صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵  ، 
شناسه خبر : ۳۳۳۱۷۸
جانشین فرمانده کل سپاه:

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمام امکانات و ظرفیت های سپاه و بسیج کشور در راستای مقابله با بیماری کرونا و خدمت رسانی به مردم به میدان آمده است.
بزرگترین مرکز واکسیناسیون استان فارس با همکاری سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل حسینیه ثارالله شیراز و با حضور سردار علی فدوی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتتاح شد.
سردار علی فدوی روز شنبه در بازدید از این مرکز واکسیناسیون با بیان اینکه اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نتایج بسیار خوبی در راستای مقابله با بیماری کرونا در پی داشته است، گفت: این طرح که با همکاری بسیج و وزارت بهداشت از ابتدای شیوع این بیماری اجرایی شده همچنان تداوم دارد و در روزهای اخیر شاهد به اوج رسیدن فعالیت ها در این حوزه هستیم.
وی با بیان اینکه سپاه آماده گسترش و ایجاد مراکز واکسیناسیون در سطح کشور است، گفت: همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با سپاه و بسیج فارس و آغاز بکار این مرکز واکسیناسیون در شیراز نمونه ای درخشان از حضور جهادگران بسیجی در عرصه مقابله با بیماری کرونا و نجات جان مردم است.
جانشین فرماندهی کل سپاه خاطرنشان کرد: تمام امکانات و ظرفیت های سپاه و بسیج کشور در راستانی مقابله با بیماری کرونا و خدمت رسانی به مردم به میدان آمده اند.
ایثار کادر درمان در مقابله با کرونا برگ زرینی در کارنامه جامعه پزشکی و پرستاری ایران است
سردار فدوی در دیدار با پزشکان و پرستاران بیمارستان مسلمین و بیمارستان شهید دستغیب شیراز نیز با بیان اینکه عاقبت بخیری و بهشت پاداش جهادگران عرصه سلامت است، گفت: فداکاری و از جان گذشتگی کادر بهداشت و درمان در دوران این بیماری سخت برگ زرینی در کارنامه جامعه پزشکی و پرستاری کشور است.
جانشین فرماندهی کل سپاه افزود: برپایی بیمارستان پشتیبان شهید دستغیب در شیراز با حضور کادر بهداشت و درمان سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی و نقش آفرینی درخشان این بیمارستان در راستای خدمات رسانی به بیماران کرونا یک الگوی موفق در سطح کشور و اقدامی درخور تجلیل است.
سردار فدوی در سفر خود به استان فارس از مراکز بستری موقت بیماران کرونا در شیراز که با ظرفیت ۲۰۰ تخت توسط سپاه فجر استان فارس برپا شده بازدید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات