهیدان و خانواده های معزز آن می شود، همراهی یک روحانی نمای ساده لوح با جریان ضد ایرانی برای عادی سازی خیانت به میهن اسلامی و خیانت به مفهوم شهید و شهادت‌ است.

نهضت استادی بسیج به نمایندگی از جامعه دانشگاهی و اساتید انقلابی و وطن خواه از محضر بقیه الله العظم (عج) و نائب برحقش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) برای خیانت به مفهوم شهادت طلب عفو نموده و از ساحت قدسی شهیدان والا مقام راه آزادی و کرامت و خانواده های معززشان برای این اهانت نابخشودنی پوزش می طلبد.

علو درجات شهیدان و سلامتی خانواده های محترمشان را از حضرت احدیت خواستاریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات