صفحه نخست >>  عمومی >> آخرین اخبار
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸  ، 
شناسه خبر : ۳۳۳۶۴۵

«عبدالله صفی الدین » نماینده جنبش حزب الله لبنان در جمهوری اسلامی ایران با حسین امیرعبداللهیان  وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار  با تبریک به ملت و دولت لبنان به مناسبت تشکیل دولت جدید در این کشور ، ابراز  امیدواری نمود، هرچه زودتر مشکلات مردم این کشور حل گردد و آمال و آرزوهای مردم لبنان تحقق یابد .
امیرعبداللهیان تصریح کرد، دولت جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر رئیسی به حمایت از مقاومت توجه و تاکید دارد.
وزیر امور خارجه همچنین  مقاومت عزتمندانه مردم لبنان در برابر دشمن صهیونیستی و تکفیری را  مایه عزت و  سربلندی همه ملتهای منطقه و آزادیخواهان دانست.
امیرعبداللهیان بر گسترش هرچه بیشتر مناسبات  بین ملت و دولت لبنان و جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود و برای تامین نیازهای لبنان در زمینه‌های مختلف توسط جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی کرد.
«عبدالله صفی الدین » نماینده جنبش حزب الله لبنان در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار  انتخاب امیرعبداللهیان به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
نماینده جنبش حزب الله لبنان افزود : مردم این کشور  قدردان  جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت از لبنان در زمان سختی ها  هستند.
«عبدالله صفی الدین » همچنین از جمهوری اسلامی ایران بواسطه فروش سوخت مورد نیاز مردم  لبنان تشکر و قدر دانی نمود.
نماینده جنبش حزب الله لبنان اظهار امیدواری کرد، جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها  مراحل  رشد و شکوفایی را طی نماید و توسعه یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین مطلب
پرطرفدارترین عناوین
ارسال خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت ایمیل خود را وارد نمایید.
نشریات